"Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы N 12/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 10 шілдедегі N 8/7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 24 шілдеде N 5-1-88 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі N 26/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қалалық мәслихатының 2010.07.23 N 26/4 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына , "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97 бабына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" 2006 жылғы 15 маусымдағы N 553 қаулысына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының " Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже " 2005 жылғы 3 наурыздағы N 12/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2223 нөмірімен тіркелген, 2005 жылғы 26 наурыздағы "Дидар" газетінің  N 30-31, 2005 жылғы 19 наурыздағы "Рудный Алтай" газетінің   N 42-43 сандарында жарияланған); "Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы N 12/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 21 маусымдағы N 34/3 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-63 нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдедегі "Дидар" газетінің N 88-89, 2007 жылғы 28 шілдедегі "Рудный Алтай" газетінің N 113 сандарында жарияланған); "Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы N 12/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 29 қарашадағы N 3/5 шешімімен(нормативтік құқықтық  актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-73 нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 29 желтоқсандағы "Дидар" газетінің N 158-159, 2007 жылғы 22 желтоқсандағы "Рудный Алтай" газетінің N 190-191 сандарында жарияланған), "Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы N 12/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 6/9 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-83 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 15 мамырдағы "Дидар" газетінің N 63, 2008 жылғы 15 мамырдағы "Рудный Алтай" газетінің N 72 сандарында жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістерімен келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
18 тармақтағы:
3  тармақшаның екінші абзацындағы "жеке меншік шаруашылықтары бар екендігі жайлы мәліметтер (жылына бір рет немесе өзгерістер болғанда)" сөздері алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в решение от 3 марта 2005 года N 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 10 июля 2008 года N 8/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска 24 июля 2008 года за N 5-1-88. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 июля 2010 года № 26/4
Сноска. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 23.07.2010 № 26/4.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года  N 553 "Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата " Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам" от 3 марта 2005 года N 12/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2223, опубликовано 26 марта 2005 года в газете "Дидар" N 30-31, 19 марта 2005 года в газете "Рудный Алтай" N 42-43) с внесенными изменениями решением от 21 июня 2007 года N 34/3 "О внесении изменений и дополнений в решение от 3 марта 2005 года N 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-63, опубликовано 26 июля 2007 года в газете "Дидар" N 88-89, 28 июля 2007 года в газете "Рудный Алтай" N 113), решением от 29 ноября 2007 года N 3/5 "О внесении изменений в решение от 3 марта 2005 года N 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-73, опубликовано 29 декабря 2007 года в газете "Дидар" N 158-159, 22 декабря 2007 года в газете "Рудный Алтай" N 190-191),  решением от 17 апреля 2008 года N 6/9 "О внесении изменений и дополнений в решение от 3 марта 2005 года N 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-83 опубликовано 15 мая 2008 года в газете "Дидар" N 63, 15 мая 2008 года в газете "Рудный Алтай" N 72) следующие изменения и дополнения:
в пункте 18:
в абзаце втором подпункта 3 исключить слова "заявленных сведений о наличии личного подсобного хозяйства (один раз в год или при каких-либо изменениях)";

18.1 тармақтағы:
1) тармақша алынып тасталсын;
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"3) кондоминиум объектісін басқару органы мен жөндеу жұмыстарын жүргізуші ұйым арасында жасалған кондоминиум объектілерінің ортақ мүліктеріне күрделі жөндеу жүргізу шарты (көшірме)";
4) тармақша "Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ өкілімен расталған" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейінгі он күнтізбелік күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
қалалық мәслихаттың хатшысы      Е. Нәбиев

в пункте 18.1:
подпункт 1) исключить;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) договор (копия) на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиума, заключенного между органом управления объектом кондоминиума и организацией, осуществляющей ремонтные работы";
подпункт 4) дополнить словами "заверенный представителем ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата      Е. Набиев