Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2007 жылғы 21 маусымдағы 39 сессиясының "Бұқар жырау ауданы аумағында иттерді және мысықтарды күтіп-ұстау ережелері туралы" N 6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 6 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қаңтарда N 8-11-86 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 5 сессиясының 2012 жылғы 21 маусымдағы N 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 5 сессиясының 2012.06.21 N 7 (қол қойылған күннен бастап  қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 39 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 8 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2007 жылғы 21 маусымдағы 39 сессиясының N 6 "Бұқар жырау ауданы аумағында иттерді және мысықтарды күтіп-ұстау ережелері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-40 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2007 жылғы 28 шілдедегі N 30 санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Бұқар жырау ауданы аумағында иттерді және мысықтарды күтіп-ұстау ережелерінде 17 тармақтағы "тыйым салынады" деген сөздер "жол берілмейді" деген сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Базылов
Мәслихат хатшысы                           А. Жүніспеков

О внесении изменения в решение 39 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 21 июня 2007 года N 6 "О правилах содержания собак и кошек на территории Бухар-Жырауского района"
Решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 20 января 2010 года N 8-11-86. Утратило силу - решением 5 сессии Бухар Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 21 июня 2012 года N 7
Сноска. Утратило силу - решением 5 сессии Бухар Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 21.06.2012 N 7 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 39 Конституции Республики Казахстан, с подпунктом 8 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 39 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 21 июня 2007 года N 6 "О правилах содержания собак и кошек на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-40, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 30 от 28 июля 2007 года) следующее изменение:
в пункте 17 Правил содержания собак и кошек на территории Бухар-Жырауского района, утвержденных указанным решением, слово "Запрещается" заменить словами "Не допускается".
2. Настоящее решение вводится в действие с момента официального опубликования.
Председатель сессии                        М. Базылов
Секретарь маслихата                        А. Джунуспеков