Жақсы ауданында жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № А-0/46 қаулысы. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 ақпанда № 1-13-86 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 наурыздағы № А-1/84 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 05.03.2013 № А-1/84 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 31 бабы 1 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 21 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабы 5-2) тармақшасына сәйкес, әлеуметтік қорғауға мұқтаж тұлғаларға көмек көрсету, мүгедектерді қоғамға шоғырландыру үшін және оларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Д.Бралинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарыққа шыққан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                           И.Қабдуғалиев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест Жаксынского района
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 20 января 2009 года № А-0/46. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 13 февраля 2009 года № 1-13-86. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 5 марта 2013 года № А-1/84
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 5.03.2013 № А-1/84 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», пунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях оказания содействия лицам, нуждающимся в социальной защите, для интеграции в общество инвалидов и обеспечения их занятости, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест Жаксынского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить  на заместителя акима района Бралину А.Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                           И.Кабдугалиев