"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының селолық округтер әкімдерінің аппараттары мемлекеттік мекемелермен "Қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы Есіл ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 405 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 28 шілдедегі N 178 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 тамызда N 13-6-121 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 17 қарашадағы N 287 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2009.11.17 N 287 Қаулысымен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына сәйкес, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 331 қаулысына байланысты, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының селолық округтер әкімдерінің аппараттары мемлекеттік мекемелермен «Қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 405 қаулысына (мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 25 қаңтардағы № 13-6-71 болып тіркелген, «Есіл таңы» газетінде 2008 жылғы 8 тамыздағы № 32 (111), «Ишим» газетінде 2008 жылғы 23 мамырдағы № 21 (8374) жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
негізгі және туынды актінің мәтіні бойынша «бар екендігі туралы анықтама» деген сөздерден кейін «жеке» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет  ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
В. Бубенко

О внесении дополнений в постановление акимата Есильского района от 21 декабря 2007 года № 405 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача справок о наличии подсобного хозяйства" государственными учреждениями аппаратами акимов сельских округов Есильского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28 июля 2009 года N 178. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 28 августа 2009 года N 13-6-121. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2009 года N 287
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17.11.2009 N 287
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», в связи с постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2009 года № 331 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района от 21 декабря 2007 года № 405 «Об утверждении стандарта оказания государственной услуги «Выдача справок о наличии подсобного хозяйства» государственными учреждениями аппаратами акимов сельских округов Есильского района Северо-Казахстанской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 25 января 2008 года № 13-6-71, опубликовано в газетах «Есіл таңы» от 8 августа 2008 года № 32 (111), «Ишим» от 23 мая 2008 года № 21 (8374) следующие дополнения:
по тексту основного и производного акта после слов «справок о наличии» дополнить словом «личного».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
В. Бубенко