Ауыл мектептерінің интернат мекемелерінде оқитын балалардың тамақтанғаны үшін ата-аналарын төлемақыдан босату туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімиятының 2009 жылғы 23 қаңтардағы N 25/1 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 ақпанда N 216 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 3-05/221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.22 N 3-05/221 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 мамырдағы "Мұқтаж азаматтарға олардың білім алу кезеңінде берілетін әлеуметтік көмектің мөлшері мен көздері туралы" N 738 қаулысымен бекітілген, мұқтаж азаматтарға олардың білім алу кезеңінде берілетін әлеуметтік көмектің мөлшері мен көздері туралы Нұсқаулықтың 3-тармағы негізінде,  ауылдық жерлерде тұрып, интернат мекемелерінде білім алатын оқушыларды әлеуметтік қорғау мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 13 маусымдағы "Ауыл мектептерінің интернат мекемелерінде оқитын балалардың тамақтанғаны үшін ата-аналарын төлемақыдан босату туралы" N 358/5 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-3-182 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Ауыл мектептерінің жанындағы интернат мекемелерінде оқитын балалардың ата-аналары 2009 жылғы тамақтану төлемақысынан босатылсын.
3. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (М. Ж. Нығметов) ауыл мектептерінің жанындағы интернат мекемелерінде тәрбиеленетін балалардың тамақтану шығынын білім беру мекемелерін ұстауға бөлінген қаражаттар есебінен толтырсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А. А. Құрмановаға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев

Об освобождении от оплаты за питание родителей детей, обучающихся в интернатных учреждениях сельских школ
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 23 января 2009 года N 25/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 5 февраля 2009 года за N 216. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2011 года N 3-05/221
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22.08.2011 N 3-05/221.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", "Об образовании", на основании пункта 3 Инструкции о размерах и источниках социальной помощи нуждающимся гражданам в период получения ими образования, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2000 года N 738 "О размерах и источниках социальной помощи нуждающимся граждан в период получения ими образования", в целях социальной защиты учащихся, проживающих в сельской местности и обучающихся в интернатных учреждениях, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 13 июня 2008 года N 358/5 "Об освобождении от оплаты за питание родителей детей, обучающихся в интернатных учреждениях сельских школ" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-182).
2. Освободить родителей детей, обучающихся в интернатных учреждениях при сельских школах, от оплаты за питание на 2009 год.
3. Государственному учреждению "Отдел образования акимата города Экибастуза" (Ныгметов М.Ж.) покрывать расходы на питание детям, воспитывающимся в интернатных учреждениях при сельских школах, за счет средств выделенных на содержание учреждений образования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Курманову А.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     Н.Набиев