Әкімдіктің 2006 жылғы 10 мамырдағы № 248 "Үйде тәрбиеленіп және оқып жатқан мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 11 ақпандағы № 77 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 ақпанда № 9-3-105 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 3 тамыздағы № 370 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласының әкімдігінің 2012.08.03 № 370 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес Арқалық қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "Арқалық қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-3-98 нөмірімен тіркелген) шешімін іске асыру мақсатында Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2006 жылғы 10 мамырдағы № 248 "Үйде тәрбиеленіп және оқып жатқан мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-3-38 нөмірімен тіркелген, "Арқалық хабары" апталық газетінің 2006 жылғы 7 маусымдағы 26 (100) нөмірінде жарияланған), бұдан бұрын 2008 жылғы 31 шілдедегі № 245 "Әкімдіктің 2006 жылғы 10 мамырдағы № 248 "Үйде тәрбиеленіп және оқып жатқан мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-3-92 нөмірімен тіркелген, "Арқалық хабары" апталық газетінің 2008 жылғы 5 қыркүйектегі № 36 (213) нөмірінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "үш есе" деген сөз "сегіз есе" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейінгі он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енеді.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Ш. Шаяхметовке жүктелсін.
Арқалық қала әкімінің
міндетін атқарушы                          В. Радченко

О внесении изменений в постановление акимата от 10 мая 2006 года № 248 "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 11 февраля 2009 года № 77. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 23 февраля 2009 года № 9-3-105. Утратило силу - Постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 3 августа 2012 года № 370
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 03.08.2012 № 370.
В соответствии Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях реализации решения Аркалыкского городского маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О бюджете города Аркалыка на 2009 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-3-98), акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 10 мая 2006 года № 248 "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-3-38, опубликованное в еженедельной газете "Аркалык хабары" 7 июля 2006 года в номере 26 (100), ранее внесены изменения и дополнения постановлением от 31 июля 2008 года № 245 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата от 10 мая 2006 года за № 248 "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-3-92, опубликовано в еженедельной газете "Аркалык хабары" от 5 сентября 2008 года № 36 (213) следующее изменение:
в пункте 1 слово "трехкратного" заменить словом "восьмикратного".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шаяхметова К.Ш.
Исполняющий обязанности
акима города Аркалыка                      В. Радченко