Орманда өрт қаупі жоғары болып тұрған кезеңінде жеке тұлғалардың облыстың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 14 шілдедегі N 216 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2008 жылы 21 шілдеде N 1989 тіркелді. Қолдану мерзімі аяқталған - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 22 қаңтардағы N 10/281 хатымен
Қолдану мерзімі аяқталған - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 22 қаңтардағы N 10/281 хатымен.
Қазақстан Республикасы  Орман Кодексіне  сәйкес және Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу департаментінің 2008 жылғы 9 маусымдағы N 03/999 хатына сәйкес облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2008 жылдың 1 қыркүйегіне дейін орманда өрт қаупі жоғары болып тұрған кезеңінде жеке тұлғалардың облыстың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салынуы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары И.Ә. Әбішевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н.Әшімов
Облыс әкімінің бірінші орынбасары          И.Әбішев
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Ә.Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  У.Қайназаров
Облыс әкімінің орынбасары                  Е.Садуақасова
Облыс әкімінің орынбасары                  М.Тұрмағамбетов
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      А. Бекетова
Облыстық қаржы басқармасының
бастығы                                    Ы.Шалабаев
Оңтүстік Қазақстан облысы

О запрете пребывания физических лиц на территории государственного лесного фонда области в период высокой пожарной опасности в лесу
Постановление акимата Южно-Казахстанской области N 216 от 14 июля 2008 года. Зарегистрировано департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 июля 2008 года за N 1989. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Южно-Казахстанского областного акимата от 22 января 2009 года N 10/281)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Южно-Казахстанского областного акимата от 22.01.2009 N 10/281)
В соответствии с  Лесным Кодексом  Республики Казахстан и согласно письму департамента природных ресурсов и регулирования природопользования Южно-Казахстанской области от 9 июня 2008 года N 03/999, акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить запрет на пребывание физических лиц в период высокой пожарной опасности в лесу до 1 сентября 2008 года на территории государственного лесного фонда области согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Абишева И.А.
3.Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области                               Н.Ашимов
Первый заместитель акима области           И.Абишев
Руководитель аппарата акима области        Б.Жилкишиев
Заместитель акима области                  А.Бектаев
Заместитель акима области                  В.Кайназаров
Заместитель акима области                  Э.Садвакасова
Заместитель акима области                  М.Турмагамбетов
Начальник управления экономики и
бюджетного планирования области            А. Бекетова
Начальник управления финансов
области                                    И. Шалабаев
Приложение
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области

әкімдігінің 2008 жылғы«"14"»шілдедегі№N 216
қаулысына қосымша
Өрт қаупі жоғары кезеңдерде жеке тұлғалардың болуына тыйым салынған облыстық мемлекеттік орман қоры учаскелерінің тізбесі
р/с
Орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемелерінің атауы
Орманшылықтардың атауы,
орамдардың нөмірлері
Алаңы,
га
1
Арыс орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Байырқұм орманшылығы, 1, 2, 5, 8, 9, 40, 42 орамдары

"14" июля 2008 г. N 216
Перечень
участков государственного лесного фонда области, запрещенных для пребывания физических лиц в период высокой пожароопасности
п/п
Наименование государственных учреждения по охране лесов и животного мира
Наименование лесничеств,
номера кварталов
Площадь, га
1
Арысское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Байыркумское лесничество, кварталы 1, 2, 5, 8, 9, 40, 42

1523
Тақыркөл орманшылығы, 1, 2, 9, 19, 24 орамдары
680
2
Отырар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Балтакөл орманшылығы, 1, 6, 12, 36, 38, 50 орамдары
995,8
Отырар орманшылығы, орамдары  66, 95, 103, 111, 117, 123, 125, 136, 143, 165, 168
1456,1
Шәуілдір орманшылығы 43, 48, 62, 67, 96, 101, 105, 295 орамдары
1031,7
3
Түркістан орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Қызылшаруа орманшылығы, 4-8 орамдары
839
Қаратау орманшылығы, 29-38, 52-58, 61-63, 74, 75, 81-85, 88-93, 95-110 орамдары
20350
4
Шардара орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Арнасай орманшылығы, 376, 378-399, 402 орамдары
4214
Сүткент орманшылығ, 88, 97-113, 87а, 97а, 98а, 109а-113а, 301-353 орамдары
27870
Шардара орманшылығы, 125а, 126а, 135а-138а, 146а-159а, 354-375, 377, 401 орамдары
13735

1523
Такыркульское лесничество, кварталы 1, 2, 9, 19, 24
680
2
Отрарское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Балтакольское лесничество, кварталы 1, 6, 12, 36, 38, 50
995,8
Отрарское лесничество, кварталы  66, 95, 103, 111, 117, 123, 125, 136, 143, 165, 168
1456,1
Шаульдерское лесничество, кварталы 43, 48, 62, 67, 96, 101, 105, 295
1031,7
3
Туркестанское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Кызылшарвинское лесничество, кварталы 4-8
839
Каратауское лесничество, кварталы 29-38, 52-58, 61-63, 74, 75, 81-85, 88-93, 95-110
20350
4
Шардаринское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Арнасайское лесничество, кварталы 376, 378-399, 402
4214
Сюткентское лесничество, кварталы 88, 97-113, 87а, 97а, 98а, 109а-113а, 301-353
27870
Шардаринское лесничество, кварталы 125а, 126а, 135а-138а, 146а-159а, 354-375, 377, 401
13735