Бір салық салу объектісінен алынатын тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 12 сессиясының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 154 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қаңтарда N 8-14-89 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 235 шешімімен

Об установлении ставок на зарегистрированные объекты фиксированного суммарного налога
Решение 12 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2008 года N 154. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 28 января 2009 года N 8-14-89. Утратило силу - решением 22 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 235

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2009.12.22 N 235 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Казақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422 бабына 2 тармағына сәйкес Нұра аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салык салу объектілерінен алынатын тіркелген жиынтык салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Сноска. Утратило силу - решением 22 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22.12.2009 N 235.
В соответствии со ст.6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", а также п.2 ст. 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Нуринский районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки на зарегистрированные объекты фиксированного суммарного налога согласно приложения.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық Мәслихаттың бюджет, қаржы, өнеркәсіп, құрылыс, жолаушылар көлігі, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, аграрлық мәселелері және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (Г. Прокоп) жүктелсін.
3. "Бір салық салу объектісінен алынатын тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" Нұра аудандық Маслихатының 2008 жылғы 28 наурыздағы VI сессиясының N 97 шешімінің (әділет басқармасында 2008 жылы 13 мамырда тіркелген N 8-14-71) күші жойылсын деп танылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения районного Маслихата возложить на постоянную комиссию районного Маслихата по бюджету, финансам, промышленности, строительству, пассажирскому транспорту, жилищно-коммунальному хозяйству, аграрным вопросам и экологии (Г. Прокоп).
3. Решение VI сессии Нуринского районного Маслихата от 28.03.2008 года N 97 "Об установлении ставок на зарегистрированные объекты фиксированного суммарного налога" (зарегистрированное в Управлении юстиции 13.05.2008 года N 8-14-71) признать утратившим силу.