Анғал батыр және Жаңалық ауылдарының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Анғал батыр ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 17 тамыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 қыркүйекте № 1-10-100 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» Заңы 14-бабының 4-тармақшасына сәйкес, 2009 жылғы 13 мамырдағы Аңғал батыр ауылы тұрғындары жиынының № 06 хаттамасын және 2009 жылғы 14 мамырдағы Жаңалық ауылы тұрғындары жиынының № 07 хаттамасын есепке ала отырып, Аңғал батыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аңғал батыр және Жаңалық ауылдарының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Аңғал батыр ауылында № 1 көшесіне – «Ақсу» атауы, № 2 көшесіне - «Аманкелді» атауы, № 3 көшесіне - «Жамбыл» атауы, № 4 көшесіне – «Аңғал батыр» атауы, № 5 көшесіне – «Ақ қайын» атауы, № 6 көшесіне – «Жанбатыр қажы» атауы;
2) Жаңалық ауылында №1 көшесіне – «Бейбітшілік» атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аңғал батыр ауылдық
округінің әкімі                            Ә. Жақыпова
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Қ. Ахметова
Еңбекшілдер ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г.Т. Жақыпова

О присвоении наименований улицам в аулах Ангал и Жаналык
Решение Акима Ангалбатырского сельского округа Енбекшильдерского района Акмолинской области от 17 августа 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 11 сентября 2009 года № 1-10-100
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей аула Ангал батыр № 06 от 13 мая 2009 года и протокола схода жителей аула Жаналык № 07 от 14 мая 2009 года, аким Ангалбатырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам в аулах Ангал батыр и Жаналык:
1) в ауле Ангал батыр улице № 1 наименование – «Аксу», улице № 2 наименование - «Амангельды», улице № 3 наименование - «Жамбыла», улице № 4 наименование – «Ангал батыр», улице № 5 наименование – «Ак кайын», улице № 6 наименование – «Жанбатыра кажы»;
2) в ауле Жаналық улице № 1 наименование – «Бейбитшилик».
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ангалбатырского
сельского округа                           А. Жакупова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства»
Енбекшильдерского района                   Ахметова А.К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков»
Енбекшильдерского района                   Жакупова Г.Т.