Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 02-01-02/138 "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясында, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және олардың біліктілігін арттырудың аумақтық орталықтарында, өзге білім беру ұйымдарында Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілерін қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының м.а. 2009 жылғы 22 шілдедегі N 02-01-02/127 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 4 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5736 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының м.а. 2011 жылғы 17 мамырдағы N 02-01-02/96 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының м.а. 2011.05.17 N 02-01-02/96 (ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті 2007 жылдың 28 желтоқсандағы N 501 "Мемлекеттік қызметшілердің лауазымын оңтайландыру бойынша шаралар туралы" Жарлығының 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 02-01-02/138 "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясында, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және олардың біліктілігін арттырудың аумақтық орталықтарында, өзге білім беру ұйымдарында Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілерін қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3339 тіркелген, "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері Агенттігі Төрағасының 2005 жылғы 17 наурыздағы N 02-01-02/35 "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясында, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және олардың біліктілігін арттырудың аумақтық орталықтарында, өзге білім беру ұйымдарында Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілерін қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы", Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 3549 тіркелген, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2004 жылдың 24 желтоқсандағы N 02-01-02/138 бұйрығына толықтыруды енгізу туралы" бұйрықтарымен енгізілген, өзгерістер мен толықтырумен қоса, 2005 жылдың 5 тамызындағы N 02-01-02/104 "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясында, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және олардың біліктілігін арттырудың аумақтық орталықтарында, өзге білім беру ұйымдарында Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілерін қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 02-01-02/138 бұйрығына, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 18 тамызында N 3794 тіркелген) өзгертулерді енгізу туралы бұйрығымен мынадай өзгерістер енгізілсін:
4-тармақтың екінші азат жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"Орталықтарда C-O-3 - C-O-6, C-R-2-C-R-5, D-4-D-5, D-О-3-D-O-6, E-3-E-5, E-R-2-E-R-5, E-G-1-E-G-4 санаттарының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерін қайта даярлау жүзеге асырылады.";
5-тармақтың екінші азат жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"Орталықтарда C-O-3 - C-O-7, C-R-2 - C-R-6, D-4 - D-6, D-О-3 - D-O-7, E-3 - E-6, E-R-2 - E-R-6, E-G-1 - E-G-5 санаттарының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерін қайта даярлау жүзеге асырылады.".

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 декабря 2004 года № 02-01-02/138 "Об утверждении Правил организации переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан в Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, региональных центрах переподготовки и повышения квалификации государственных служащих, других организациях образования"
Приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 22 июля 2009 года № 02-01-02/127. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 августа 2009 года № 5736. Утратил силу приказом и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 17 мая 2011 года № 02-01-02/96
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 17.05.2011 № 02-01-02/96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 501 "О мерах по оптимизации должностей государственных служащих" ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 декабря 2004 года № 02-01-02/138 "Об утверждении Правил организации переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан в Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, региональных центрах переподготовки и повышения квалификации государственных служащих, других организациях образования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3339, с дополнением и изменениями, внесенными приказами Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 17 марта 2005 года № 02-01-02/35 "О внесении дополнения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 декабря 2004 года № 02-01-02/138 "Об утверждении Правил организации переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан в Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, региональных центрах переподготовки и повышения квалификации государственных служащих, других организациях образования", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 апреля 2005 года за № 3549, от 5 августа 2005 года № 02-01-02/104 "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 декабря 2004 года № 02-01-02/138 "Об утверждении Правил организации переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан в Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, региональных центрах переподготовки и повышения квалификации государственных служащих, других организациях образования", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 18 августа 2005 года за № 3794) следующие изменения:
абзац второй пункта 4 изложить в следующей редакции:
"В центрах осуществляется переподготовка административных государственных служащих категорий С-О-3 - С-О-6, С-R-2 - C-R-5, D-4 - D-5, D-O-3 - D-O-6, E-3 - E-5, E-R-2 - E-R-5, E-G-1 - E-G-4.";
абзац второй пункта 5 изложить в следующей редакции:
"В центрах осуществляется переподготовка административных государственных служащих категорий С-О-3 - С-О-6, С-R-2 - C-R-5, D-4 - D-5, D-O-3 - D-O-6, E-3 - E-5, E-R-2 - E-R-5, E-G-1 - E-G-4.".

2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының орынбасары А.А. Көмекбаевқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық ресми түрде жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Төрағаның міндетін
атқарушы                                      А. Өрсариев

2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы Комекбаева А.А.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
И.о. Председателя                          А. Орсариев