Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыруға лицензиялары бар ұйымдардың есеп беру ережесін бекіту туралы" 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 486 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 6 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 27 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5569 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 224 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.07.27 № 224 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қаржы ұйымдардың есептілікті беру тәртібін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі -Агенттік) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыруға лицензиялары бар ұйымдардың есеп беру ережесін бекіту туралы" 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 486 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2124 тіркелген), Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2124 тіркелген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыруға лицензиялары бар ұйымдардың есеп беру ережесін бекіту туралы" 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 486 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 29 мамырдағы N 162 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2384 тіркелген), Агенттік Басқармасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 116 және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының "Бағалы қағаздар рыногында брокерлік-дилерлік қызметті жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық есеп беру тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 238 тіркелген, Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының "Бағалы қағаздар рыногының кәсіби қатысушыларының есеп беру тәртібі туралы" нұсқаулықты бекіту жөніндегі" 1996 жылғы 22 қазандағы N 118 қаулысына және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2124 тіркелген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыруға лицензиялары бар ұйымдардың есеп беру ережесін бекіту туралы" 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 486 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 55 бірлескен қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2854 тіркелген, 2004 жылғы 29 мамырда "Егемен Қазақстан" газетінде N 138 (23774) санында жарияланған), Агенттік Басқармасының "Бағалы қағаздар нарығы кәсіби қатысушыларының есеп беруін реттейтін кейбір нормативтік құқықтық актілерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 28 мамырдағы N 164 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3706 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Бағалы қағаздар нарығы кәсіби қатысушыларының есеп беруін реттейтін кейбір нормативтік құқықтық актілерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 26 қарашадағы N 415 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3988 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінде құжаттарды ұсыну мәселелері бойынша кейбір нормативтік құқықтық кесімдерге толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 30 наурыздағы N 76 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4670 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы рыногы мен қаржылық ұйымдарды мемлекеттік реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 25 маусымдағы N 173 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4848 тіркелген, 2007 жылғы 5 қыркүйекте "Заң газеті" газетінде N 135 (1164) санында жарияланған), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыруға лицензиялары бар ұйымдардың есеп беру ережесін бекіту туралы" 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 486 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 29 қазандағы N 166 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5402 тіркелген) енгізілген толықтыруларымен және өзгерістерімен бірге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыруға лицензиялары бар ұйымдардың есеп беру ережесінде:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года № 486 "Об утверждении Правил представления отчетов организациями, обладающими лицензиями на осуществление брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26 января 2009 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 февраля 2009 года № 5569. Утратило силу постановлением Правления Национального банка Республики Казахстан от 27 июля 2012 года № 224
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального банка РК от 27.07.2012 № 224 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих порядок представления отчетности финансовыми организациями, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года № 486 «Об утверждении Правил представления отчетов организациями, обладающими лицензиями на осуществление брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2124), с дополнениями и изменениями, внесенными постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года № 162 «О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года № 486 «Об утверждении Правил представления отчетов организациями, обладающими лицензиями на осуществление брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан», зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под № 2124» (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2384), совместным постановлением Правлений Агентства от 12 апреля 2004 года № 116 и Национального Банка Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года № 55 «Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления финансовой отчетности организациями, осуществляющими брокерско-дилерскую деятельность на рынке ценных бумаг, и внесении изменений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 22 октября 1996 года № 118 «Об утверждении Инструкции о порядке предоставления отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг», зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под № 238, и в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года № 486 «Об утверждении Правил представления отчетов организациями, обладающими лицензиями на осуществление брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан», зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под № 2124» (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2854, опубликованным 29 мая 2004 года в газете «Казахстанская правда» № 117-118 (24427-24428)), постановлением Правления Агентства от 28 мая 2005 года № 164 «О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты, регламентирующие предоставление отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг» (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3706), постановлением Правления Агентства от 26 ноября 2005 года № 415 «О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты, регламентирующие представление отчетности профессиональными участниками рынка ценных бумаг» (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3988), постановлением Правления Агентства от 30 марта 2007 года № 76 «О внесении дополнений и изменений в некоторые нормативные правовые акты по вопросам представления документов в Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций» (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4670), постановлением Правления Агентства от 25 июня 2007 года № 173 «О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций» (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4848, опубликованным 5 сентября 2007 года в газете «Юридическая газета» № 135 (1338)), постановлением Правления Агентства от 29 октября 2008 года № 166 «О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года № 486 «Об утверждении Правил представления отчетов организациями, обладающими лицензиями на осуществление брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан» (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5402), следующие изменения и дополнения:
в Правилах представления отчетов организациями, обладающими лицензиями на осуществление брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:

1-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацы алынып тасталсын;
4-тармақтың бірінші абзацындағы "2-4" деген цифрлар "1-5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4-2-тармақта:
9) тармақшада "." деген тыныс белгісі ";" деген тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар ұйымның жарғылық капиталында қатысу үлесінің он және одан астам пайызына иелік ететін қатысушылармен шартпен байланысты тұлғалар туралы, шартқа сәйкес олар бағалы қағаздар рыногында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар ұйымның қызметіне қатысты осы қатысушы қабылдайтын шешімдерді айқындауға құқықтары бар.";
1-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Бағалы қағаздар нарығының субъектілерін және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаменті (М.Ж. Хаджиева):
1) Заң департаментімен (Н.В. Сәрсенова) бірлесіп, осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне мәлімет үшін жіберсін.
4. Агенттіктің Төрайым қызметі (А.Ә. Кенже) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрайымының орынбасары А.Ө. Алдамбергенге жүктелсін.
Төрайым                                     Е. Бахмутова
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2009 жылғы 26
қаңтардағы N 6 қаулысына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасының
бағалы қағаздар нарығында
брокерлік және дилерлік                                                қызметті жүзеге асыруға
лицензиясы бар ұйымдардың есеп                                         беру ережесінің 1-қосымшасы
_____________ _____________ дейінгі кезең ішінде
бағалы қағаздар нарығында брокерлік және дилерлік
қызметті жүзеге асыруға лицензиялары бар
ұйым туралы мәліметтер
(брокердің және дилердің атауы)
1
Орналасқан орны (тіркелген)
2
Орналасқан орны (нақты)
3
Байланыс құралдары туралы мәліметтер (телефон, факс, электронды почта, Интернет торабындағы сайттың адресі):
4
Ұйымның акцияларымен (жарғы капиталында қатысу үлесімен) иелік ететін тұлғалар туралы мәліметтер:

абзац второй подпункта 1) пункта 1 исключить;
в абзаце первом пункта 4 цифры «2-4» заменить цифрами «1-5»;
в пункте 4-2 :
в подпункте 9) знак препинания «.» заменить знаком препинания «;»;
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
«10) лицах, связанных с участниками, владеющими десятью и более процентами долей участия в уставном капитале организации, обладающей лицензией на осуществление брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг, договором, в соответствии с которым они имеют возможность определять решения, принимаемые данным участником в отношении деятельности организации, обладающей лицензией на осуществление брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг.»;
приложение 1 изложить в редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 5 в редакции, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Хаджиева М.Ж.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц «Ассоциация финансистов Казахстана».
4. Службе Председателя Агентства (Кенже А.А.) принять меры по опубликованию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Алдамберген А.У.
Председатель                               Е. Бахмутова
Приложение 1 к постановлению
Правления Агентства Республики
Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и
финансовых организаций
от 26 января 2009 года № 6
«Приложение 1 к Правилам
представления отчетов
организациями, обладающими
лицензиями на осуществление
брокерской и дилерской
деятельности на рынке ценных
бумаг Республики Казахстан
Сведения об организации, обладающей лицензией на осуществление
брокерской и дилерской деятельности на рынке ценных бумаг
(наименование брокера и дилера)
за период с _____________ по _______________
1
Место нахождения
(зарегистрированное):
2
Место нахождения (фактическое):
3
Сведения о средствах связи (телефон,
факс, электронная почта, адрес сайта
в сети Интернет):
4
Сведения о лицах, владеющих акциями
(долями участия в уставном капитале)
организации:

1) резиденттер:
заңды тұлға үшін:
заңды тұлғаның атауы;
заңды тұлғаның мемлекеттік (қайта) тіркеу туралы мәліметтер;
салық төлеушінің тіркеу нөмірі;
заңды тұлғаға тиесілі акциялардың саны ұйымның орналастырылған акцияларының жалпы санына немесе ұйымның жарғылық  капиталындағы қатысу үлесіне (пайызбен) арақатынасы;
жеке тұлға үшін:
тегі, аты, бар болса әкесінің аты;
туған күні;
жеке тұлғаға тиесілі акциялардың саны ұйымның орналастырылған акцияларының жалпы санына немесе ұйымның жарғылық капиталындағы қатысу үлесіне (пайызбен) арақатынасы;
2) резидент еместер:
заңды тұлға үшін:
заңды тұлғаның атауы;
заңды тұлғаның тіркелген және орналасқан орны;
заңды тұлғаға тиесілі акциялардың саны     ұйымның орналастырылған акцияларының
жалпы санына немесе ұйымның жарғылық  капиталындағы қатысу үлесіне (пайызбен) арақатынасы;
жеке тұлға үшін:
тегі, аты, бар болса әкесінің аты;
азаматтық;
тұрғылықты мекені;
жеке тұлғаға тиесілі акциялардың саны ұйымның орналастырылған акцияларының жалпы санына немесе ұйымның жарғылық капиталындағы қатысу үлесіне (пайызбен) арақатынасы
5
Ұйым акцияның жиырма бес және одан астам пайызына иелік ететін (жарғылық капиталында қатысу үлесіне) акционер (қатысушы) болып табылатын заңды тұлғалар туралы мәліметтер
6
Ұйымның басшы қызметкерлері туралы мәліметтер (тегі, аты, бар болса әкесінің аты, атқаратын лауазымы, жұмысқа қабылданған күні, уәкілетті органмен басшы қызметкерді келісілу күні)
7
Бағалы қағаздар нарығында брокерлік және дилерлік қызметті жүзеге асыру бойынша қызметті жүзеге асыруға қатысатын қызметкерлер туралы мәліметтер (тегі, аты, бар болса әкесінің аты, атқаратын лауазымы, жұмысқа қабылданған күні)
8
Клиенттермен жасалған брокерлік қызметті көрсету жөнінде шарттардың саны туралы мәліметтер:
брокерлік шарттардың саны;
ең төменгі ұстау бойынша қызмет көрсетудің шартын мен тәртібін қоса брокерлік шарттардың саны
Басшы
(есепке қол қоюға
уәкілетті тұлға)    (қолы)   Тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Бас бухгалтер
(есепке қол қоюға
уәкілетті тұлға)    (қолы)   Тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
мөрдің орны
Орындаушы     (қолы, телефон нөмірі) Тегі, аты, әкесінің аты (болған
кезде)"
Қазақстан Республикасының Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі                                        Басқармасының 2009 жылғы 26
қаңтардағы N 6 қаулысына
2-қосымша
"Қазақстан Республикасының бағалы                                      қағаздар нарығында брокерлік және
дилерлік қызметті жүзеге асыруға
лицензиялары бар ұйымдардың есеп
беру ережесінің 5-қосымшасы
___________ ____________ дейінгі кезең ішінде
бағалы қағаздардың халықаралық нарығында
жасалған, бағалы қағаздармен болатын мәмілелер
туралы есеп
(бағалы қағаздар нарығында брокерлік және дилерлік
қызметті жүзеге асыруға лицензиялары бар ұйымның атауы)
N
Мәміленің жасалған күні
Мәміле жасалатын мемлекет
Мәміленің түрі
Нарық
Шетел брокерімен жасалған шарттың күні және нөмірі
Шетел брокерінің атауы
Кастодиан-банкінің атауы
Жиынтығы
кестенің жалғасы
Бағалы қағаздың бірегейлендіру нөмірі
Эмитенттің атауы
Бағалы қағаздарды шығару тіркелген заңнамамен сәйкес мемлекет
Бағалы қағаздардың саны (дана)
Бір бағалы қағаздың бағасы
Мәміленің көлемі
Ескерту
шетел валютасында
теңгемен
шетел валютасында теңгемен
Басшы
(есепке қол қоюға  (қолы)    Тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
уәкілетті тұлға)
Бас бухгалтер
(есепке қол қоюға  (қолы)    Тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
уәкілетті тұлға)
мөр орны
Орындаушы          (қолы, телефон нөмірі)  Тегі, аты, әкесінің аты
(болған кезде)"

1) резиденты:
для юридического лица:
наименование юридического лица;
сведения о государственной (пере)
регистрации юридического лица;
регистрационный номер
налогоплательщика;
соотношение количества акций,
принадлежащих юридическому лицу, к
общему количеству размещенных акций
организации или доля участия в
уставном капитале организации (в
процентах);
для физического лица:
фамилия, имя, при наличии отчество;
дата рождения;
соотношение количества акций,
принадлежащих физическому лицу, к
общему количеству размещенных акций
организации или доля участия в
уставном капитале организации
(в процентах);
2) нерезиденты:
для юридического лица:
наименование юридического лица;
место регистрации и нахождения
юридического лица;
соотношение количества акций,
принадлежащих юридическому лицу, к
общему количеству размещенных акций
организации или доля участия в
уставном капитале организации
(в процентах);
для физического лица:
фамилия, имя, при наличии отчество;
гражданство;
место жительства;
соотношение количества акций,
принадлежащих физическому лицу, к
общему количеству размещенных акций
организации или доля участия в
уставном капитале организации
(в процентах)
5
Сведения о юридических лицах, в
которых организация является
акционером (участником), владеющим
двадцатью пятью и более процентами
акций (долей участия в уставном
капитале)
6
Сведения о руководящих работниках
организации (фамилия, имя, при
наличии отчество, занимаемая
должность, дата приема на работу,
дата согласования руководящего
работника уполномоченным органом)
7
Сведения о работниках, участвующих в
осуществлении деятельности по
осуществлению брокерской и дилерской
деятельности на рынке ценных бумаг
(фамилия, имя, при наличии отчество,
занимаемая должность, дата приема на
работу)
8
Сведения о количестве договоров об
оказании брокерских услуг,
заключенных с клиентами:
количество брокерских договоров;
количество брокерских договоров
включающих условия и порядок оказания
услуг по номинальному держанию
Руководитель
(лицо, уполномоченное на   (подпись)    Фамилия, имя, отчество
подписание отчета)                      (при наличии)
Главный бухгалтер
(лицо, уполномоченное на   (подпись)    Фамилия, имя, отчество
подписание отчета)                      (при наличии)
место печати
Исполнитель  (подпись, номер телефона)  Фамилия, имя, отчество
(при наличии)
".
Приложение 2 к постановлению
Правления Агентства Республики
Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и
финансовых организаций
от 26 января 2009 года № 6
«Приложение 5 к Правилам представления
отчетов организациями, обладающими
лицензиями на осуществление брокерской и
дилерской деятельности на рынке ценных
бумаг Республики Казахстан
Отчет
(наименование организации, обладающей лицензией на
осуществление брокерской и дилерской деятельности на рынке
ценных бумаг) о сделках с ценными бумагами, заключенных
на международных рынках ценных бумаг
за период с ______________ по _____________
Дата
заключения
сделки
Страна
заключения
сделки
Вид
сделки
Рынок
Дата и номер
договора,
заключенного с
иностранным
брокером
Наименова-
ние иност-
ранного
брокера
Наимено-
вание
банка-
кастодиа-
на
Идентифи-
кацион-
ный номер
ценной
бумаги
Итого
продолжение таблицы
Наимено-
вание
эмитента
Страна, в
соответствии
с законода-
тельством
которой
зарегистри-
рован выпуск
ценных бумаг
Количест-
во ценных
бумаг
(штук)
Цена за одну ценную
бумагу
Объем сделки
Примечание
в
иностранной
валюте
в тенге
в
иностранной
валюте
в тенге
Руководитель
(лицо, уполномоченное на   (подпись)    Фамилия, имя, отчество
подписание отчета)                      (при наличии)
Главный бухгалтер
(лицо, уполномоченное на   (подпись)    Фамилия, имя, отчество
подписание отчета)                      (при наличии)
место печати
Исполнитель  (подпись, номер телефона)  Фамилия, имя, отчество
(при наличии)
".