Жеке тұлғалардың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салу туралы
Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 23 маусымдағы N№209 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 16 шілдеде 1709 нөмірімен тіркелді
Жоғары өрт қаупі бар 4-5 классты кезеңнің басталуына байланысты, 2003 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Орман кодексінің 15 бабындағы 11 тармақшасына сәйкес және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабындағы 1 тармағының 9 тармақшасы негізінде облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жоғары өрт қаупі бар кезеңде (үстіміздегі жылдың 20 қыркүйегіне дейін) жеке тұлғалардың мемлекеттік орман қоры аумағанда болуына тыйым салынсын.
2. Аудан әкімдеріне және "Жамбыл облысы әкімиятының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының 1 тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Жамбыл облысы әкімиятының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесіне облыс аумағында өртке қарсы атқарылып отырған іс-шаралар жөніндегі ақпаратпен тұрақты түрде ақпарат құралдары өкілдерін қамтамасыз етіп отырсын.
4. Осы қаулы әділет органдарына мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап заңды күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Ө. Үсенбаевқа жүктелсін.
Облыс Әкімі                        Б. Жексембин

О запрещении пребывания физических лиц на территории государственного лесного фонда
Постановление акимата Жамбылской области от 23 июня 2008 года N 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 июля 2008 года за номером 1709
В связи с наступлением периода высокой пожарной опасности 4-5 классов, в соответствии с подпунктом 11 статьи 15 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года и на основании подпункта 9 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В период высокой пожарной опасности (до 20 сентября текущего года) запретить пребывание физических лиц на территории государственного лесного фонда.
2. Акимам районов и государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" о проводимых противопожарных мероприятиях регулярно освещать в средствах массовой информации.
4. Настоящее постановление приобретает юридическую силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя Акима области Усенбаева Е.О.
Аким области                        Б. Жексембин