2009 жылы Қарттар күні қарсаңында азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы материалдық көмек көрсету туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 25 маусымдағы N 25/15 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 шілдеде N 8-3-84 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы N 11/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2010.03.25 N 11/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабын басшылыққа ала отырып, Теміртау қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 14 сессиясының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-68 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 14 қаңтардағы, 21 қаңтардағы N 2, N 3 "Зеркало" және 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Теміртау" газеттерінде жарияланған) N 14/4 шешімін орындау үшін Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарттар күні қарсаңында азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы материалдық көмек көрсетілсін:
1) Қазақстан Республикасының "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңында көрсетілгендерге, 2009 жылы 75 жасқа толатындарға және одан үлкендерге;
2) барлық топтағы мүгедектерге, 2009 жылы 75 жасқа толатындарға және одан үлкендерге.
2. "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) Мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығының Қарағанды облыстық филиалының Теміртау қалалық бөлімшесінің 2009 жылғы 1 тамыздағы базамен салыстырған тізім бойынша жоғарыда көрсетілген азаматтар санатына біржолғы материалдық көмек төлемдерін төлесін;
2) көрсетілетін біржолғы материалдық көмектің көлемі қалалық бюджеттен осы мақсатқа бөлінген ақшалай қаражаттың сомасына байланысты белгіленсін;
3) көрсетілетін біржолғы материалдық көмекті уақтылы тағайындауды және төлеуді қамтамасыз етсін.
3. "Теміртау қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету" 007 бағдарлама бойынша қарастырылған қаражат есебінен біржолғы материалдық көмек төлемдерін уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.

Об оказании в 2009 году единовременной материальной помощи отдельным категориям граждан ко Дню пожилых людей
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 25 июня 2009 года N 25/15. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 27 июля 2009 года N 8-3-84. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 25 марта 2010 года N 11/12
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау от 25.03.2010 N 11/12.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", во исполнение решения 14 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2008 года N 14/4 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-68, опубликовано 14 января, 21 января 2009 года в газете "Зеркало" N 2, N 3 и 15 января 2009 года в газете "Темиртау" N 3), акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать ко Дню пожилых людей единовременную материальную помощь отдельным категориям граждан:
1) перечисленным в Законе Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", кому в 2009 году исполняется 75 лет и старше;
2) инвалидам всех групп, кому в 2009 году исполняется 75 лет и старше.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау":
1) произвести выплату единовременной материальной помощи вышеуказанным категориям граждан по спискам, сверенным с базой Темиртауского городского отделения Карагандинского областного филиала Государственного центра по выплате пенсий по состоянию на 1 августа 2009 года;
2) размер оказываемой единовременной материальной помощи определить, исходя из суммы денежных средств, выделенных на эти цели городским бюджетом;
3) обеспечить своевременность назначения и выплаты оказываемой единовременной материальной помощи.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов города Темиртау" обеспечить своевременность финансирования выплат на оказание единовременной материальной помощи за счет средств, предусмотренных по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".

4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.
5. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Теміртау қаласының әкімі                   О. Бітебаев

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Куринную Татьяну Михайловну.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау                       О. Битебаев