Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2009 жылғы 13 сәуірдегі № 07 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 14 мамырда № 816 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі N 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 18.04.2014 N 01 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына, сонымен қатар Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 37 бабына сәйкес Алматы қаласы Жетісу ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Жетісу ауданы әкімінің 2008 жылғы 12 желтоқсандағы «Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекараларын бекіту туралы» № 48 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жетісу ауданы әкімінің аппарат жетекшісі Ж.С.Садвақасоваға жүктелсін.
4. Осы  нормативтік құқықтық акт алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетісу ауданының әкімі                    Ә.Құлмаханов
Алматы қаласы
Жетісу ауданы әкімінің
2009 жылғы 13 сәуірдегі № 07
шешіміне қосымша
Алматы қаласы, Жетісу ауданы бойынша
сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2011.01.14 N 01 (қолданысқа енгізілу тәртібін   3-тармақтан қараңыз) шешімімен.
№ 20 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Казакова көшесі, 6
№ 66 орта мектебі, телефон: (8 727 - код) 241-41-91.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Райымбек даңғылынан Бөкейханов көшесінің жұп жағы бойымен Ниязбеков көшесіне дейін; Ниязбеков көшесінен жұп жағы бойымен Казаков көшесіне дейін; Казаков көшесінен қалалық зираттың батыс шекарасына дейін; қалалық зираттың батыс шекарасынан Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп жағы бойымен Бөкейханов көшесіне дейін.
№ 21 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазаков көшесі, 6
№ 66 орта мектебі, телефон: (8 727 - код) 241-25-89.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Ниязбеков көшесінің тақ жағы бойымен Казаков көшесінен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылының тақ жағы бойымен Крылов көшесіне дейін; Крылов көшесінен Корнилов көшесіне дейін; Корнилов көшесінің тақ жағы бойымен Гончаров көшесіне дейін; Гончаров көшесінің тақ жағы бойымен Федоров көшесіне дейін; Федоров көшесінің тақ жағы бойымен Венецианов көшесіне дейін; Венецианов көшесінің жұп жағы бойымен Казаков көшесіне дейін; Казаков көшесінен Ниязбеков көшесіне дейін.
№ 22 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гончаров көшесі, 23
№ 109 орта мектебі, телефон: (8 727 - код) 241-41-91, 253-02-77.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Ниязбеков көшесінен бастап Казаков көшесінің солтүстік жағымен Венецианов көшесіне дейін; Казаков көшесінен бастап Венецианов көшесінің тақ жағымен Федоров көшесіне дейін; Венецианов көшесінен бастап Федоров көшесінің тақ жағымен Гончаров көшесіне дейін; Федоров көшесінен бастап Гончаров көшесінің тақ жағымен Корнилов көшесіне дейін; Гончаров көшесінен бастап Корнилов көшесінің тақ жағымен Рысқұлов даңғылына дейін; Корнилов көшесінен бастап Рысқұлов даңғылының жұп жағымен Ниязбеков көшесіне дейін.
№ 23 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гончаров көшесі, 23
№ 109 орта мектебі, телефон: (8 727 - код) 241-41-91, 253-02-77.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Райымбек даңғылынан Гончаров көшесінің жұп жағы бойымен Казаков көшесіне дейін; Казаков көшесінің жұп жағы бойымен Крылов көшесіне дейін; Крылов көшесінен Стадионный көшесіне дейін; Стадионный көшесінен № 66 және № 68 үйлердің арасымен Қарасу өзеніне дейін; Қарасу өзенінен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылынан Кудерин көшесіне дейін; Кудерин көшесінің тақ жағы бойымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек даңғылы, 223
Қазақ мал дәрігерлік ғылыми-зерттеуші институты,

Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы
Решение акима Жетысуского района города Алматы от 13 апреля 2009 года N 07. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 14 мая 2009 года за N 816. Утратило силу решением акима Жетысуского района города Алматы от 18 апреля 2014 года N 01
Сноска. Утратило силу решением акима Жетысуского района города Алматы от 18.04.2014 N 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с п.1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», согласно статьи 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» аким Жетысуского района г.Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Жетысускому району города Алматы, согласно приложению.
2. Отменить решения акима Жетысуского района № 48 от 12 декабря 2008 года «Об утверждении новых границ избирательных участков по Жетысускому району г.Алматы».
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жетысуского района Садвакасову Ж.С.
4. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Жетысуского района                      А. Кульмаханов
Приложение
к решению акима
Жетысуского района города Алматы
от 13 апреля 2009 года за № 07
Избирательные участки по
Жетысускому району города Алматы
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Акима Жетысуского района города Алматы от 14.01.2011 N 01 (порядок введения в действия см. п.3).
Избирательный участок № 20
Центр: город Алматы, улица Казакова, 6
Средняя школа № 66, телефон: (8 727 - код) 241-41-91
Границы избирательного участка:
От проспекта Райымбека по четной стороне улицы Бокейханова до улицы Ниязбекова; по нечетной стороне улицы Ниязбекова до улицы Казакова; по улице Казакова до западной границы городского кладбища; по границе городского кладбища до проспекта Райымбека; по нечетной стороне проспекта Райымбека до улицы Бокейханова.
Избирательный участок № 21
Центр: город Алматы, улица Казакова, 6
Средняя школа № 66, телефон: (8 727 - код) 241-25-89
Границы избирательного участка:
По нечетной стороне улицы Ниязбекова от улицы Казакова до проспекта Рыскулова; по нечетной стороне проспекта Рыскулова до улицы Крылова; по улице Крылова до улицы Корнилова; по нечетной стороне улицы Корнилова до улицы Гончарова; по нечетной стороне улицы Гончарова до улицы Федорова; по нечетной стороне улицы Федорова до улицы Венецианова; по четной стороне улицы Венецианова до улицы Казакова; по улице Казакова до улицы Ниязбекова.
Избирательный участок № 22
Центр: город Алматы, улица Гончарова, 23
Средняя школа № 109, телефон: (8 727 - код) 253-02-77, 241-41-91
Границы избирательного участка:
От пр. Рыскулова по западному берегу реки Карасу на юг; по реке Карасу между домами № 66 и № 68 до ул. Крылова; по четной стороне ул. Крылова до ул. Казакова; от ул. Крылова по нечетной стороне ул. Казакова до ул. Гончарова; от ул. Казакова по четной стороне ул. Гончарова до ул. Борзова, по ул. Борзова на северо-восток (обе стороны) до ул. Боткина, по ул. Боткина на юг (юго-западная сторона) до пр. Райымбека, по пр. Райымбека на юго-запад (северная сторона) до ул. Кудерина; по ул. Кудерина на север (восточная сторона) до ул. Рыскулова.
Избирательный участок № 23
Центр: город Алматы, улица Гончарова, 23
средняя школа № 109, телефон: (8 727 - код) 241-41-91, 253-02-77
Границы избирательного участка:
От проспекта Райымбека по четной стороне улицы Гончарова до улицы Казакова; по четной стороне улицы Казакова до улицы Крылова; по улице Крылова до улицы Стадионной; от улицы Стадионной между домами № 66 и № 68 до речки Карасу, вдоль речки Карасу до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова до улицы Кудерина; по нечетной стороне улицы Кудерина до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 257
Центр: город Алматы, проспект Райымбека, 223
Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт,

телефон:/факс: (8 727 - код) 233-42-69
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сейфуллин даңғылынан батысқа қарай Райымбек даңғылы бойымен (солтүстік жағы) Бөкейханов көшесіне дейін; Бөкейханов көшесінен (шығыс жағы) темір жол сызығына дейін; темір жол сызығынан (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылынан (батыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Лобачевский көш., 78
ЖШС «Химиялық өндірістік бұйымдар зауыты», телефон:/факс: (8 727 - код) 279-89-82
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сейфуллин даңғылынан темір жол желісі бойымен батысқа Бұлқышев көшесіне дейін; Бұлқышев көшесі бойымен (шығыс жағы) Лобачевский көшесіне дейін; Лобочевский көшесі бойымен (шығыс жағы) Азовский көшесіне дейін; Азовский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) ТЭЦ-1 аймағына дейін; ТЭЦ-1 аймағының шекарасы бойымен Ломоносов көшесіне шығуға дейін; Ломоносов көшесінің (оңтүстік жағы) бойымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылы бойымен (батыс жағы) темір жол желісіне дейін.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Авангардная көшесі, 1
Жол белгілері зауыты, телефон:/факс: (8 727 - код) 279-76-23
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Лобачевский көшесінен Қазыбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылынан (оңтүстік жағы) № 66 үйге (қоспағанда) дейін; № 66 үйден Ермака көшесіне шығуға дейін; Ермака көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Яблочков көшесіне дейін; Яблочков көшесінің бойымен (шығыс жағы) Ленский көшесіне дейін; Ленский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) ТЭЦ-1 аймағына дейін; ТЭЦ-1 аймағының шекарасы бойымен Азовский көшесіне дейін; Азовский көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Лобачевский көшесіне дейін; Лобачевский көшесінің бойымен (батыс жағы) Қазыбаев көшесіне дейін.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақпаев көшесі, 59А
№ 108 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 279-68-34
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Яблочкова көшесінен шығысқа қарай Ермака көшесінің (солтүстік жағы) № 66 үйге шығатын Рысқұлов даңғылы бойымен (қосқанда); Рысқұлов даңғылы бойымен (оңтүстік жағы), № 35 үйді қосып, Тохтаров көшесіне дейін; Тохтаров көшесі бойымен (шығыс жағы) Акпаев көшесіне дейін; Акпаев көшесі бойымен (оңтүстік жағы) сайға дейін; сайдың бойымен (солтүстік жағы) Ленский көшесіне дейін; Ленский көшесі бойымен (солтүстік жағы) Яблочкова көшесіне дейін; Яблочкова көшесі бойымен (шығыс жағы) Ермака көшесіне дейін.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сейфуллин даңғылы, 287
«Түскиіз» фабрикасы, телефон:/факс: (8 727 - код) 279-63-75
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сейфуллин даңғылы бойымен батысқа қарай Ломоносов көшесіне дейін (солтүстік жағы) сайға дейін; сай бойымен (шығыс жағы) Ақпаева көшесіне дейін; Ақпаев көшесінен (солтүстік жағы) Тохтаров көшесіне дейін; Тохтаров көшесінен (шығыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылынан (оңтүстік жағы) Ботанический көшесіне дейін (батыс жағы); Ботанический көшесінің бойымен (батыс жағы) Маяковский көшесіне дейін; Маяковский көшесінен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жансүгіров көшесіне дейін; Жансүгіров көшесінен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылынан (батыс жағы) оңтүстікке қарай Ломоносов көшесіне дейін.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазыбаев көшесі, 270
№6 мамандандырылған лицейі, телефон:/факс: (8 727 - код) 233-05-32
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Серикова көшесінен бастап Ангарская көшесінің бойымен (шығыс жағы) «Айнабулақ» ықшам ауданының шекарасының бойымен Султанка өзеніне дейін; Султанка өзенінің бойымен № 19 және № 11 үйлер арасындағы жолға дейін; жол өткелінің жағасымен үлкен көшеге дейін; үлкен көшемен (аты қойылмаған) солтүстікке қарай Серикова көшесіне дейін; Серикова көшесі бойымен Үлкен Алматы арығына дейін; Үлкен Алматы арығынан Ангарская көшесіне дейін.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бөкейханов көшесі, 11

телефон:/факс: (8 727 - код) 233-42-69
Границы избирательного участка:
От проспекта Сейфуллина на запад по проспекту Райымбека (северная сторона) до улицы Бокейханова; по улице Бокейханова (восточная сторона) до линии железной дороги; по линии железной дороги (южная сторона) до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина (западная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 258
Центр: город Алматы, улица Лобачевского, 78
ТОО «Завод изделий бытовой химии», телефон:/факс: (8 727 - код) 279-89-82
Границы избирательного участка:
От проспекта Сейфуллина по линии железной дороги на запад до улицы Булкушева; по улице Булкушева (восточная сторона) до улицы Лобачевского; по улице Лобачевского (восточная сторона) до улицы Азовского; по улице Азовского (южная сторона) до территории ТЭЦ-1; по границе территории ТЭЦ-1 с выходом на улицу Ломоносова; по улице Ломоносова (южная сторона) до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина (западная сторона) до линии железной дороги.
Избирательный участок № 259
Центр: город Алматы, улица Авангардная, 1
Завод дорожных знаков, телефон:/факс: (8 727 - код) 279-76-23
Границы избирательного участка:
От улицы Лобачевского по улице Казыбаева (северная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) до дома № 66 (исключая его); от дома № 66 с выходом на улицу Ермака; по улице Ермака (южная сторона) до улицы Яблочкова; по улице Яблочкова (восточная сторона) до улицы Ленского; по улице Ленского (южная сторона) до границы территории ТЭЦ-1; по границе территории ТЭЦ-1 до улицы Азовского; по улицы Азовского (северная сторона) до улицы Лобачевского; по улицы Лобачевского (западная сторона) до улицы Казыбаева.
Избирательный участок № 260
Центр: город Алматы, улица Акпаева, 59А
Средняя школа № 108, телефон:/факс: (8 727 - код) 279-68-34
Границы избирательного участка:
От улицы Яблочкова на запад по улице Ермака (северная сторона) с выходом на дом № 66 по проспекту Рыскулова (включая его); по проспекту Рыскулова (южная сторона), включая дом № 35, до улицы Тохтарова; по улице Тохтарова (западная сторона) до улицы Акпаева; по улице Акпаева (южная сторона) до лога; по логу (западная сторона) до улицы Ленского; по улице Ленского (северная сторона) до улицы Яблочкова; по улице Яблочкова (западная сторона) до улицы Ермака.
Избирательный участок № 261
Центр: город Алматы, проспект Сейфуллина, 287
Фабрика «Түскиіз»
телефон:/факс: (8 727 - код) 279-63-75
Границы избирательного участка:
От проспекта Сейфуллина на запад по улицы Ломоносова (северная сторона) до лога; по логу (восточная сторона) до улицы Акпаева; по улице Акпаева (северная сторона) до улицы Тохтарова; по улице Тохтарова (восточная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) до улицы Ботаническая (западная сторона), по улице Ботаническая (западная сторона) до улицы Маяковского, по улице Маяковского (северная сторона) на запад до улицы Жансугурова, по улице Жансугурова (восточная сторона) на север до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина (западная сторона) на юг до улицы Ломоносова.
Избирательный участок № 263
Центр: город Алматы, улица Казыбаева, 270
Профессиональный лицей № 6
телефон:/факс: (8 727 - код) 233-05-32
Границы избирательного участка:
От улицы Серикова по улице Ангарская (восточная сторона) вдоль границы микрорайона «Айнабулак» до речки Султанка; по речке Султанка до поезда вдоль домов №№ 50, 34, 35, 36 до проезда между домами №95; по улице Омарова, вдоль домов № 31, 29, 27, 25 по улице Серикова; по улице Омарова до проезда между домами № 9 и № 11 вдоль проезда большой дороги; по большой дороге (без названия) на север до улицы Серикова; по ул. Серикова до Большого Алматинского Канала; по Большому Алматинскому Каналу до улицы Ангарской.
Избирательный участок № 264
Центр: город Алматы, улица Бокейханова, 11

АҚ «Темірбетон», телефон:/факс: (8 727 - код) 233-36-74
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Аэродромный тар көшесінен Бөкейханова көшесі бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылы бойымен (оңтүстік жағы) Қазыбаева көшесіне дейін; Қазыбаев көшесі бойымен Бұлқышев көшесіне шығуына дейін (батыс жағы); темір жол желісі бойымен (солт.жағы) Аэродромный тар көшесіне дейін.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ратушный көшесі, 131
№ 112 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 251-65-95, 239-74-50
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Рысқұлов даңғылынан Бөкейханов көшесінің шығыс жағымен Серіков көшесіне дейін; Үлкен Алматы каналына шығу. Үлкен Алматы каналының оңтүстік жағымен Қазыбаев көшесіне дейін; Үлкен Алматы каналынан бастап Қазыбаев көшесінің батыс жағымен (Қазыбаев көшесінің 7Г және Рысқұлов даңғылының 65А үйлерін қоса алғанда) Рысқұлов даңғылына дейін; Қазыбаев көшесінен бастап Рысқұлов даңғылының солтүстік жағымен Бөкейханов көшесіне дейін.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Дорожник» ықшам ауданы, 38А
№ 87 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 298-84-16
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Солтүстік айналым бойымен (шығыс жағы) № 7 және 27 үйлер арасындағы жолға (оңтүстік жағы) Ангарский көшесіне дейін; Ангарская көшесінің бойымен (батыс жағы), Серикова көшесіне дейін; Серикова көшесінің бойымен Бөкейханов көшесіне дейін; Бөкейханов көшесінің бойымен солтүстік айналымға дейін.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Дорожник» ықшам ауданы, 27А
ҚҰУ «Өрт сөндірушілерді дайындау мектебі», телефон:/факс: (8 727 - код) 298-96-82
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Солтүстік айналым көшесінен шығысқа қарай Түркісіб ауданының шекарасына дейін (шекараның шығыс жағы) Есентай өзеніне дейін; Есентай өзеннің бойымен (шығыс жағы) «Айнабұлақ» ықшам ауданының шекарасына дейін (сайлау учаскесі № 274); «Айнабұлақ» ықшам ауданы шекарасының бойымен (шығыс жағы) Ангарская көшесіне дейін; Ангарская көшесі бойымен «Дорожник» ықшам ауданындағы № 7 және № 27 үйлер арасынындағы жол бойына дейін; «Дорожник» ықшам ауданындағы № 7 және № 27 үйлер арасындағы жол бойымен солтүстік айналымға дейін.
Үйлер шекарасында:1, 2, 2а, 3, 4, 5, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а/1, 26а/2, 26а/3, 42, 43, 44, 45- тұрғын үй
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Айнабұлақ-2» ықшам ауданы 65А,
№ 137 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 252-48-41
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Северное кольцо көшесінен оңтүстік-шығысқа,қарай (солтүстік жағы) Айнабұлақ-1 ықш. ауданының № 9, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, тұрғын үйлерін қоса алғанда, ары қарай солтүстік-шығысқа қарай (батыс жағы) Айнабұлақ-4 ықш. ауданының № 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, тұрғын үйлерін қоса алғанда, ары қарай Есентай өзенімен солтүстікке қарай (батыс жағы) Северное кольцо көшесінің қиылысына дейін № 37/1, 37/2, 37/3 үйлерін қоса алғанда, Северное кольцо көшесінен, оңтүстік-батысқа қарай (шығыс жағы) № 267 сайлау учаскесінің қиылысына дейін.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Айнабұлақ-2» ықшам ауданы

Акционерное Общество «Темирбетон», телефон:/факс: (8 727 - код) 233-36-74
Границы избирательного участка:
От переулка Аэродромный по улице Бокейханова (восточная сторона) на север до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) до улицы Казыбаева; по улице Казыбаева с переходом на улицу Булкушева (западная сторона) до линии железной дороги; по линии железной дороги (северная сторона) до Аэродромного переулка.
Избирательный участок № 265
Центр: город Алматы, улица Ратушного, 131
Средняя школа № 112, телефон:/факс: (8 727 - код) 251-65-95,239-74-50
Границы избирательного участка:
От пр.Рыскулова по восточной стороне ул.Бокейханова до ул. Серикова с выходом на БАК. По южной стороне БАКа до ул.Казыбаева. От БАКа по западной стороне ул. Казыбаева (охватывая Казыбаева 7Г и пр. Рыскулова 65А дома) до пр.Рыскулова. От ул.Казыбаева по северной стороне пр.Рыскулова до ул.Бокейханова.
Избирательный участок № 266
Центр: город Алматы, микрорайон «Дорожник», 38А
Средняя школа №87, телефон:/факс: (8 727 - код) 298-84-16
Границы избирательного участка:
По Северному кольцу (восточная сторона) до проезда между домами № 7 и 27 (южная сторона) до улицы Ангарская; по улице Ангарская (западная сторона) до улицы Серикова; по улице Серикова до улицы Бокейханова; по улице Бокейханова до Северного кольца.
Избирательный участок № 267
Центр: город Алматы, микрорайон «Дорожник», 27А
КГУ «Школа подготовки пожарников», телефон:/факс: (8 727 - код) 298-96-82
Границы избирательного участка:
От улицы Северное кольцо на восток до границы с Турксибским районом (западная сторона границы) до речки Есентай; по речки Есентай (западная сторона) до границы микрорайона «Айнабулак» (избирательный участок № 274); по границе микрорайона «Айнабулак» (западная сторона) до улицы Ангарская; по улице Ангарская до проезда между домами № 7 и 27 микрорайона «Дорожник», по проезду между домами № 7 и 27 микрорайонв «Дорожник» до Северного кольца.
В границах: домов: №№: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26,26а/1, 26а/2, 26а/3, 42, 43, 44, 45- жилая.
Избирательный участок № 271
Центр: город Алматы, микрорайон «Айнабулак-2»
Средняя школа № 137, телефон:/факс: (8 727 - код) 252-48-41
Границы избирательного участка:
От шоссе Северное кольцо на юго-восток (северная сторона) включая жилые дома мкр. Айнабулак-1: №№ 9, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 далее на северо–восток западная сторона включая жилые дома мкр. Айнабулак-4: №№ 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, далее по руслу р. Есентай на север западная сторона до пересечения шоссе Северное кольцо включая дома Северное кольцо: №№ 37/1, 37/2, 37/3, далее от шоссе Северное кольцо в юго-западном направлении (восточная сторона) до границы избирательного участка № 267.
Избирательный участок № 272
Центр: город Алматы, микрорайон «Айнабулак-2»

№ 118 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 252-36-99
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жұмабаев көшесінен бастап оңтүстікке қарай Есентай өзенінің ағысына дейін; Есентай өзенінің бойымен (шығыс жағы), «Айнабұлақ-2» ықшам ауданының: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 20, 21, 22, 22в, 23, 24, 25, 26, 27, 27-28, 28, 29, 30, 174, 175. Тұрғын үйлерін қоса.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Айнабұлақ-2» ықшам ауданы
№ 118 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 252-36-99
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Есентай өзенінен бастап батысқа қарай Жұмабаев көшесіне дейін; Жұмабаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Султанка өзенінің жағалауына дейін; Султанка өзенінің жағалауымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай, «Айнабұлақ-2» ықшам ауданының: №№ 194б, 194в, 194г, 194д, 194е, 194з,45, 46, 47, 48, 49, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 тұрғын үйлерін қоса.
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Айнабұлақ-2» ықшам ауданы
№ 137 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 294-77-40
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Султанка өзенінен оңтүстікке қарай «Айнабұлақ-2» ықшам ауданына дейін (оңтүстік жағы); ары қарай солтүстік-батысқа Есентай өзеніне дейін; «Айнабұлақ-2» ықшам ауданының: №№ 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 тұрғын үйлерін қоса; № 43, 44 тұрғын үй емес.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Солтүстік айналым көшесі, 7
№ 1 Автокомбинаты, телефон:/факс: (8 727 - код) 279-38-96, 297-29-53
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Бөкейханов көшесінен батысқа қарай Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) солтүстік айналмаға дейін; солтүстік айналмамен (шығыс жағы) Бөкейханов көшесінің қиылысына дейін; Бөкейханов көшесімен (шығыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Айнабулак-3» ықшам ауданы
№ 110 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 252-45-44
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Солтүстік аудан шекарасының Султанка өзенінің қиылысынан оңтүстікке қарай Султанка өзенінің ағыс бойымен (батыс жағы) Жұмабаев көшесіне дейін; «Айнабұлақ-3» ықшам ауданының тұрғын үйлерін қосқанда: №№ 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Айнабулак-1» ықшам ауданы
Қалалық жасөспірім туристер станциясы, телефон:/факс: (8 727 - код) 252-46-01
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мақатаев көшесінің бойымен (батыс жағы) Жұмабаев көшесіне дейін; Жұмабаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы), тұрғын үйлерді қосқанда: №№ 88, 89, 90, 91, 92, 93, 166, 167, 168, 169, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 194б-тұрғын, 195.
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Айнабулак-3» ықшам ауданы

Средняя школа № 118, телефон:/факс: (8 727 - код) 252-36-99
Границы избирательного участка:
От улицы Жумабаева на юг до русла реки Есентай; вдоль русла реки Есентай (восточная сторона), включая жилые дома микрорайона «Айнабулак-2»: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 20, 21, 22, 22в, 23, 24, 25, 26, 27, 27-28, 28, 29, 30, 174, 175.
Избирательный участок № 273
Центр: город Алматы, микрорайон «Айнабулак-2»
Средняя школа №118, телефон:/факс: (8 727 - код) 252-32-99
Границы избирательного участка:
От реки Есентай на север до улицы Жумабаева; по улице Жумабаева (южная сторона) до русла реки Султанка; вдоль русла реки Султанка (западная сторона) на юг, включая жилые дома микрорайона «Айнабулак-2»: №№ 194б, 194в, 194г, 194д, 194е, 194з,45, 46, 47, 48, 49, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83.
Избирательный участок № 274
Центр: город Алматы, микрорайон «Айнабулак-2»
Средняя школа № 137, телефон:/факс: (8 727 - код) 294-77-40
Границы избирательного участка:
От реки Султанка на юг вдоль границы микрорайона «Айнабулак-2» (южная сторона) и далее на северо-запад до реки Есентай, включая жилые дома микрорайона «Айнабулак-2»: №№ 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
43, 44 –нежилые.
Избирательный участок № 275
Центр: город Алматы, улица Северное кольцо, 7
Автокомбинат №1, телефон:/факс: (8 727 - код) 279-38-96, 297-29-53
Границы избирательного участка:
От улицы Бокейханова на запад по проспекта Рыскулова (северная сторона) до Северного кольца; по Северному кольцу (восточная сторона) до пересечения с улицей Бокейханова; по улице Бокейханова (западная сторона) до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 278
Центр: город Алматы, микрорайон «Айнабулак-3»
Средняя школа № 110, телефон:/факс: (8 727 - код) 252-45-44
Границы избирательного участка:
От пересечения северной границы района с рекой Султанка на юг вдоль русла реки Султанка (западная сторона) до улицы Жумабаева; по улице Жумабаева (северная сторона), включая жилые дома микрорайона «Айнабулак-3»: №№ 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116.
Избирательный участок № 279
Центр: город Алматы, микрорайон «Айнабулак-1»
Городская станция Юных туристов, телефон:/факс: (8 727 - код) 252-46-01
Границы избирательного участка:
По улице Макатаева (западная сторона) до улицы Жумабаева; по улице Жумабаева (северная сторона), включая жилые дома: №№ 88, 89, 90, 91, 92, 93, 166, 167, 168, 169, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 194б-жилые, 195.
Избирательный участок № 280
Центр: город Алматы, микрорайон «Айнабулак-3»

№ 110 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 294-77-41
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мақатаев көшесінің бойымен (шығыс жағы) Павлодарская көшесіне дейін; Павлодарская көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығыс ауданның шекарасына дейін; шығыс ауданның шекарасы бойымен (батыс жағы)  Султанка өзенінің қиылысына дейін, тұрғын үйлерді қосқанда: №№ 117, 117а, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135а, 135, 136, 137, 141- тұрғын;
129, 129а – тұрғын емес.
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Айнабулак-3» ықшам ауданы
№ 129 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 294-77-52
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Есентай өзенінің ағыс бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай солтүстік аудан шекарасының қиылысына дейін; солтүстік аудан шекарасының бойымен (шығыс жағы) Павлодарская көшесіне дейін; Павлодарская көшесімен (оңтүстік  жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай, тұрғын үйлерді қосқанда: №№ 138, 139, 140, 142, 143, 143а 144, 147, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162-тұрғын.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абылай хан даңғылы 1
«Алматы-2» теміржол вокзалы, телефон:/факс: (8 727 - код) 296-42-13
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сүйінбай даңғылынан Райымбек даңғылымен Панфилов көшесіне дейін; Панфилов көшесімен Тузов көшесіне дейін;, Тузов көшесімен Желтоқсан даңғылына дейін; Желтоқсан даңғылымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылымен темір жол бекетіне дейін; темір жол бекетімен Островский көшесіне дейін; Островский көшесімен Радищев көшесіне дейін; Радищев көшесімен Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылынан Райымбек даңғылына дейін.
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ахтанова көшесі, 57
№ 57 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 298-57-90
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сүйінбай даңғылынан Радищев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Островский көшесіне дейін; Островский көшесімен темір жол бекетіне дейін; темір жол бекетімен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылымен Маяковский көшесіне дейін; Маяковский көшесімен Ботанический көшесіне дейін; Ботанический көшесімен Ломоносов көшесіне дейін, Ломоносов көшесімен Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылынан Радищева көшесіне дейін.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нүсіпбеков көшесі, 26
№ 143 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 230-50-94
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Калпаковский көшесінен Сүйінбай даңғылының (шығыс жағы) бойымен Баянауыл көшесіне дейін; Баянауыл көшесінен (оңтүстік жағымен) Натаров көшесіне дейін; Натаров көшесінен (батыс жағы) Мусорский көшесіне дейін; Мусорский көшесімен (оңтүстік жағы) Жангелдин көшесіне дейін; Жангелдин көшесінен (батыс жағы) Бөлтірік шешен көшесіне дейін; Бөлтірік шешен көшесінен (солтүстік жағы) Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесінен Колпаковский көшесіне дейін; Колпаковский көшесінен Сүйінбай даңғылына дейін.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Черкасс обороны көшесі, 71

Средняя школа № 110, телефон:/факс: (8 727 - код) 294-77-41
Границы избирательного участка:
По улице Макатаева (восточная сторона) до улицы Павлодарская; по улице Павлодарская (южная сторона) до восточной границы района; вдоль восточной границы района (западная сторона) до пересечения с рекой Султанка, включая жилые дома: №№ 117, 117а, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135а, 135, 136, 137, 141-жилые;
129, 129а – нежилые.
Избирательный участок № 281
Центр: город Алматы, микрорайон «Айнабулак-3»
Средняя школа № 129, телефон:/факс: (8 727 - код) 294-77-52
Границы избирательного участка:
Вдоль русла реки Есентай (восточная сторона) на север до пересечения с северной границей района; вдоль северной границы района (восточная сторона) до улицы Павлодарская; по улице Павлодарская (южная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева (западная сторона) на юг, включая жилые дома: №№ 138, 139, 140, 142, 143, 143а 144, 147, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162-жилые.
Избирательный участок № 282
Центр: город Алматы, проспект Абылай хана, 1
Железнодорожный вокзал «Алматы-2», телефон:/факс: (8 727 - код) 296-42-13
Границы избирательного участка:
От проспекта Суюнбая по проспекту Райымбека до улицы Панфилова; по улице Панфилова до улицы Тузова; по улице Тузова до проспекта Желтоксан; по проспекту Желтоксан до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина до линии железной дороги; по линии железной дороги до улицы Островского; по улице Островского до улицы Радищева; по улице Радищева до проспекта Суюнбая; по проспекту Суюнбая до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 283
Центр: город Алматы, улица Ахтанова, 57
Средняя школа № 57, телефон:/факс: (8 727 - код) 298-57-90
Границы избирательного участка:
От проспекта Суюнбая на запад по улице Радищева (северная сторона) до улицы Островского; по улице Островского до линии железной дороги; по линии железной дороги до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина до улицы Маяковского; по улице Маяковского до улицы Ботанического; по улице Ботанического до улицы Ломоносова; по улице Ломоносова до проспекта Суюнбая; по проспекту Суюнбая до улицы Радищева.
Избирательный участок № 284
Центр: город Алматы, улица Нусупбекова, 26
Средняя школа № 143, телефон:/факс: (8 727 - код) 230-50-94
Границы избирательного участка:
От улицы Колпаковского по проспекту Суюнбая (восточная сторона) до улицы Баянаульская; по улице Баянаульская (южная сторона) до улицы Натарова; по улице Натарова (западная сторона) до улицы Мусоргского; по улице Мусоргского (южная сторона) до улицы Жангелдина; по ул. Жангелдина (западная сторона) до улицы Болтирик шешена; по улице Болтирик шешена (северная сторона) до улицы Есенова; по улице Есенова до улицы Колпаковского; по улице Колпаковского до проспекта Суюнбая.
Избирательный участок № 285
Центр: город Алматы, улицв Черкасской обороны, 71

№ 2 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 230-83-53
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Райымбек даңғылынан бастап Сүйінбай даңғылы (шығыс жағы) бойымен Колпаковский көшесіне дейін; Колпаковский көшесінен бастап Есенова көшесіне дейін; Есенова көшесінен бастап Бөлтірік шешен көшесіне дейін; Бөлтірік шешен көшесінен Тәттібеков көшесіне дейін; Тәттібеков көшесінен бастап Станиславский көшесінің шығысына дейін; Колпаковский көшесінен бастап Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесінен бастап Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылынан бастап Сүйінбай даңғылына дейін.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қыдырбекұлы көшесі, 58
№ 103 мектеп-гимназиясы, телефон:/факс: (8 727 - код) 297-95-59
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Баянауыл көшесінен бастап (солтүстік жағы) Қыдырбекұлы көшесіне дейін; (шығыс жағы) Баянауыл көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Шемякина көшесіне дейін; Шемякина көшесінен бастап (шығыс жағы) Семиреченская көшесіне дейін; Семиреченская көшесінен бастап (оңтүстік жағы) Айтыкова көшесіне дейін; Айтыкова көшесінен бастап (шығыс жағы) Рысқұлова көшесіне дейін; Рысқұлов көшесінен бастап (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің бойымен (батыс жағы) Станиславский көшесіне дейін; Станиславский көшесінен бастап (батыс жағы) Омск көшесіне дейін; Омск көшесінен бастап (шығыс жағы) Баянауыл көшесіне дейін; Баянауыл көшесінен бастап Қыдырбекұлы көшесіне дейін.
№ 287 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Есенов көш., 160
АҚ «Таксопарк-1», телефон:/факс: (8 727 - код) 230-42-59
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Натарова көшесінен батысқа қарай, Баянауыл көшесінен бастап (солтүстік жағы) Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылынан бастап (шығыс жағы) Рысқұлов көшесіне дейін; Рысқұлов көшесінен бастап (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Гастелло көшесіне дейін; Гастелло көшесіне (батыс жағы) оңтүстікке қарай Мусоргский көшесіне дейін; Мусоргский көшесінен (солтүстік жағы) Натарова көшесіне дейін.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Потанин көшесі, 226
№ 102 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 297-94-22
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Бондаренко көшесінен бастап Жангелдина көшесінің (шығыс жағы) солтүстікке қарай Мусоргский көшесіне дейін; Мусоргский көшесінен бастап (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Гастелло көшесіне дейін; Гастелло көшесінен бастап (шығыс жағы) солтүстікке қарай Рысқұлов көшесіне дейін; Рысқұлов көшесінен бастап (оңтүстік жағы) Айтыкова көшесіне дейін; Айтыкова көшесінен бастап (батыс жағы) оңтүстікке қарай Семиреченская көшесіне дейін; Семиреченская көшесінен бастап (солтүстік жағы) Шемякина көшесіне дейін; Шемякина көшесінен бастап (батыс жағы) оңтүстікке қарай Баянаул көшесіне дейін; Баянауыл көшесінен бастап (солтүстік жағы) батысқа қарай Қыдырбекұлы көшесіне дейін; Қыдырбекұлы көшесінен бастап Леваневский көшесіне дейін, Леваневский көшесінен бастап Черкас оборона көшесіне дейін; Черкас оборона көшесінен бастап (батыс жағы) Бондаренко көшесіне дейін; Бондаренко көшесінен бастап (солтүстік жағы) Жангелдина көшесіне дейін.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шилов көшесі, 5

Средняя школа № 2, телефон:/факс: (8 727 - код) 230-83-53
Границы избирательного участка:
От проспекта Райымбека по проспекту Суюнбая (восточная сторона) на север до улицы Колпаковского; по улице Колпаковского до улицы Есенова; по улице Есенова до улицы Болтирик Шешена; по улице Болтирик Шешена до улицы Татибекова; по улице Татибекова переходящая в улицу Станиславского; по улице Колпаковского до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека до проспекта Суюнбая.
Избирательный участок № 286
Центр: город Алматы, улица Кыдырбекулы, 58
Школа-гимназия №103, телефон:/факс: (8 727 - код) 297-95-59
Границы избирательного участка:
От улицы Баянаульская на север по улице Кыдырбекулы (восточная сторона) до улицы Баянаульская; по улице Баянаульская (северная сторона) до улицы Шемякина; по улице Шемякина (восточная сторона) до улицы Семиреченская; по улице Семиреченская (южная сторона) до улицы Айтыкова; по улице Айтыкова (восточная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) до реки Малая Алматинка; вдоль русла реки Малая Алматинка (западная строна) до улицы Станиславского; по улице Станиславского (западная сторона) до улицы Омская; по улице Омская (восточная сторона) до улицы Баянаульская; по улице Баянаульская до улицы Кыдырбекулы.
Избирательный участок № 287
Центр: город Алматы, улица Есенова, 160
АО «Таксопарк-1», телефон:/факс: (8 727 - код) 230-42-59
Границы избирательного участка:
От улицы Натарова на запад по улицы Баянаульская (северная сторона) до проспекту Суюнбая; по проспекту Суюнбая (восточная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) на восток до улицы Гастелло; по улице Гастелло (западная сторона) на юг до улицы Мусоргского; по улице Мусоргского (северная сторона) до улицы Натарова.
Избирательный участок № 288
Центр: город Алматы, улица Потанина, 226
Средняя школа № 102, телефон:/факс: (8 727 - код) 297-94-22
Границы избирательного участка:
От улицы Бондаренко по улице Жангелдина (восточная сторона) на север до улицы Мусоргского; по улице Мусоргского (южная сторона) на восток до улицы Гастелло; по улице Гастелло (восточная сторона) на север до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) до улицы Айтыкова; по улице Айтыкова (западная сторона) на юг до улицы Семиреченская; по улице Семиреченская (северная сторона) до улицы Шемякина; по улице Шемякина (западная сторона) на юг до улицы Баянаульская; по улице Баянаульская (северная сторона) на запад до улицы Кыдырбекулы; по улице Кыдырбекулы до улицы Леваневского, по улице Леваневского до улицы Черкасской обороны; по улице Черкасской обороны (западная сторона) до улицы Бондаренко; по улице Бондаренко (северная сторона) до улицы Жангелдина.
Избирательный участок № 289
Центр: город Алматы, улица Шилова, 5

№ 43 орта мектебі, телефон:/факс: (8 727 - код) 279-18-06
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сүйінбай даңғылынан батысқа қарай Ломоносов көшесімен (солтүстік беті) Ахтанов көшесіне дейін; Ахтанов көшесінен Шилов көшесіне дейін; Шилов көшесінен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік бөлігі) Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылымен (батыс бөлігі) Ломоносов көшесіне дейін;
№ 390 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Победа көшесі, 26
№ 80 орта мектебі, телефон: (8 727 - код) 290-72-55,270-39-92.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Есентай өзенінің (Весновка) қиылысынан Бекмаханов көшесінен өзен арнасының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағалауы) аудан шекарасымен қиылысқанға шейін (қала); ары қарай аудан шекарасының бойымен шығысқа қарай жолөткізгішімен қиылысқанға дейін; жолөткізгішінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесімен қиылысқанға дейін, Бекмаханов көшесінен (солтүстік жағы) батысқа қарай Есентай өзенімен қиылысқанға дейін; Беляков көшесі, 1-18, Быковский көш.
№ 391 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Победа көшесі,26
№ 80 орта мектебі, телефон: (8 727 - код) 270-39-92.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Есентай өзенінен бастап Боралдай көшесімен батысқа қарай қаланың шекарасына дейін; қаланың шекарасымен солтүстікке қарай Первомайский шолақ көшесіне дейін; Первомайский шолақ көшесімен (екі жағы) шығысқа қарай Есентай өзеніне дейін; Есентай өзенімен оңтүстікке қарай Северное кольцо көшесіне дейін; Северное кольцо көшесімен Боралдай көшесіне дейін; Есентай өзені қиылысымен.
№ 393 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жансүгіров көшесі, 352
№ 101 орта мектебі, телефон: (8 727 - код) 234-10-60, 234-10-64.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жансүгіров көшесінің және Петрозоводская көшесінің қиылысынан Жансүгіров көшесінің бойымен (батыс жағы) № 382, 380 үйлердің қиылысына дейін (№ 405 сайлау учаскесі); учаскенің шекарасымен, Палладин көшесіне дейін, Палладин көшесінен «Айнабұлак-3» ықшам ауданының шекарасына дейін; «Айнабұлак-3» ықшам ауданының шекарасының бойымен Ермолов көшесінің қиылысына дейін; № 405 сайлау учаскесінің жұп жағы бойымен Мещерский көшесіне дейін; Мещерский көшесінен Павлодарский көшесіне дейін (батыс жағы), Павлодарский көшесінен Ермолов көшесіне дейін, Ермолов көшесінен (жұп жағы) Бұрундай көшесінің қиылысына дейін және Жансүгіров көшесі.
№ 405 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жансүгіров көшесі, 352
№ 101 орта мектебі, телефон: (8 727 - код) 234-10-60, 234-10-64.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жансүгіров көшесінен Палладин көшесінің оңтүстік жағымен батысқа қарай Сұлтанка өзенімен қиылысқанға дейін; Сұлтанка өзенінен оңтүстікке қарай Омаров көшесіне шаққанға дейін; Омаров көшесінің солтүстік жағымен шығысқа қарай Жансугуров көшесіне дейін; Жансүгіров көшесінің батыс жағымен солтүстікке қарай Палладин көшесіне дейін.
№ 423 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Северное кольцо көшесі, 37

Средняя школа № 43, телефон:/факс: (8 727 - код) 279-18-06
Границы избирательного участка:
От проспекта Суюнбая на запад по улицы Ломоносова (северная сторона) до улицы Ахтанова; по улице Ахтанова до улицы Шилова; по улице Шилова до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) до проспекта Суюнбая; по проспекту Суюнбая (западная сторона) до улицы Ломоносова.
Избирательный участок № 390
Центр: город Алматы, улица Победы, 26
Средняя школа № 80, телефон: (8 727 - код) 270-39-92
Границы избирательного участка:
От пересечения речки Есентай (Весновка) с улицей Бекмаханова на север по речке Есентай (восточный берег) до пересечении с границей района (города); далее по границе района на восток до пересечение с путепроводом; по путепроводу (западная сторона) на юг до пересечении с улицей Бекмаханова; по улице Бекмаханова (северная сторона) на запад до пересечения с речкой Есентай; улица Белякова 1-18, улица Быковского.
Избирательный участок № 391
Центр: город Алматы, улица Победы, 26
Средняя школа № 80, телефон: (8 727 - код) 270-39-92.
Границы избирательного участка:
От р.Есентай по ул.Бурундайской на запад до границы города, по грнице города на север до пер.Первомайский; по пер. Первомайской (обе стороны) на восток до р.Есентай; по р.Есентай на юг до ул.Северное кольцо; по ул.Северное кольцо до ул.Бурундайской, пересечение с р.Есентай.
Избирательный участок № 393
Центр: город Алматы, улица Жансугурова, 352
Средняя школа № 101 телефон: (8 727 - код) 234-10-60, 234-10-64
Границы избирательного участка:
От пересечения улицы Жансугурова и улицы Петрозоводская вдоль улицы Жансугурова (западная сторона) до пересечения границы между домами № 382, 380 (избирательным участком № 405); по границе участка, до улицы Палладина; по улице Палладина до границ микрорайон «Айнабулак-3»; вдоль границы микрорайона «Айнабулак-3» до пересечения улицы Ермолова; по четной стороне границы избирательного участка № 405 до улицы Мещерского; по улице Мещерского до улицы Павлодарская (западная сторона); по улице Павлодарская до улицы Ермолова; по улице Ермолова (четная сторона) до пересечения улицы Бурундайская и улицы Жансугурова.
Избирательный участок № 405
Центр: город Алматы, улица Жансугурова, 352
Средняя школа № 101 телефон: (8 727 - код) 234-10-60, 234-10-64
Границы избирательного участка:
От улицы Жансугурова по южной стороне улицы Палладина на запад до пересечения с речкой Султанка; по речке Султанка на юг до выхода на улицу Омарова; по северной стороне улицы Омарова на восток до улицы Жансугурова; по западной стороне улицы Жансугурова на север до улицы Палладина.
Избирательный участок № 423
Центр: город Алматы, улица Северное кольцо, 37

№ 73652-әскери бөлім, телефон:/факс: (8 727 - код) 294-71-71, 252-38-41
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Шекарасы: 73652 әскери бөлім.
№ 433 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Дорожник» ықшам ауданы, 26А
№ 2468 әскери бөлім, телефон:/факс: (8 727 - код) 294-92-99
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Шекарасы: 2468 әскери бөлім. 26а, 26а/1, 26а/2, 26а/3 үйлер
№ 443 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гончарная көшесі, 21А
Өкпеқұрт ауруына қарсы емхана, телефон:/факс: (8 727 - код) 233-72-43
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Өкпеқұрт ауруына қарсы емхана шекарасында.
№ 453 сайлау учаскесі
Орталығы: «Информатика және экономика колледжі» мекемесі
Боткин көшесі 20, тел. 263-93-80
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Райымбек батыр даңғылынан бастап Боткин көшесінің шығыс жағымен Борзов көшесіне дейін; Борзов көшесімен (екі жағы) батысқа қарай Гончаров көшесімен (шығыс жағы) Казаков көшесіне дейін; Казаков көшесінің оңтүстік жағымен қалалық зираттың батыс шекарасына дейін; Қалалық зираттың батыс шекарасымен оңтүстікке қарай Райымбек батыр даңғылына дейін; Райымбек батыр даңғылының солтүстік жағымен Боткин көшесіне дейін.
№ 454 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Казыбаев көшесі, 272А
«Серт» Акционерлік қоғамы, телефон:/факс: (8 327 - код) 234-96-97
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сұлтан өзенінен Жансүгіров көшесінің батыс жағымен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылының солтүстік жағымен Қазыбаев көшесіне дейін; Қазыбаев көшесінің солтүстік жағымен солтүстікке қарай Құлагер ықшам ауданының № 12, 13 үйлер арасымен жолға дейін; ары қарай Құлагер ықшам ауданындағы № 4 үйді бойлай Серіков көшесімен № 33А,№ 39, № 13,№ 11 үйлерімен Омаров көшесіне дейін; Омаров көшесімен солтүстікке қарай Сұлтан өзенінің қиылысына дейін.
№ 476 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 2-я Ключевая көшесі, 6А
«LC» Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, телефон:/факс: (8 727 - код) 297-96-33
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Станиславский көшесінен Бөлтірік шешен көшесі бойымен Жангельдин көшесіне дейін; Жангельдин көшесінен Бондаренко көшесіне дейін; Бондаренко көшесінен Черкасской обороны көшесіне дейін; Черкасской обороны көшесінен Леваневского көшесіне дейін; Леваневский көшесінен Қыдырбекұлы көшесіне дейін; Қыдырбекұлы көшесінен Баянауыл көшесіне дейін; Баянауыл көшесінен Омская көшесіне дейін; Омская көшесінен Станиславский көшесіне дейін; Станиславский көшесінен Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасы бойымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылынан Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесінен Колпаковский көшесінің өтіліміне дейін; Станиславский көшесіне дейін Тәттібеков көшесінің өтіліміне дейін Бөлтірік шешен көшесіне дейін.
№ 484 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұрындай көшесі, 91

Войнская часть – 73652, телефон:/факс: (8 727 - код) 294-71-71, 252-38-41
Границы избирательного участка:
В границах: воинской части – 73652.
Избирательный участок № 433
Центр: город Алматы, микрорайон «Дорожник», 26А
Войнская часть – 2468, телефон:/факс: (8 727 - код) 294-92-99
Границы избирательного участка:
В границах: воинской части - 2468. Дома: №№ 26а, 26а/1, 26а/2, 26а/3.
Избирательный участок № 443
Центр: город Алматы, улица Гончарная, 21А
Противотуберкулезный диспансер, телефон:/факс: (8 727 - код) 233-72-43
Границы избирательного участка:
В границах: Районного противотуберкулезного диспансера.
Избирательный участок № 453
Центр: город Алматы, улица Боткина, 20.
Учреждение "Колледж информатики и экономики" телефон: (8 727 - код) 263-93-80
Границы избирательного участка:
От пр.Райымбека по восточной стороне ул.Боткина до ул.Борзова; по ул.Борзова (по обе стороны) на запад до ул.Гончарова; по ул.Гончарова (восточная сторона) до ул.Казакова; по южной стороне ул.Казакова до западной границы городского кладбища; по западной границе городского кладбища на юг до пр.Райымбека; по северной стороне пр.Райымбека до ул.Боткина.
Избирательный участок № 454
Центр: город Алматы, улица Казыбаева, 272А
АО «Серт», телефон:/факс: (8 327 - код) 234-96-97
Границы избирательного участка:
От р. Султанка по западной стороне ул.Жансугурова до пр.Рыскулова. По северной стороне пр.Рыскулова до ул.Казыбаева. По восточной стороне ул.Казыбаева на север до проезда между домами 12 и 13 мкр.Кулагер, далее вдоль домов 4 мкр. Кулагер, 33А, 39, 13, 11 по ул.Серикова до ул.Омарова. По ул.Омарова на север до пересечения с р.Султанка.
Избирательный участок № 476
Центр: город Алматы, ул. 2-ая Ключевая, 6А
Товарищество ограниченной ответственности «LC», телефон:/факс: (8 727 - код) 297-96-33
Границы избирательного участка:
От улицы Станиславского по улице Болтирик Шешена до улицы Джангельдина; по улице Джангельдина до улицы Бондаренко; по улице Бондаренко до улицы Черкаской обороны; по улице Черкасской обороны до улицы Леваневского; по улице Леваневского до улицы Кыдырбекулы; по улице Кыдырбекулы до улицы Баянаульская; по улице Баянаульская до улицы Омская; по улице Омская до улицы Станиславского; по улице Станиславского до речки Малая Алматинка; вдоль русла речки Малая Алматинка до проспекта Райымбека; по проспекта Райымбека до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская переходящая в улицы Колпаковского; до улицы Станиславского переходящая в улицу Татибекова до улицы Болтирик Шешена.
Избирательный участок № 484
Центр: город Алматы, улица Бурундайская, 91

«Құрылыс материалы» Акционерлік қоғамы, телефон:/факс: (8 727) 236-77-42, 235-75-72
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Панфилов көшесінен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылы бойымен Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесі бойымен Тузова көшесіне дейін; Тузова көшесі бойымен Панфилов көшесіне дейін; Панфилов көшесі бойымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 485 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құлагер ықшам ауданы
№ 148 орта мектебі, телефон: (8 727) 384-72-49,239-96-63
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Бұрындай көшесінің қиылысынан (батыс жағы) темір жол желісіне қарай бағытта Бұрындай көшесі бойымен № 228 үйге дейін.
№ 486 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, «Айнабұлақ-3» ықшам ауданы, 165а
№ 129 орта мектебі, телефон: (8 727) 232-69-98, 252-57-20
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жансүгіров көшесінен Омаров көшесіне дейін; Омаров көшесінен Сұлтанка өзеніне дейін; Сұлтанка өзенінен Омаров көшесі бойымен Қазыбаев көшесінің қиылысуынан жоғары қарай Сұлтанка өзеніне дейін (батыс жағы); Сұлтанка өзені бойымен Жұмабаев көшесіне дейін; Жұмабаев көшесі бойымен (оңтүстік жағы) № 148,150,150б,146а үйлерінің арасындағы Беспақов көшесінің қиылысына дейін; Беспақов көшісі бойымен № 17 үйге дейін, № 17 үйден (тақ жағы) Беспақов көшесіндегі № 39 үйге дейін; Беспақов көшесінен Омаров көшесіне дейін; Омаров көшесінен Жансүгіров көшесіне дейін (шығыс жағы).
№ 491 сайлау учаскесі
Орталығы: № 21 қалалық емханасы «Көкжиек»
ықшам ауданы 66, телефон: (8 727) 386-35-30, 386-35-41
Қала шекарасынан (Первомайский шолақ көшесінен) солтүстікке қарай (шығыс жағы) Есентай өзеніне дейін; Есентай өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай Геологтар көшесіне дейін; Геологтар көшесінен бастап (үйлерді қоспай) оңтүстікке қарай Первомайский шолақ көшесіне дейін; Первомайский шолақ көшесі бойымен (үйлерді қоспай) батысқа қарай (солтүстік жағы) қала (аудан) шекарасына дейін.

АО «Курылыс материалы», телефон:/факс: (8 727) 236-77-42, 235-75-72
Границы избирательного участка:
От улицы Панфилова до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека до улицы Желтоксан; по улице Желтоксан до улицы Тузова; по улице Тузова до улицы Панфилова; по улице Панфилова до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 485
Центр: город Алматы, микрорайон «Кулагер»
Средняя школа-148, телефон: (8 727) 384-72-49, 239-96-63
Границы избирательного участка:
От пересечения улицы Бурундайской (западная сторона) по направлению к железно-дорожной линии, вдоль улицы Бурундайской до дома № 228.
Избирательный участок № 486
Центр: город Алматы, микрорайон «Айнабулак-3», 165а
Средняя школа-129, телефон: (8 727) 232-69-98, 252-57-20
Границы избирательного участка:
От улицы Жансугурова до улицы Тихова; по улице Тихова до улицы Омарова, до пересечения между домами № 91а и № 25; вдоль домов №№ 91а, 91, 93, 95 по улице Омарова, между домов № 36 и № 99, вверх вдоль домов №№ 99, 71, 70, 69, 68, 64, 63 до улицы Омарова; по речке Султанка, от речки Султанка по улице Омарова до пересечения улицы Казыбаева вверх до речки Султанка (западная сторона); по речке Султанка до улицы Жумабаева; по улице Жумабаева (южная сторона) до пересечения между домами № 148, 150, 150б, 146а до улицы Беспакова; по улице Беспакова до дома № 17; от дома № 17 (нечетная сторона) до дома № 39 улица Беспакова; по улице Беспакова до улицы Омарова; по улице Омарова до улицы Жансугурова (восточная сторона).
Избирательный участок № 491
Центр: город Алматы, микрорайон "Кокжиек" 66,
Поликлиника № 21, телефон: (8 727) 386-35-30, 386-35-41
По границе города (от пер.Первомайский) на север (восточная сторона), до р.Есентай; по р.Есентай на юг до ул.Геологов; от ул.Геологов (не включая дома) на юг до пер.Первомайский, вдоль переулка Первомайский (не включая дома) на запад (северная сторона) до границы города (района).