"Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру және ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2005 жылғы 14 ақпандағы № 36 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 15 сәуірдегі № 88 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде № 9-18-86 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 мамырдағы № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2009.05.19 № 143 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 25 сәуірдегі № 405 Заңының 14-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінің  4 бөліміне сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру және ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Таран ауданы әкімдігінің 2005 жылғы 14 ақпандағы № 36 қаулысына (2005 жылғы 10 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестіріндегі тіркеу нөмірі 3366, 2005 жылғы 23 наурыздағы № 12 "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған), толықтырулар мен өзгерістер енгізілді: "Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру және ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Таран ауданы әкімдігінің 2005 жылғы 14 ақпандағы № 36 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" әкімдіктің 2006 жылғы 20 қаңтардағы № 8 қаулысымен (2006 жылғы 6 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестіріндегі тіркеу нөмірі 9-18-20, 2006 жылғы 16 ақпандағы № 7 "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған), "Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру және ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Таран ауданы әкімдігінің 2005 жылғы 14 ақпандағы № 36 қаулысына өзгерістер енгізу туралы” әкімдіктің 2008 жылғы 2 қыркүйектегі № 225 қаулысымен (2008 жылғы 15 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестіріндегі тіркеу нөмірі 9-18-73, 2008 жылғы 18 қыркүйектегі № 38 "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру және ұйымдастыру жөніндегі Нұсқаулықтағы:
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление акимата района от 14 февраля 2005 года № 36 "Об утверждении Инструкции по организации и финансированию общественных работ"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 15 апреля 2009 года № 88. Зарегистрировано управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 28 апреля 2009 года № 9-18-86. Утратило силу - Постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 19 мая 2009 года № 143
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 19.05.2009 № 143.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года № 405 "Об обязательном социальном страховании", главой 4  Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района "Об утверждении инструкции по организации и финансированию общественных работ" от 14 февраля 2005 года № 36 (номер регистрации в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3366 от 10 марта 2005 года, опубликовано в районной газете "Маяк" 23 марта 2005 года № 12) вносились изменения и дополнения: постановлением акимата от 20 января 2006 года № 8 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Тарановского района от 14 февраля 2005 года № 36 "Об утверждении Инструкции по организации и финансированию общественных работ" (номер регистрации в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-20 от 6 февраля 2006 года, опубликовано в районной газете "Маяк" 16 февраля 2006 года № 7), постановлением акимата от 2 сентября 2008 года № 225 "О внесении изменений в постановление акимата Тарановского района от 14 февраля 2005 года № 36 "Об утверждении Инструкции по организации и финансированию общественных работ" (номер регистрации в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-73 от 15 сентября 2008 года, опубликовано в районной газете "Маяк" 18 сентября 2008 года № 38) следующие изменения:
в Инструкции по организации и финансированию общественных работ, утвержденной указанным постановлением:
пункт 12 изложить в новой редакции:

"12. Тиісті жылға республикалық бюджет туралы Заңмен белгіленген қоғамдық жұмысқа қатысушылардың еңбек төлемін еңбекақының жартылай аз көлемдегі мөлшерін төлеуге жұмыс берушілердің шығыны, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік төлемдер, екінші деңгейдегі банк қызметіне әлеуметтік салық пен делдалдық сыйақы төлемдер жергілікті (аудандық) бюджет қаражаттарынан төленеді. Бюджеттік қаражаттар жұмыс берушілердің есеп шотына аударылады";
15 тармақтағы "жұмысқа қабылдау және жұмыстан шығару туралы бұйрығынан көшірме" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р.М. Бермағамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Таран
ауданының әкімі                            А. Ахметжанов

"12. Расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ в полуторном размере минимальной заработной платы, установленной Законом о республиканском бюджете на соответствующий год, социальные отчисления в фонд государственного социального страхования, социальный налог и уплата комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня, возмещаются из средств местного (районного) бюджета. Бюджетные средства перечисляются на расчетные счета работодателей";
в пункте 15 слова "выписку из приказа о приеме на работу и об увольнении" исключить.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Бермагамбетова Р. М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Тарановского района                        А. Ахметжанов