Атбасар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 4 маусымдағы № а-6/143 "2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында" азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қарашадағы № а-11/301 қаулысы. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 желтоқсанда № 1-5-126 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 4 ақпандағы № а-2/28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2010.02.04 № а-2/28 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Атбасар ауданының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің «2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2009 жылғы 4 маусымдағы № а-6/143 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-15-118 тіркелген, 2009 жылғы 10 шілдеде «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
аудандық шақыру комиссиясының құрамына Рысакова Дәмелі Ақпашқызы, «Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Атбасар орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның қабылдау бөлмесінің медициналық бикесі–шақыру комиссиясының хатшысы (келісім бойынша) болып енгізілсін;
Храпатая Елена Николаевна аудандық шақыру комиссиясының құрамынан шығарылсын.
2. Осы қаулы 2009 жылғы 21 қазанда пайда болған құқықтық қатынасқа таратылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің орынбасары Ж.Ғ. Қаженовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының
әкімі                                      Р.Әубәкіров
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер Министрлігі
Ақмола облысының
Ішкі істер департаменті
Атбасар ауданының
Ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Әбдірахманов
Ақмола облысы
денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы
«Атбасар аудандық емханасы»
мемлекеттік комуналдық
қазыналық кәсіпорынының
бас дәрігері                               С.Панасюра
«Ақмола облысы
денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы
«Атбасар орталық аудандық
ауруханасы» мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның бас дәрігері                  Т.Махамбетова
«Ақмола облысы
Атбасар қаласының қорғаныс
істері жөніндегі біріктірілген
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ә.Әубәкіров

О внесении изменения в постановление акимата Атбасарского района от 4 июня 2009 года № а-6/143 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года"
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 20 ноября 2009 года № а-11/301. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 23 декабря 2009 года № 1-5-126. Утратило силу - постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 4 февраля 2010 года № а-2/28
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 4 февраля 2010 года № а-2/28
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атбасарского района «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года» от 4 июня 2009 года № а-6/143 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-15-118, опубликовано 10 июля 2009 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующее изменение:
в приложении 1 к вышеуказанному постановлению:
ввести в состав районной призывной комиссии Рысакову Дамелю Акпашевну, медицинскую сестру приемного покоя государственного коммунального казенного предприятия «Атбасарская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области-секретарем призывной комиссии (по согласованию);
вывести из состава районной призывной комиссии Храпатую Елену Николаевну.
2. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения возникшие с 21 октября 2009 года.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Каженова Ж.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Атбасарского района                        Р.Аубакиров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Атбасарского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      М.Абдрахманов
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия «Атбасарская
районная поликлиника»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        С.Панасюра
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия «Атбасарская
центральная районная
больница» при управлении
здравоохранения
Акмолинской области                        Т.Махамбетова
Начальник государственного
учреждения «Объединенный
отдел по делам обороны
города Атбасар
Акмолинской области»                       А.Аубакиров