"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында шақыру учаскесіне тіркеуге алуды жүргізу туралы" Қызылжар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 3 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы N 19 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 13-8-97 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 13 қыркүйектегі N 02-07-03-04/762)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 2012.09.13 N 02-07-03-04/762 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының № 148-11 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 8-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңына, «Әскери міндет және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына және «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер және әскерге шақырылушылардың әскери есенбін жүргізу тәртібінің Жоспарын бекіту туралы» 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 Қазақстан Республикасы Үкіметі Қаулысына сәйкес, аудан әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында шақыру учаскесіне тіркеуге алуды жүргізу туралы» Қызылжар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 3 қаулысына өзгертулер енгізілсін және келесі редакцияда бекітілсін:
«1.1992 жылы туған және бұрын тіркеуге алынбаған жасы үлкен азаматтарды тіркеуге алу 2009 жылғы қаңтар, наурызда жүргізілсін».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Алтынбек Тағайбекұлы Абдуллаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа ензіледі.
Қызылжар ауданының
әкімі                                      Қ. Пшенбаев

О внесении изменений в постановление акимата Кызылжарского района "О проведении приписки граждан к призывному участку на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" от 13 января 2009 года N 3
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2009 года N 19. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 28 января 2009 года N 13-8-97. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 13 сентября 2012 года N 02-07-03-04/762)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 13.09.2012 N 02-07-03-04/762)
В соответствии с пунктом 8 статьи 31, статьей 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 г. N 148-II, Законом Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 г. N 213, статьями 17,18 Закона Республики Казахстан «О воинской обязанности и воинской службе» от 8 июля 2005 года № 74 и  Постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан» № 371 от 5 мая 2006 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в пункт 1 постановления акимата Кызылжарского района «О проведении приписки граждан к призывному участку на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области» от 13 января 2009 года № 3 и утвердить в следующей редакции:
«1. Провести приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, 1992 года рождения и старших возрастов, ранее не прошедших приписку, к призывному участку в январе, марте 2009 года.»
2. Контроль за выполнением за настоящим постановлением возложить на заместителя акима района Абдуллаева Алтынбека Тагайбековича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского района                        К.Пшенбаев