N 32 Западный сайлау округі бойынша облыстық мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастырудың орындарын белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 20 ақпандағы N 93/2 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 ақпанда N 220 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 шілдедегі N 839/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 13.07.2012 N 839/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы және Павлодар облыстық аумақтық сайлау комиссиясының 2008 жылғы 28 қарашадағы "Шығып кеткен облыстық мәслихат депутаттарының орнына сайлау өткізуді белгілеу туралы" N 6 қаулысы негізінде, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихат депутаттығына кандидаттардың (бұдан әрі - кандидаттар) үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Л. П. Векшина) кандидаттарды тіркеу мерзімі аяқталған сәтте кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін құрылыс нормалары мен ережелеріне сәйкес стендтерді, жайма тақталар мен қысқа бағаналарды сәйкестікке келтірсін.
3. Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын мына жерлерде:
- коммуналдық меншік объектілерінің ғимараттарында;
- коммуналдық меншікке жататын аялдама павильондарында;
- мемлекеттік үлес қатысы бар акционерлік қоғамдарға жататын объектілер мен мүліктерде орналастыруға тыйым салынсын.
4. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 29 маусымдағы "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттардың депутаттарының сайлауын өткізу кезінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын ілетін орындарды белгілеу туралы" N 352/5 қаулысының (мемлекеттік нормативтік құқықтық тіркеудін N 12-3-101 Тізілімінде тіркелген, 2007 жылы 5 шілдедегі "Вести Экибастуза" N 27 және "Отарқа" N 27 газеттерінде жарияланған) күші жойылсын.

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты областного маслихата по Западному избирательному округу N 32
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 20 февраля 2009 года N 93/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 25 февраля 2009 года за N 220. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 июля 2012 года N 839/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13.07.2012 N 839/7.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", на основании Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и постановления Павлодарской областной территориальной избирательной комиссии от 28 ноября 2008 года N 6 "О назначении выборов депутатов областного маслихата вместо выбывших" акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты областного маслихата (далее – кандидатов) согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" (Векшина Л.П.) к моменту окончания срока регистрации кандидатов привести в соответствие стенды, щиты и тумбы для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно строительным нормам и правилам.
3. Запретить размещение агитационных печатных материалов кандидатов:
- на зданиях объектов коммунальной собственности;
- на остановочных павильонах, принадлежащих коммунальной собственности;
- на объектах и имуществе, находящихся в акционерных обществах с государственной долей участия.
4. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 29 июня 2007 года N 352/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-101, опубликовано в газетах "Вести Экибастуза" N 27 и "Отарқа" N 27 от 5 июля 2007 года).