Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 30 наурыздағы "2009 жылы сәуір-маусым және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" N 05/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 04 қыркүйектегі N 15/07 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 06 қазанда N 8-14-103 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 8-9/304 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімі аппараты басшысының 2011.04.13 N 8-9/304 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 30 наурыздағы "2009 жылы сәуір-маусым және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-14-95 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 мамырдағы N 19 аудандық "Нұра" газетінде жарияланған) N 05/01 қаулысының қосымшасына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) аудандық шақыру комиссиясының құрамынан аудандық медициналық бірлестігінің терапевт-дәрігері Гизатуллина Лилия Фанауиовна шығарылсын;
2) аудандық шақыру комиссиясының құрамына Әбішева Жанар Әшірбайқызы - аудандық медициналық бірлестігінің терапевт-дәрігері (келісім бойынша) енгізілсін;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Зара Ахметжанқызы Даутоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Шайдаров
КЕЛІСІЛДІ
Нұра ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасының бастығы
Г.Қ. Досполова_____________
04.09.2009 жыл
Аудандық медициналық
бірлестігінің
директоры __________
Б.О. Еспаев
04.09.2009 жыл
Нұра ауданының қорғаныс
істер жөніндегі бөлімінің бастығы
Қ.Ш. Жолболдин___________
04.09.2009 жыл
Аудандық ішкі істер бөлімінің
бастығы
Қ.И. Әпеков___________
04.09.2009 жыл

О внесении изменений в постановление акимата района от 30 марта 2009 года N 05/01 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года"
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 04 сентября 2009 года N 15/07. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 06 октября 2009 года N 8-14-103. Прекратило свое действие в связи с истечением срока, на которое было принято постановление - (письмо руководителя аппарата акима Нуринского района от 13 апреля 2011 года № 8-9/304)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока, на которое было принято постановление - (письмо руководителя аппарата акима Нуринского района от 13.04.2011 № 8-9/304).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение к постановлению акимата района от 30 марта 2009 года N 05/01 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-95, опубликовано в районной газете "Нура" от 9 мая 2009 года N 19) следующие изменения:
1) вывести из состава районной призывной комиссии врача-терапевта районного медицинского объединения - Гизатуллину Лилию Фанауиовну;
2) ввести в состав районной призывной комиссии Абишеву Жанар Аширбаевну - врача-терапевта районного медицинского объединения (по согласованию);
2. Контроль из исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Даутову Зару Ахметжановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                С. Шайдаров
СОГЛАСОВАНО
Начальник управления
государственного
санитарно – эпидемиологического
надзора по Нуринскому району
Г.К. Досполова___________
04.09.2009 год
Директор районного медицинского
объединения_____________
Б.О. Еспаев
04.09.2009 год
Начальник отдела по делам обороны
Нуринского района
К.Ш. Жолболдин
04.09.2009 год
Начальник отдела внутренних дел
Нуринского района____________
К.И. Апеков
04.09.2009 год