2009 жылдың қаңтарынан наурызына дейінгі кезеңінде Айыртау ауданының шақыру учаскесіне Қазақстан Республикасының 1992 жылғы еркек жынысты азаматтарды тіркеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 қаңтарда N 13-3-91 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімінің 2009 жылғы 10 шілдедегі N 21 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімінің 2009.07.10 N 21 Шешімімен
Қазақстан Республикасының «Әскери міндет және әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74-ІІІ ЗРК Заңының 17-бабының 2.3-тармағына сәйкес, әскери есепке дейінгі шақырылушыларды әскери есепке қою мақсатында ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Қазақстан Республикасының 1992 жылғы және одан жоғары жастағы, бұрын тіркеуден өтпеген еркек жынысты азаматтарды 2009 жылдың қаңтарынан 2009 жылдың наурызына дейінгі кезеңінде Айыртау ауданының шақыру учаскесінде тіркеу жүргізілсін.
2. Селолық округ әкімдері белгіленген мерзімде хабарды жеткізуді ұйымдастырып, азаматтардың тіркеуге уақытында жеткізілуін қамтамасыз етсін.
3. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Айыртау аудандық емханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның бас дәрігері:
тіркеуді жүргізу жөніндегі аудандық комиссия билігіне білікті дәрігерлердің, орта деңгейлі медициналық қызметкерлердің қажетті саны бөлінсін;
тіркеуді жүргізу жөніндегі аудандық комиссияны дәрідәрмекпен, құралдармен, медициналық және шаруашылық мүлікпен қамтамасыз етсін;
тіркеу жүргізу үстінде анықталып, қосымша тексеруге жіберілген науқас әскерге шақырылушыларды емдеуді қамтамасыз етсін.
4. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі 2008 жылдың қаңтарынан 2008 жылдың наурызына дейінгі тіркеу жүргізу кезеңінде «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесіне тартылған техникалық қызметкерлердің және қызмет ететін жұмысшы тұлғалардың еңбегіне жалақы төлеу үшін бекітілген смета шегінде қаржыландыру жүргізсін, сонымен бірге тіркеуді ұйымдастыру және 1992 жылғы, сондай-ақ бұрын тіркеуден өтпеген ересек азаматтарды іздестіру үшін аталған іс-шараға бөлінген қаражаттан ақшалай қаражатты бөлуді қамтамасыз етсін.
5. «Айыртау ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі тіркеу жүргізу кезеңінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті сақтауды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

О приписке граждан Республики Казахстан мужского пола 1992 года рождения к призывному участку Айыртауского района в период с января по март 2009 года
Решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2009 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 27 января 2009 года N 13-3-91. Утратило силу - решением акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10 июля 2009 года N 21
Сноска. Утратило силу - решением акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10.07.2009 N 21
В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74-Ш ЗРК «О воинской обязанности и воинской службе», в целях принятия граждан на воинский учет, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Провести приписку граждан Республики Казахстан мужского пола 1992 года рождения и старших возрастов, не прошедших ранее приписки к призывному участку Айыртауского района в период с января 2009 года по март 2009 года.
2. Акимам сельских округов организовать оповещение и обеспечить своевременную доставку граждан на приписку в намеченные сроки.
3. Главному врачу коммунального государственного казенного пред-приятия «Айыртауская районная поликлиника акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан»:
выделить в распоряжение районной комиссии по приписке необходимое количество квалифицированных врачей, специалистов среднего медицинского персонала;
обеспечить:
районную комиссию по приписке медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом;
лечение больных призывников выявленных в течение приписки, направленных на дополнительное обследование.
4. Государственному учреждению «Отдел финансов Айыртауского района Северо-Казахстанской области» провести финансирование в пределах утвержденной сметы для оплаты труда технических работников и лиц обслуживающего персонала, привлекаемых в государственное учреждение «Отдел по делам обороны Айыртауского района Северо-Казахстанской области» на период проведения приписки, с января 2009 года по март 2009 года, а также обеспечить выделение денежных средств для организации приписки, розыска граждан 1992 года рождения и старших возрастов, не прошедших ранее приписки, в пределах средств, выделенных на указанное мероприятие.
5. Государственному учреждению «Отдел внутренних дел Айыртауского района» в период проведения приписки организовать соблюдение общественного порядка на призывном участке (по согласованию).

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің осы мәселені жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                   Е.Айнабеков

6. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района курирующего данный вопрос.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечение десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                      Е.Айнабеков