Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне статистикалық есептілікті қалыптастыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2009 жылғы 26 қаңтарындағы N 4 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 21 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5639 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 165 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас прокурорының 26.12.2017 № 165 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының Қылмыстық, Қылмыстық іс жүргізу кодекстеріне және Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне есірткінің заңсыз айналымы саласындағы жауапкершілікті күшейту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 27 маусымдағы N 50-ІV ҚРЗ Заңын (бұдан әрі —. Заң), сондай-ақ қылмыстық және тергеу мен анықтау заңдылығын прокурорлық қадағалау жағдайы туралы есептерді ұсынудың бірыңғай мерзімін белгілеуді іске асыру мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.01 № 101 (2015.01.01 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) "Экстремизммен, террористік қызметпен байланысты қылмыстар, құқық бұзушылықтар және прокурорлық қадағалау жағдайы туралы" N 1-ЭТ нысанды статистикалық есепті, оның құрылуы жөніндегі Нұсқаулықты бекіту және экстремизммен, террористік қызметпен байланысты қылмыстар мен құқық бұзушылықтар жасағаны үшін жауапқа тартылған тұлғалар және сотпен экстремистік, террористік деп танылған ұйымдар туралы деректер "банкін енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 30 мамырдағы N 19 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3703 санымен. тіркелген, "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен, толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2007 жылғы 13 қарашадағы N 45 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5047 санымен тіркелген) енгізілген өзгерістері мен толықтырулары бар):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "экстремизммен, террористік қызметпен байланысты қылмыстар, құқық бұзушылықтар және прокурорлық қадағалау жағдайы туралы" N 1-ЭТ нысанды статистикалық есепті құру және қалыптастыру жөніндегі Нұсқаулықта:
14-тармақ мынадай мазмұндағы бірінші бөлікпен толықтырылсын:
"1-3-бөлімдер аумақтық органдармен Комитетке есептік кезеңнен кейінгі айдың 4-күніне ұсынылады.".

О внесении изменений и дополнения в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан по вопросам формирования статистической отчетности
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 26 января 2009 года № 4. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 апреля 2009 года № 5639. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 26.12.2017 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 27 июня 2008 года № 50-IV ЗРК "О внесении изменений и дополнений в Уголовный, Уголовно-процессуальный кодексы Республики Казахстан и Кодекс Республики Казахстан об административных правонарушениях по вопросам усиления ответственности в сфере незаконного оборота наркотиков" (далее – Закон), а также установления единого срока представления отчетов о состоянии преступности и прокурорского надзора за законностью следствия и дознания, руководствуясь, подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 01.10.2014 № 101 (вводится в действие с 01.01.2015);
2) в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 30 мая 2005 года № 19 "Об утверждении статистического отчета формы № 1-ЭТ "О преступлениях, правонарушениях, связанных с экстремизмом, террористической деятельностью и о состоянии прокурорского надзора", Инструкции по его составлению и введении банка данных о лицах, привлеченных к ответственности за совершение преступлений и правонарушений, связанных с экстремизмом, террористической деятельностью и организациях, признанных судом экстремистскими, террористическими" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3703), с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года № 45 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5047):
в Инструкции по составлению и формированию статистического отчета формы № 1-ЭТ "О преступлениях, правонарушениях, связанных с экстремизмом, террористической деятельностью и о состоянии прокурорского надзора", утвержденной указанным приказом:
пункт 14 дополнить частью первой следующего содержания:
"Разделы 1-3 предоставляются территориальными органами в Комитет к 4 числу месяца, следующего за отчетным периодом.".

2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет) осы бұйрықты:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін;
2) құқықтық статистика мен арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жіберсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитеттің Төрағасына жүктелсін (Г.В. Ким).
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Р. Түсіпбеков
КЕЛІСІЛГЕН:
Қазақстан Республикасы
Экономикалық қылмысқа және сыбайлас
қарсы күрес агенттігі
(қаржы полициясының)
Төрағасы
________________Қ. Қожамжаров
2009 жылғы 3 ақпан
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
________________А. Шабдарбаев
2009 жылғы 27 наурыз
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Сот әкімшілігі жөніндегі комитетінің
Төрағасы
________________И. Елекеев
2009 жылғы 13 наурыз
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
________________Б. Мұхаметжанов
2009 жылғы 18 ақпан
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
________________Ж. Досқалиев
2009 жылғы 24 наурыз
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
________________Д. Ахметов
2009 жыл
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
________________Б. Жәмішев
2009 жыл
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі
________________В. Божко
2009 жылғы 1 сәуір
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі м.а.
________________Д. Құсдәулетов
2009 жылғы 20 сәуір
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2009 жылғы 26 қаңтардағы
N 4 бұйрығына
1-қосымша
1-бөлім. Есірткі заттардың, психотроптық немесе улы заттардың және прекурсорлардың заңсыз айналымымен байланысты қылмыстар туралы мәліметтер
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.01 № 101 (2015.01.01 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2009 жылғы 26 қаңтардағы
N 4 бұйрығына
2-қосымша
2-бөлім. Есірткі заттардың, психотроптық және улы заттардың заңсыз айналымына байланысты қылмыстар жасаған тұлғалар туралы мәліметтер
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.01 № 101 (2015.01.01 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2009 жылғы 26 қаңтардағы
N 4 бұйрығына
3-қосымша
5-бөлім. Есірткі заттармен, психотроптық заттармен және прекурсорлармен заңсыз айналысуға байланысты әкімшілік құқық бұзушылықтар жасаған тұлғалар туралы мәліметтер
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.01 № 101 (2015.01.01 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2009 жылғы 26 қаңтардағы
N 4 бұйрығына
3-қосымша
5-бөлім. Есірткі заттармен, психотроптық заттармен және прекурсорлармен заңсыз айналысуға байланысты әкімшілік құқық бұзушылықтар жасаған тұлғалар туралы мәліметтер
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.01 № 101 (2015.01.01 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2009 жылғы 26 қаңтардағы
N 4 бұйрығына
4-қосымша

2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить:
1) для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) субъектам правовой статистики и специальных учетов и территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета (Ким Г.В.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Р. Тусупбеков
СОГЛАСОВАНО
Председатель Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовой полиции)
__________________ К. Кожамжаров
3 февраля 2009 года
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
_________________ А. Шабдарбаев
27 марта 2009 года
Председатель Комитета
по судебному администрированию
при Верховном Суде
Республики Казахстан
________________ И. Елекеев
13 марта 2009 года
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
________________ Б. Мухамеджанов
18 февраля 2009 года
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
________________ Ж. Доскалиев
24 марта 2009 года
Министр обороны
Республики Казахстан
________________ Д. Ахметов
Министр финансов
Республики Казахстан
________________ Б. Жамишев
Министр юстиции
Республики Казахстан
________________ З. Балиева
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
________________ В. Божко
1 апреля 2009 года
И.о. министра юстиции
Республики Казахстан
________________ Д. Куставлетов
20 апреля 2009 года
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 26 января 2009 года № 4
Раздел 1. Сведения о преступлениях, связанных с незаконным
оборотом наркотических средств, психотропных или ядовитых
веществ и прекурсоров
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 01.10.2014 № 101 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 2 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 26 января 2009 года № 4
Раздел 2. Сведения о лицах, совершивших преступления, связанные
с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных
или ядовитых веществ и прекурсоров
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 01.10.2014 № 101 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 3 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 26 января 2009 года № 4
Раздел № 5 Сведения о лицах, совершивших административные
правонарушения, связанные с незаконным обращением с наркотическими
средствами, психотропными веществами, прекурсорами
Таблица А. Рассмотренные судами
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 01.10.2014 № 101 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 3 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 26 января 2009 года № 4
Раздел № 5 Сведения о лицах, совершивших административные
правонарушения, связанные с незаконным обращением с наркотическими
средствами, психотропными веществами, прекурсорами
Таблица Б. Рассмотренные комиссиями по защите прав несовершеннолетних
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 01.10.2014 № 101 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 4 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан от
от 26 января 2009 года № 4

8-бөлім. Есірткі заттармен, психотроптық және улы заттармен, прекурсорлармен байланысты соттармен қаралған қылмыстық істердің саны туралы мәліметтер
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.01 № 101 (2015.01.01 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2009 жылғы 26 қаңтардағы
N 4 бұйрығына
4-қосымша
8-бөлім. Есірткі заттармен, психотроптық және улы заттармен, прекурсорлармен байланысты соттармен қаралған қылмыстық істердің саны туралы мәліметтер
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.01 № 101 (2015.01.01 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Раздел 8. Сведения о количестве, рассмотренных судами уголовных
дел, связанных с наркотическими средствами, психотропными
или ядовитыми веществами и прекурсорами
Таблица А Сведения о рассмотрении уголовных дел, судами первой инстанции
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 01.10.2014 № 101 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 4 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 26 января 2009 года № 4
Раздел 8.Сведения о количестве, рассмотренных судами уголовных
дел, связанных с наркотическими средствами, психотропными
или ядовитыми веществами и прекурсорами
Таблица Б Сведения по вступившим в законную силу решениям судов
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 01.10.2014 № 101 (вводится в действие с 01.01.2015).