Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қостанай облысы әкімдігінің және Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 13 ақпандағы № 163/1бр бірлескен шешімі мен қаулысы. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 11 наурызда № 3673 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8 және 11-баптарына сәйкес, жергілікті өкілетті және атқарушы органдардың пікірін есепке ала отырып Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық тұрғындардың көшіп кетулеріне және қоныс аударуларына байланысты мына елді мекендер таратылсын және аудандық атқарушы органдардың ұсынулары бойынша Қостанай облысының есептік деректерінен шығарылсын:
Амангелді ауданы Степняк ауылдық округінің Нарөлген ауылы,
Қарасу ауданы Железнодорожный ауылдық округінің Тімтуір ауылы,
Ұзынкөл ауданы Ряжский ауылдық округінің Қаратерек ауылы.
2. Ұзынкөл ауданының Ряжский ауылдық округі Ряжский ауылы,
Амангелді ауданының Степняк ауылдық округі Степняк ауылы болып қайта құрылсын.
3. Осы бірлескен шешім мен қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті, жетінші                  Қостанай облысының
сессияның төрағасы,               әкімі
Қостанай облыстық                 ________С. Кулагин
мәслихатының хатшысы
___________Ғ. Сағиев

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области
Совместное решение маслихата Костанайской области и постановление акимата Костанайской области от 13 февраля 2009 года № 163/1 св. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2009 года № 3673
Сноска. По всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосы", заменены соответственно словами "ауылдық", "ауылы", текст на русском языке не меняется - постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 8 и 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения местных представительных и исполнительных органов Костанайский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с выездом и переселением всех жителей упразднить и по представлению районных исполнительных органов исключить из учетных данных Костанайской области следующие населенные пункты:
село Наролген Степнякского сельского округа Амангельдинского района,
село Тюнтюгур Железнодорожного сельского округа Карасуского района,
село Каратерек Ряжского сельского округа Узункольского района.
2. Преобразовать:
Ряжский сельский округ в село Ряжское Узункольского района,
Степнякский сельский округ в село Степняк Амангельдинского района.
3. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной           Аким
седьмой сессии,                  Костанайской области
Секретарь Костанайского          __________С. Кулагин
областного маслихата
_____________Г. Сагиев