2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды "Көкшетау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 44 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қаңтарда № 1-1-116 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2010 жылғы 26 қарашадағы № 45 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2010.11.26 № 45 шешімімен.
Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 каңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33, 37 баптарына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережелерімен» сәйкес, Көкшетау қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. 2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды «Көкшетау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. 2008 жылдың 24 желтоқсанында № 1-1-93 Көкшетау қаласының әділет басқармасында тіркелген (2009 жылдың 8 қаңтары № 1 «Степной маяк» және «Көкшетау» газеттерінде жарияланған) Көкшетау қаласы әкімінің 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 27 «Көкшетау қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде осы жылы он жеті жасқа толған ер азаматтарды тіркеу туралы» шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
4. Осы шешім Көкшетау қаласы әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б.Сапаров
КЕЛІСІЛДІ:
«Көкшетау қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            К.Т.Нұрмағамбетов

Об организации и обеспечении в январе-марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения "Управление по делам обороны города Кокшетау"
Решение акима г.Кокшетау Акмолинской области от 24 декабря 2009 года № 44. Зарегистрировано Управлением юстиции г.Кокшетау Акмолинской области 13 января 2010 года № 1-1-116. Утратило силу - Решением акима города Кокшетау Акмолинской области от 26 ноября 2010 года № 45
Сноска. Утратило силу - Решением акима города Кокшетау Акмолинской области от 26.11.2010 № 45
В соответствии со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», «Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2010 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения "Управление по делам обороны города Кокшетау".
2. Признать утратившим силу решение акима города Кокшетау от 12 декабря 2008 года № 27 «О проведении приписки к призывному участку государственного учреждения «Управление по делам обороны города Кокшетау» граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет», зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау 24 декабря 2008 года № 1-1-93 (опубликованное в газетах «Степной Маяк» от 8 января 2009 года № 1 и «Көкшетау» от 8 января 2009 года № 1).
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Кокшетау Мусралимову А.Е.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Б.Сапаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Управление по
делам обороны города Кокшетау»             Нурмагамбетов К.Т.