"2009 жылы халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі шаралар туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 24 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 119 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 6 мамырда № 9-18-88 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Таран ауданының әкімінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 11-02/1717 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Таран ауданының әкімінің 2011.12.08 № 11-02/1717 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес және халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға қолдау көрсету мақсатында Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылы халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі шаралар туралы" 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 24 Таран ауданы әкімдігінің қаулысына келесі қосымшалар енгізілсін: (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестріндегі тіркеу нөмірі 9-18-78, 2009 жылғы 19 ақпандағы "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған).
1 тармағы келесі мазмұндағы 16), 17), 18) тармақшаларымен толықтырылсын:
"16) жұмыс берушінің таралуына, жұмысшылар штаты немесе сан мөлшерінің қысқартуына байланысты босатылған тұлғалар;
17) толық емес жұмыс уақыты тәртібімен жұмыс істейтін тұлғалар;
18) оқу орындарының түлектері".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р.М. Бермағамбетовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Ахметжанов

О внесении дополнения в постановление акимата района от 23 января 2009 года № 24 "О мерах по содействию занятости целевых групп населения в 2009 году"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 27 апреля 2009 года № 119. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 6 мая 2009 года № 9-18-88. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акима Тарановского района Костанайской области от 8 декабря 2011 года № 11-02/1717
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акима Тарановского района Костанайской области от 08.12.2011 № 11-02/1717.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" и в целях содействия занятости целевых групп населения, акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района "О мерах по содействию занятости целевых групп населения в 2009 году" от 23 января 2009 года № 24 (номер регистрации в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-78, опубликовано в районной газете "Маяк" 19 февраля 2009 года) следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктами 16), 17), 18) следующего содержания:
"16) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя, сокращением численности или штата работников;
17) лица, занятые в режиме неполного рабочего времени;
18) выпускники учебных заведений".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Бермагамбетова Р.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Ахметжанов