18 жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыларын тағайындағанда жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдарымен ұсынатын бағаларды түзету туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 6 маусымдағы № 156 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 8 шілдеде № 9-12-80 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 15.01.2009 № 9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы № 1092 "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" қаулысымен бекітілген балаларға арналған жәрдемақы алуға үміткер отбасының жиынтық табысын есептеу Ережесінің  30 тармағына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сексен пайызға азайту жолымен 18 жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыны тағайындағанда жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдарымен ұсынылған 2008 жылға арналған бағалардың түзетуі белгіленсін.
2. "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) 18 жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы алуға үміткердің жеке қосалқы шаруашылығынан алынған табыстарды есептегенде осы қаулыны басшылыққа алуы ұсынылған.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. А. Исенбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов

О корректировании цен, представляемых органами статистики для исчисления дохода от личного подсобного хозяйства, при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 6 июня 2008 года № 156. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 8 июля 2008 года № 9-12-80. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 15 января 2009 года № 9
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 15.01.2009 № 9.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 30 Правил исчисления совокупного дохода семьи, претендующей на получение пособия на детей, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 20058 года № 1092 "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить корректирование цен на 2008 год, представленных органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет путем уменьшения на восемьдесят процентов.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (по согласованию) при исчислении доходов от личного подсобного хозяйства заявителей, претендующих на назначение ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет, руководствоваться настоящим постановлением.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исенбаева М. А.
4. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ф. Филиппов