Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы 5 сессиясының "Азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек беру туралы" N 8 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 8 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қаңтарда N 8-11-67 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 28.02.2014 № 4 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аудан әкімінің Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы 5 сессиясының N 8 "Азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы ұсынысын қарастырып, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы 5 сессиясының "Азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек беру туралы" N 8 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-56 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2008 жылғы 12 шілдедегі N 28 санында жарияланған) төмендегі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) 7) тармақшада "алушыларға" деген сөз "отбасына" деген сөзімен ауыстырылсын;
2) мынадай мазмұндағы 9) тармақшасымен толықтырылсын:
"9) қорғаныс істері жөніндегі бөлімі ұсынған тізімдер негізінде Ауғанстан соғысында қайтыс болған ауғандық жауынгерлерінің отбасыларына бір жолғы материалдық көмек.".
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
міндеттерін атқарушы,
Мәслихат хатшысы                           А. ЖҮНІСПЕКОВ

О внесении изменения и дополнения в решение 5 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 июня 2008 года N 8 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2008 года N 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 12 января 2009 года N 8-11-67. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 февраля 2014 года № 4
Сноска. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28.02.2014 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение Акима района о внесении изменений и дополнений в решение 5 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 июня 2008 года N 8 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 5 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 июня 2008 года N 8 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-56, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 28 от 12 июля 2008 года) следующие изменение и дополнение:
в пункт 1:
1) в подпункте 7) слова "на каждого получателя" заменить словами "на семью";
2) дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) на основании списков, предоставленных отделом по делам обороны, единовременную материальную помощь семьям воинов-афганцев погибших в боевых действиях в Афганистане.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Исполняющий обязанности
председателя сессии,
Секретарь Маслихата                        А. Джунуспеков