Мақсатты топтарға жататын қосымша тұлғалар тізбесін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 9 шілдедегі N 312 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 14 тамызда N 13-11-129 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 ақпандағы N 200 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2012.02.28 N 200 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Аудан әкімдігі жұмыспен қамту саласындағы қосымша мемлекеттік кепілмен қамтамасыздандыру және аудандағы нарық жағдайы есебімен
жұмыспен қамту саясатының өткізілуі мақсатында «Халықты жұмыспен
қамту туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13)14) тармақшаларына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақсатты топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі бекітілсін:
1) 24 жасқа дейінгі жастар.
2) 50 жастан жоғары жастағы тұлғалар
3) 1 жылдан астам жұмыс істемейтін тұлғалар.
2. Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөліміне уақытында мақсатты топтарға жататын қосымша
тұлғаларды жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау бойынша көмек
көрсету шарасымен қамтамасыз етсін.
3. Нақты қаулының орындалуына қадағалау аудан әкімінің орынбасары И.И. Турковқа жүктелсін.
4. Аудан әкімдігінің нақты қаулысы қол қойылған күннен бастап заңды күшіне енеді.
Аудан әкімі                                      А. Маковский

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2008 года N 312. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 14 августа 2008 года N 13-11-129. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2012 года N 200
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.02.2012 N 200 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктами 13)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, пунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения», в целях реализации политики занятости с учетом ситуации на районном рынке и обеспечения дополнительных государственных гарантий в сфере занятости акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
1) молодежь в возрасте до двадцати четырех лет;
2) лица, старше 50 лет;
3) лица, длительно не работающие (более 1 года).
2. Отделу занятости и социальных программ Тайыншинского района  своевременно обеспечивать меры по содействию занятости и социальной защите лиц, дополнительно отнесенных к целевым группам.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Туркова И.И.
4. Настоящее постановление вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким района                                А. Маковский