Алға ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 10 тамыздағы № 01 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте № 1-10-93 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» Заңы 14-бабының 4-тармақшасына сәйкес және 2009 жылғы 14 мамырдағы Алға ауылы тұрғындары жиынының № 01 хаттамасын есепке ала отырып, Уәлихан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алға ауылының көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Алға ауылында № 1 көшесіне «Абылай хан» атауы, № 2 көшесіне «Қанай би» атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарық көрген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлихан ауылдық
округінің әкімі                            Р. Жәмәлиева
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А. Қ. Ахметова
Еңбекшілдер ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Г. Т. Жақыпова

О присвоении наименований улицам в селе Алга
Решение Акима Валихановского сельского округа Енбекшильдерского района Акмолинской области от 10 августа 2009 года № 01. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 10 сентября 2009 года № 1-10-93
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом протокола схода жителей жителей села Алга № 1 от 14 мая 2009 года аким Валихановского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам в селе Алга:
1) в селе Алга улице № 1 наименование «Абылай хана», улице № 2 наименование «Канай би».
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Валихановского
сельского округа                           Р. Джамалиева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства»
Енбекшильдерского района                   Ахметова А. К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков»
Енбекшильдерского района                   Жакупова Г. Т.