Қазақстан Республикасының 1992 жылы туған еркек жынысты азаматтарын 2009 жылы шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 қаңтарда № 9-20-141 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери кызмет туралы" Заңының 17-бабының 3-тармағына сәйкес "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасын басшылыққа ала отырып Федоров ауданының әкімдігі ШЕШТІ:
1. "Қостанай облысы Федоров ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне 1992 жылы туған Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарды аудан аумағында тіркеуді 2009 жылғы қаңтар-наурызда ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Федоров селосында тіркелу орнын ұйымдастырсын.
3. "Федоров аудандық орталық аурухана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның бас дәрігері "Қостанай облысы Федоров ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесімен бірге (келісім бойынша) тіркелу жөніндегі іс-шараларды қамтамасыз етсін.
4. Федоров селосының және селолық округтер әкімдеріне:
1) тіркелу үшін комиссияға азаматтардың келуін қамтамасыз етсін;
2) шақыру учаскесіне азаматтарды жеткізу үшін жеткізу кезінде қолайсыз жағдайлардан сақтану үшін адамдарды жіберсін.
5. "Федоров ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі азаматтардың шақыру учаскесіне тіркелуін жүргізу байланысты іс-шараларды қаржыландыру "Қостанай облысы Федоров ауданының әкімінің аппараты" "Қорғаныс" бағдарламасы бойынша мемлекеттік мекемесінің шығындар сметасында көзделген қаржылар есебінен жүзеге асырсын.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн мерзімі өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров                                    А. Корниенко
ауданының әкімі

Об организации и обеспечении приписки граждан Республики Казахстан мужского пола, 1992 года рождения к призывному участку в 2009 году
Решение акима Федоровского района Костанайской области от 19 января 2009 года № 1. Зарегистрировано управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 21 января 2009 года № 9-20-141
В соответствии с пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" руководствуясь подпунктом 13) пунктом 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" аким Федоровского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе–марте 2009 года на территории района приписку граждан Республики Казахстан мужского пола 1992 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Федоровского района Костанайской области".
2. Организовать приписной пункт в селе Федоровка.
3. Рекомендовать главному врачу государственного коммунального казенного предприятия "Федоровская центральная районная больница" (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел по делам обороны Федоровского района Костанайской области" (по согласованию) обеспечить мероприятия по приписке.
4. Акимам сельских округов и села Федоровка:
1) обеспечить явку граждан на комиссию для прохождения приписки;
2) выделить сопровождающих лиц для доставки граждан на призывной участок, принять меры для предотвращения несчастных случаев при перевозке.
5. Государственному учреждению "Отдел финансов Федоровского района" финансирование мероприятий, связанных с припиской граждан к призывным участкам, осуществлять за счет ассигнований, предусмотренных в смете расходов государственного учреждения "Аппарат акима Федоровского района Костанайской области" по программе "Оборона".
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней, после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       А. Корниенко
Федоровского района