Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № А-12/433 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 қаңтарда № 1-12-121 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № А-2/22 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 26.01.2016 № А-2/22 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңына, «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабындағы 1 тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 7 бабындағы 5-2 тармағына сәйкес, аудан әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 08.10.2013 № А-10/343 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарының квотасы белгiленсін.
2. Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 29 желтоқсанындағы № А-13/387 «Жұмыс орындарының жалпы санынан мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы» қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-103 тіркелген, 2009 жылдың 30 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ұ.А.Ахметоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11 декабря 2009 года № А-12/433. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 18 января 2010 года № 1-12-121. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 26 января 2016 года № А-2/22
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 26.01.2016 № А-2/22 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», пунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 08.10.2013 № А-10/343 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест» от 29 декабря 2008 года № А-13/387 (Зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов № 1-12-103, опубликовано 30 января 2009 года в районной газете «Целинное знамя»)
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову У.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов