Павлодар облысы бойынша ормандарды пайдалану үшін 2010-2011 жылдарға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 258/21 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 19 қаңтарда N 3152 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңы 6 бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiнiң 506-бабына және "Қазақстан Республикасының Орман Кодексі" 14 бабының 2-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы бойынша 2010 жылға арналған ормандарды пайдаланғаны үшiн төленетін төлемақы мөлшерлемелері көрсетiлген шешiмнiң қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О ставках платы за лесные пользования на 2010-2011 годы по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 20 декабря 2009 года N 258/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 января 2010 года N 3152. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и пункта 2 статьи 14 "Лесного кодекса  Республики Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за лесные пользования на 2010-2011 годы по Павлодарской области  согласно приложению к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.