2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімиятының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 670 қаулысы. Жамбыл облысы Қордай ауданының әділет басқармасында 2009 жылы 06 ақпанда 72 нөмірімен тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімі аппаратының 15.11.2013 № 05-1357 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімі аппаратының 15.11.2013 № 05-1357 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 20 бабы 5 тармағына сәйкес, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымындағы № 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесі" негізінде және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасын басшылыққа ала отырып, аудан әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2 қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. "Қордай ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шарт жасасын.
4. Қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыздардың еңбек ақысы жергілікті бюджет есебінен, "2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес анықталған 20205 теңге еңбекақы көлемінде жүргізілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қордай аудандық әкімдігінің 2009.04.27 № 207 (Қолданысқа енгізілу тәртібін 1-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралында алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының Әкімі                    М. Жолдасбаев
Қордай ауданы әкімиятының
2008 жылғы 29 желтоқсанындағы
№ 670 қаулысына 1 қосымша
2009 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың
тізбесі
1. "Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2. "Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об организации общественных работ на 2009 год
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 29 декабря 2008 года N 670. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 06 февраля 2009 года № 72. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата акима Кордайского района Жамбылской области от 15 ноября 2013 года № 05-1357)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата акима Кордайского района Жамбылской области от 15.11.2013 № 05-1357).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", на основании "Правил организации и финансирования общественных работ", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", руководствуясь подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций на 2009 год, в которых проводятся общественные работы согласно приложению 1.
2. Утвердить виды, объемы, конкретные условия общественных работ и определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных договор на выполнение общественных работ.
4. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить за счет средств местного бюджета в соответствии с установленным Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" размером заработной платы 20205 тенге.
Сноска. Пункт 4 изменен - постановлением Кордайского районного акимата от 27.04.2009 № 207 (порядок введение в действие см п. 1).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Кордайского района                    М. Жолдасбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Кордайского района
от 29 декабря 2008 года
№ 670
Перечень организаций на 2009 год, в которых проводятся общественные работы
1. государственное учреждение "Аппарат акима Кордайского сельского округа"
2. государственное учреждение "Аппарат акима Отарского сельского округа"

3. "Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4. "Степной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5. "Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6. "Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7. "Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8. "Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9. "Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10. "Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11. "Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12. "Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13. "Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14. "Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15. "Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
16. "Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
17. "Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18. "Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
19. "Ауқатты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20. "Қордай ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
21. "Балауса" балалар сауықтыру лагері мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
22. "Қордай ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
23. "Қордай ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөніндегі кәсіпорыны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
24. "Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қордай ауданы әкімиятының
2008 жылғы 29 желтоқсанындағы
№ 670 қаулысына 2 қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Сұ-
ра-
ныс
Ұсы-
ныс
Қоғамдық
жұмыс
түрлері
Атқарылатын
жұмыстың көлемі
Нақты жағдайлары
1
20
20
Халыққа көмек
көрсету
Толық емес жұмыс
күні жағдайында
және икемді
график бойынша,
жұмыс мерзімі 6
ай
Ұлы Отан соғысының
мүгедектері мен
қатысушыларына,
жалғызбастыларға және
тұрмысы төмен
азаматтарға атаулы
әлеуметтік көмек алуға
қажетті құжаттарын
рәсімдеуіне көмектесу
2
2
2
Ауылдық
округтердегі
шаруашылық
кітаптарын
белгілеу және
нақтылау
Толық емес жұмыс
күні жағдайында
және икемді
график бойынша
жұмыс мерзімі
2-3 ай
Шаруашылық
кітаптарындағы
мәліметтерді нақтылау
үшін, әр ауланы
аралап шығу
3
14
14
Көркем
безендіру және
қайта жаңғырту
жұмыстары
Толық емес жұмыс
күні жағдайында
және икемді
график бойынша
жұмыс мерзімі
2-3 ай
Ауданның ауылдық
округтері бойынша
стенділерді,
плакаттарды және
атаулы белгілерді
көркем безендіру,
қайта жаңғырту
жұмыстарын жүргізу
4
15
15
Ағымдық және
күрделі
жөндеулер
Толық емес жұмыс
күні жағдайында
және икемді
график бойынша
жұмыс мерзімі
2-3 ай
Әлеуметтік-мәдени
нысандардың
(мектептердің,
мәдениет үйлері,
әкімшілік
ғимараттарының)
ағымдық жөндеуі.
5
2
2
Нысандарды
күзету
Толық емес жұмыс
күн жағдайында
және икемді
график
бойынша, жұмыс
мерзімі 6 ай
Нысандарды күзету
6
37
37
Ауданның,
ауылдық
округтерінің
аймақтарын
көгалдандыру
және
көріктендіру
Толық емес жұмыс
күні жағдайында
және икемді
график бойынша,
жұмыс мерзімі 6
ай
Қоқыстан тазарту, гүл
отырғызу, суғару, арам
шөптерден тазарту, тал
ағаштарын отырғызу
және суғару.

3. государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа"
4. государственное учреждение "Аппарат акима Степновского сельского округа"
5. государственное учреждение "Аппарат акима Касыкского сельского округа"
6. государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"
7. государственное учреждение "Аппарат акима Ногайбайского сельского округа"
8. государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"
9. государственное учреждение "Аппарат акима Сарыбулакского сельского округа"
10. государственное учреждение "Аппарат акима Какпатасского сельского округа"
11. государственное учреждение "Аппарат акима Кененского сельского округа"
12. государственное учреждение "Аппарат акима Беткайнарского сельского округа"
13. государственное учреждение "Аппарат акима Масанчинского сельского округа"
14. государственное учреждение "Аппарат акима Карасайского сельского округа"
15. государственное учреждение "Аппарат акима Каракемерского сельского округа"
16. государственное учреждение "Аппарат акима Сортобинского сельского округа"
17. государственное учреждение "Аппарат акима Улкен-Сулуторского сельского округа"
18. государственное учреждение "Аппарат акима Сулуторского сельского округа"
19. государственное учреждение "Аппарат акима Аухаттинского сельского округа"
20. государственное учреждение "Отдел образования акимата Кордайского района"
21. государственное коммунальное казенное предприятие "Оздоровительный детский лагерь "Балауса"
22. государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата Кордайского района"
23. государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района"
24. государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков акимата Кордайского района".
Приложение 2
к постановлению акимата
Кордайского района
от 29 декабря 2008 года
№ 670
Виды, объемы, конкретные условия общественных работ, спрос и предложения на общественные работы
Спрос
Пред-
ложе-
ние
Виды
обществен-
ных работ
Объем
Конкретные условия
1
20
20
Оказание помощи населению
На условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику, период
работы 6 месяцев
Помощь инвалидам и
участникам Великой
Отечественной войны,
одинокопроживающим и
малоимущим гражданам
и оказание им помощи
при оформлении
необходимых
документов на
адресную социальную
помощь
2
2
2
Закладка и
уточнение
похозяйстве
ных книг
сельских
округов
На условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику, период
работы 2-3 месяца
Подворный обход
населения для
уточнения сведений
похозяйственных книг
3
14
14
Художественно-оформительские и реставрационные работы
На условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику, период
работы 2-3 месяца
Проведение работ
художественного
оформления и
реставрации стендов,
плакатов, эмблем по
сельским округам
района
4
15
15
Текущий и
капитальный
ремонт
На условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику, период
работы 2-3 месяца
Текущий ремонт
социально-культурных
объектов (школ, домов
культуры, здания
акимата).
5
2
2
Охрана
объектов
На условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику, период
работы 6 месяцев.
Охрана объектов
6
37
37
Озеленение
и благо-
устройство
территории
сельских
округов
района
На условиях
неполного рабочего
дня и по гибкому
графику, период
работы 6 месяцев
Очистка от мусора,
посадка цветов,
полив, прополка,
посадка и полив
деревьев.