Мәслихаттың 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 128 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілеріне, аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қыркүйектегі № 209 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қазанда № 9-19-115 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 270 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 20.03.2015 № 270 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 28 бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 128 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілеріне, аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" (№ 9-19-88 нормативтік құқықтық актілердін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 12 ақпанда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
кіріспеде "жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс,
сессиясының төрайымы                       А. Куанышева
Аудандық мәслихаттың хатшысы                В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі, бастық
____________ Н. Абдрахманова
2009.09.23

О внесении дополнения в решение маслихата от 19 января 2009 года № 128 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности, за счет средств районного бюджета"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 23 сентября 2009 года № 209. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 23 октября 2009 года № 9-19-115. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 270
Сноска. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 20.03.2015 № 270 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 января 2009 года № 128 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности, за счет средств районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-88, опубликовано 12 февраля 2009 года в газете "Нұрлы жол") следующее дополнение:
в преамбуле после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной, сессии                       А. Куанышева
Секретарь
районного маслихата                         В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Узункольского района", начальник
_____________________ Н. Абдрахманова
23 сентября 2009 года