2009 жылы Еңбешілдер ауданының аумағында мүгедктерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № а-4/54 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы № 1-10-85 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № А-1/2 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № А-1/2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағының 13-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабы 5-2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 31-бабы 1-тармақшасына  сәйкес, жұмыс іздеу барысында бастарынан қиыншылықтар өткізіп жүрген, әлеуметтік қорғалуға мұқтаж мүгедектерді, оларды жұмыспен қамту мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Еңбекшілдер ауданының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі:
1) мүгедектер үшін жалпы жұмыс орындарының санынан үш пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасын белгілесін.
2) мүгедектердің ашылатын жұмыс орындарына бағытталуын жүзеге асырсын.
2. Осы қаулы Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және аудандық «Жаңа дәуір» - «Сельская новь» газетінде ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Ж. Шәуеновке жүктелсін.
4. Аудан әкімдігінің осы қаулысы 2009 жылғы 5 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Т. ОМАРОВ

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на территории Енбекшильдерского района в 2009 году
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 1 апреля 2009 года № а-4/54. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 29 апреля 2009 года № 1-10-85. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 13 января 2010 года № А-1/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 13 января 2010 года № А-1/2
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года,подпунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, подпунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» от 13 апреля 2005 года, в целях социальной защиты инвалидов, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ» Енбекшильдерского района:
1) установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест;
2) осуществлять направление инвалидов на создаваемые рабочие места
2.Настоящее постановление вступает в силу после государственной регистрации в Управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования в районной газете «Жаңа дәуір» - «Сельская новь».
3.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шауенова С.Ж.
4.Данное постановление акимата района распространяется на правоотношения, возникшие с 5 января 2009 года.
Исполняющий обязанности
акима района                               Т. ОМАРОВ