Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 18 наурыздағы № 15/2 "Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемдерді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі № 13/10 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 қыркүйекте № 1-16-98 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 54 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 54 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексі», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы», 1995 жылғы 28 сәуірдегі «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 18 наурыздағы № 15/2 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемдерді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-1 нөмірімен тіркелген, 2005 жылғы 25 сәуірдегі «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған), Сандықтау аудандық мәслихатының 2005 жылғы 8 қарашадағы № 21/6 «Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 18 наурыздағы № 15/2 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемдерді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-21 нөмірімен тіркелген, 2005 жылғы 1 желтоқсандағы «Сандыктауские вести» газетінде 95 нөмірімен жарияланған), Сандықтау аудандық мәслихатының 2006 жылғы 10 қазандағы № 30/3 «Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 18 наурыздағы № 15/2 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемдерді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-48 нөмірімен тіркелген, 2006 жылғы 30 қазандағы «Сандыктауские вести» газетінде 84 нөмірімен жарияланған), Сандықтау аудандық мәслихатының 2007 жылғы 19 маусымдағы № 36/2, «Аудандық мәслихаттың 2005 жылға 18 наурыздағы № 15/2 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемдерді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-61 нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 4 шілдедегі «Сандыктауские вести» газетінде 50 нөмірімен жарияланған), Сандықтау аудандық мәслихатының 2007 жылғы 11 желтоқсандағы № 3/6 «Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 18 наурыздағы № 15/2 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемдерді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-67 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 21 қаңтардағы «Сандыктауские вести» газетінде 5 нөмірімен жарияланған) шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген, жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемдерді жүзеге асыру Ережесінде:
5 тармақтағы:
2) тармақшадағы «өкпе ауруымен ауыратындар» сөзінен кейін «аз қамтамасыз етілгендер отбасыларынан» сөзі жойылсын;
5) тармақша жойылсын;
7 тармақшадағы «өкпе ауруымен ауыратындар» сөзінен кейін «аз қамтамасыз етілгендер отбасыларынан» сөзі жойылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 18 марта 2005 года № 15/2 "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2009 года № 13/10. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 1 сентября 2009 года № 1-16-98. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 54)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 54).
В соответствии Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,  Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «Об  утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» от 18 марта 2005 года № 15/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-1, опубликованного от 25 апреля 2005 года в газете «Сандыктауские вести», с последующими изменениями и дополнениями в решение Сандыктауского районного маслихата от 18 марта 2005 года № 15/2 «О внесении изменений и дополнений в решение Сандыктауского районного маслихата от 8 ноября 2005 года № 21/6 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-21, опубликованного от 1 декабря 2005 года в газете «Сандыктауские вести» № 95), решение Сандыктауского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Сандыктауского районного маслихата от 18 марта 2005 года № 15/2 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» от 10 октября 2006 года № 30/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-48, опубликованного от 30 октября 2006 года в газете «Сандыктауские вести» № 84), решение Сандыктауского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Сандыктауского районного маслихата от 18 марта 2005 года № 15/2 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» от 19 июня 2007 года № 36/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-61, опубликованного от 4 июля 2007 года в газете «Сандыктауские вести» № 54), решение Сандыктауского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 18 марта 2005 года № 15/2 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» от 11 декабря 2007 года № 3/6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-67, опубликованного от 21 января 2008 года в газете «Сандыктауские вести» № 5) следующие изменения и дополнение:
в Правилах осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан, утвержденных вышеуказанным решением районного маслихата:
в пункте 5:
в подпункте 2) после слов «туберкулезные больные» слова «из малообеспеченных семей» исключить;
подпункт 5) исключить;
в пункте 7 после слов «больным туберкулезом» слова «из малообеспеченных семей» исключить;

8-1 тармағы жойылсын;
11 тармақта:
алтыншы абзац жойылсын;
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Өкпе ауруымен ауыратындарға ай сайын қосымша бір айлық есептеу көрсеткіші төленеді»;
оныншы абзац келесі мазмұнда толықтырылсын:
«Екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына бір аз есептік көрсеткіш есебінен белгіленеді» сөздермен және сандармен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.А.Сыркин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.С.Сабержанов
КЕЛІСІЛДІ:
Сандықтау ауданының
әкімі                                      Қ.О.Сүйіндіков
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Н.А.Мурашиди
«Жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.В.Назарович

пункт 8-1 исключить;
в пункте 11:
абзац шестой исключить;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
«Больным туберкулезом дополнительно выплачивается один месячный  расчетный показатель, ежемесячно»;
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
«Бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других  мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны устанавливается из расчета одного месячного расчетного показателя».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.А.Сыркин
Секретарь
районного маслихата                        Ш.С.Сабержанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Сандыктауского района                      К.О.Суюндиков
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики
и бюджетного планирования»                 Н.А.Мурашиди
Начальник
государственного учреждения
«Отдел занятости
и социальных программ»                     С.В.Назарович