Қызылжар ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 1 шешімі. Ақтөбе облысының Мәртөк аудандық әділет басқармасында 2008 жылдың 23 желтоқсанда N 3-8-69 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "округіне қарасты" сөздері "ауылдық", "округінің" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қызылжар ауылдық округінің әкімінің 19.05.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, сәйкес Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 19.11.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қызылжар ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Қызылжар ауылында – Есет Батыр, Абай Кұнанбаев, 10-жылдық Астана, Еңбек;
Бөрте ауылында – Абай, Бейбітшілік, Есет Батыр, Жағалау, Ыбырай Алтынсарин, Болашақ, Орталық;
Шевченко ауылында – 10-жылдық Астана, Тәуелсіздік, Мұхтар Әуэзов, Ф.Ф.Озмитель, Ардагерлер, Қобыланды батыр.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 22.08.2016 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округ әкімі: Қ.Т. Жұмабаев

О присвоении найменований улицам населенных пунктов Кызылжарского сельского округа
Решение акима Кызылжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 22 декабря 2008 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 23 декабря 2008 года за N 3-8-69
Сноска. Заголовок решения с изменениями, внесенными решениями акима Кызылжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 19.05.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 22.08.2016 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Кызылжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 19.11.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования улицам населенных пунктов Кызылжарского сельского округа:
в селе Кызылжар – Есет Батыра, Абая Кунанбаева, 10-жылдык Астана, Еңбек;
в селе Борте – Абая, Бейбітшілік, Есет Батыра, Жагалау, Ибрая Алтынсарина, Болашак, Орталык;
в селе Шевченко – 10-жылдык Астана, Тәуелсіздік, Мухтара Ауезова, Ф.Ф.Озмителя, Ардагерлер, Кобланды Батыра.
Cноска. Пункт 1 – в редакции решения акима Кызылжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 22.08.2016 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского сельского округа: К.Т. Жумабаев.