"2009 жылға арналған кәсіпорындар тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 38 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 21 қазандағы № 287 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қарашада № 9-17-86 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2010.01.05 № 2 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабы 4-тармағының 1-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылға арналған кәсіпорындар тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемін бекіту туралы" әкiмдiктiң 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 38 қаулысына (2009 жылғы 5 наурызда "Сарыкөл" газетiнде жарияланған нормативтiк-құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген № 9-17-75) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармағы келесi редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2009 жылға арналған кәсіпорындар тізбесі, жұмыссыздар және толық емес жұмыс уақыты режимiнде жұмыспен қамтылған қызметкерлер үшін үйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі бекітілсін".
2. Осы қаулы ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Аудан әкімі                                К. Ғабдулин
КЕЛIСIЛДI
"Сарыкөл ауданы әкiмдiгiнiң жұмыспен
қамту және әлеуметтiк бағдарламалар
бөлiмi" мемлекеттік мекемесі бастығы
_________________ Ю. Кондриков

О внесении изменения в постановление акимата от 23 января 2009 года № 38 "Об утверждении перечня предприятий, видов и объемов общественных работ на 2009 год"
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 21 октября 2009 года № 287. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 16 ноября 2009 года № 9-17-86. Утратило силу - постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 5 января 2010 года № 2
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 05.01.2010 № 2.
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 4 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об утверждении перечня предприятий, видов и объемов общественных работ на 2009 год" от 23 января 2009 года № 38 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-17-75, опубликованное 5 марта 2009 года в газете "Сарыколь") следующее изменение:
пункт 1  изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить перечень предприятий, виды и объемы общественных работ, организуемых для безработных и для работников занятых в режиме неполного рабочего времени на 2009 год".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Габдулин
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ "Отдел занятости
и социальных программ акимата
Сарыкольского района"
________________ Ю. Кондриков