Тісті протездеуге әлеуметтік көмекті көрсету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 17 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қазанда N 13-10-89 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы N 2 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің 2010.01.14 N 2 Шешімімен
Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабына 2-тармағына, Қазақстан Республикасы «Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен оларға теңестірілген тұлғаларды әлеуметтік қорғау және жеңілдіктер көрсету туралы» 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 Заңының 20-бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1.Азаматтардың төмендегі санаттарына тісті протездеуге әлеуметтік көмек (одан әрі - әлеуметтік көмек) көрсетілсін:
жеңілдіктер және кепілдер бойынша Ұлы Отан Соғысына қатысқандар мен оларға теңестірілген тұлғаларға;
жеңілдіктер және кепілдер бойынша Ұлы Отан Соғысының мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға.
2. Әлеуметтік көмек төмендегідей тағайындалсын:
тісті протездеу бағасы мөлшерінде (қымбат металлдардан, металлкерамикадан, металлпластиктен, металлкерамикадан, металлакрилден жасалған протездерден басқа);
аудандық бюджеттен бөлінген қаражат есебінде көрсетіледі;
осы шешімнің 1-тармағында көрсетілген Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында тұрақты тұратын және тісті протездеуді қажет ететін тұлғаларға.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Б. Бәкеевке жүктелсін.
4. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қалиев

О предоставлении социальной помощи на зубопротезирование
Решение акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2009 года N 17. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 14 октября 2009 года N 13-10-89. Утратило силу - решением акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2010 года N 2
Сноска. Утратило силу решением акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2010 N 2
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним» аким района РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь на зубопротезирование (далее – социальная помощь) следующим категориям граждан:
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны.
2. Определить, что социальная помощь назначается:
в размере стоимости зубопротезирования (кроме драгоценных металлов и протезов из металлокерамики, металлопластики, маталлоакрила);
оказывается за счет средств, выделенных из бюджета района;
лицам, указанным в пункте 1 настоящего решения, постоянно проживающим на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области и нуждающимся в зубопротезировании.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бакеева С.Б.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Калиев