Үйде тәрбиеленіп және оқытылатын мүгедек балаларға 2010 жылы әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № А-13/359 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 ақпанда № 1-9-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № А-3/74 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011.03.04 № А-3/74 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабы 1 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуіріндегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 11 бабы 2 тармағының 3 тармақшасына сәйкес Ерейментау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы үйде тәрбиеленетін және оқытылатын әрбір мүгедек балаға 6 (алты) айлық есеп көрсеткіші мөлшерінде тоқсан сайын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Ерейментау ауданы әкімдігінің «Үйде тәрбиеленіп және оқытылатын мүгедек балаларға 2009 жылы әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 6 наурызындағы № а-3/54 қаулысының (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 1-9-117 тіркелген, 2009 жылдың 25 сәуіріндегі «Ереймен» аудандық газетінде және 2009 жылдың 25 сәуіріндегі «Ерейментау» аудандық газетінде жарияланған» күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауға алу аудан әкімінің орынбасары С.К.Кушкунбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н.Ә.Ережепов

Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому в 2010 году
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 30 декабря 2009 года № А-13/359. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 9 февраля 2010 года № 1-9-144. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 4 марта 2011 года № А-3/74
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 04.03.2011 № А-3/74
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,подпунктом 3 пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказывать социальную помощь детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому – ежеквартально в размере 6 (шесть) месячных расчетных показателей на каждого ребенка-инвалида в 2010 году.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Ерейментауского района «Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому в 2009 году» от 6 марта 2009 года № а-3/54 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-117, опубликовано 25 апреля 2009 года в районной газете «Ереймен», 25 апреля 2009 года в районной газете «Ерейментау»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возлагается на заместителя акима района Кушкунбаева С.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Н.А.Ережепов