2009 жылғы 29 наурызға жарияланған шығып кеткеннің орнына № 15 сайлау округі бойынша Рудный қалалық мәслихаты депутатын сайлау бойынша сайлау науқаны кезеңінде Рудный қаласының аумағында үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 24 ақпандағы № 338 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 наурызда № 9-2-126 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Қостанай облыстық сайлау комиссиясының 2009 жылғы 21 қаңтардағы № ОР "Шығып кеткендердің орнына мәслихаттар депутаттарының сайлауын 2009 жылғы 29 наурызға тағайындау туралы" қаулысына сәйкес, 2009 жылғы 29 наурызға жарияланған шығып кеткеннің орнына № 15 сайлау округі бойынша Рудный қалалық мәслихаты депутатын сайлау бойынша сайлау науқаны кезеңінде үгіттеу баспа материалдарын орналастыруды тәртіпке келтіру мақсатында Рудный қаласының әкімдігі және Рудный қалалық аумақтық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылғы 29 наурызға жарияланған шығып кеткеннің орнына № 15 сайлау округі бойынша Рудный қалалық мәслихаты депутатын сайлау бойынша сайлау науқаны кезеңінде Рудный қаласының аумағында үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін мынадай орындар белгіленсін:
50 лет Октября көшесі бойындағы тумба және стенд;
"Универсам" дүкені ауданы;
"Бақ-Бақ" азық-түлік базары жанындағы автобус аялдамасы.
2. Қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Н. Денинг

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Рудного в период выборной компании по выборам депутата в Рудненский городской маслихат по избирательному округу № 15 вместо выбывшего, объявленным на 29 марта 2009 года
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 24 февраля 2009 года № 338. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 12 марта 2009 года № 9-2-126
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Костанайской областной избирательной комиссии от 21 января 2009 года № 1 ОР "О назначении на 29 марта 2009 года выборов депутатов маслихатов вместо выбывших", в целях упорядочения размещения агитационных печатных материалов в период выборной кампании по выборам депутата в Рудненский городской маслихат по избирательному округу № 15 вместо выбывшего, объявленным на 29 марта 2009 года акимат города Рудного и Рудненская городская территориальная избирательная комиссия ПОСТАНОВЛЯЮТ:
1. Определить следующие места для размещения агитационных печатных материалов на территории города Рудного в период выборной кампании по выборам депутата в Рудненский городской маслихат по избирательному округу № 15 вместо выбывшего, объявленным на 29 марта 2009 года:
тумба и стенд по улице 50 лет Октября:
район магазина "Универсам";
автобусная остановка у продовольственного рынка "Бак-Бак".
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня официального опубликования.
Аким города Рудного                        Н. Денинг