ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы ХХVІІІ сессияcының "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған VII сессиясының 2008 жылғы 31 наурыздағы N 74 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 30 сәуірде 8-1-71 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11 бабына және "2008 жылғы 1 қаңтардан бастап Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерінің мөлшерін арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 16 желтоқсандағы N 1243 қаулысының 1 тармағына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы ХХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-25, 2006 жылғы 5 сәуірдегі N 13 (129) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 31 қаңтардағы XLV сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы ХХVІІІ сессиясының Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 2 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-49, 2007 жылғы 16 ақпандағы N 16 (207) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 қазандағы II сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы ХХVІІІ сессиясының Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" N 20 шешімімен өзгертулер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-62, 2007 жылғы 12 қарашадағы N 127 (315) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) келесі өзгерту енгізілсін:

О внесении изменения в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 14 марта 2006 года N 4 "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды"
Решение VII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 31 марта 2008 года N 74. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 30 апреля 2008 года N 8-1-71. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О Республиканском бюджете на 2008 год" от 6 декабря 2007 года, со статьей 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года и пунктом 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2007 года N 1243 "О повышении размеров пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий с 1 января 2008 года" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 14 марта 2006 года N 4 "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - N 8-1-25, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 13 (129) от 5 апреля 2006 года), внесены изменения и дополнения решением N 2 XLV сессии от 31 января 2007 года Карагандинского городского маслихата III созыва "О внесении изменений в решение N 4 XXVIII сессии от 14 марта 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-49, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 16 (207) от 16 февраля 2007 года), решением N 20 II сессии от 24 октября 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О внесении дополнений в решение N 4 XXVIII сессии от 14 марта 2006 года III созыва "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-62, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 127 (315) от 12 ноября 2007 года) следующее изменение:

1) 1 тармақтың 1 тармақшасындағы "10815" саны "12821" санына ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және халықты әлеуметтік қорғау мәселесі бойынша тұрақты комиссияға жүктелсін (төрағасы Асхат Қанатұлы Аймағамбетов).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың кезекті
VІІ сессиясы төрағасының
міндетін атқарушы,
Қарағанды қалалық
мәслихат хатшысы                           Қ. Бексұлтанов

1) в подпункте 1 пункта 1 цифру "10815" заменить на цифру "12821".
Сноска. Решение Карагандинского городского маслихата N 4 от 14.03.2006 в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Аймагамбетов Асхат Канатович).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя очередной
VII сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва,
секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов