"2009 жылға арналған халықтың мақсатты топтарына жататын тұлғалардың тізбесі туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 16 ақпандағы № 75 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 18 мамырдағы № 238 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 16 маусымда № 9-14-109 тіркелді
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 8-бабының 3-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылға арналған халықтың мақсатты топтарына жататын тұлғалардың тізбесі туралы" Қостанай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 16 ақпандағы № 75 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-103 нөмірімен тіркелген, аудандық "Көзқарас-Взгляд" газетінде 2009 жылы 10 сәуірде ресми жарияланған) 1-тармағы мынадай мазмұндағы 16), 17), 18) тармақшалармен толықтырылсын:
"16) жоғары және жоғары оқу орындарынан кейінгі білім ұйымдарының түлектері;
17) заңды тұлға – жұмыс берушінің жойылуына, немесе жеке тұлға – жұмыс беруші қызметінің тоқтатылуына, қызметкерлер саны немесе штаттың қысқартылуына байланысты босатылғандар адамдар;
18) толық емес жұмыс күні тәртібінде қамтылған адамдар.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Г. Тюркин
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімиятының
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________________ М. Жусупов

О внесении дополнений в постановление акимата района от 16 февраля 2009 года № 75 "О перечне лиц, относящихся к целевым группам населения на 2009 год"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 18 мая 2009 года № 238. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 16 июня 2009 года № 9-14-109
В соответствии с пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Дополнить пункт 1 постановления акимата Костанайского района "О перечне лиц, относящихся к целевым группам населения на 2009 год" от 16 февраля 2009 года № 75 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-103, официально опубликовано 10 апреля 2009 года в районной газете "Көзқарас-Взгляд") подпунктами 16),17),18) следующего содержания:
"16) выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
17) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя-юридического лица либо прекращением деятельности работодателя-физического лица, сокращением численности или штата работников;
18) лиц, занятых в режиме неполного рабочего времени.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней, после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Г. Тюркин
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ" акимата
Костанайского района
__________________ М. Жусупов