2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 5 "Қазақстан Республикасының 1992 жылы туған азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді жүргізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 ақпанда N 5-2-103 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімінің 2009 жылғы 22 маусымдағы N 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімінің 2009.06.22 N 5 шешімімен.
Кадрлық өзгерістерге байланысты және «Нормативтік құқылық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙМЫН:
1. 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 5 «Қазақстан Республикасының 1992 жылы туған азаматтарын шақыру учаскелеріне тіркеуді жүргізу туралы» әкімнің (2009 жылғы 09 қаңтардағы № 5-2-100 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркелген, 2009 жылдың 15 қаңтарында № 2 «Вести Семей», № 2 «Семей таңы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді жүргізуге арналған комиссиясының құрамына енгізілсін:
Күшенев Ержан Мүтдәсірұлы - медициналық шақыру комиссиясының төрағасы (келісім бойынша);
2) М. З. Искакова шығарылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі                        М. Айнабеков

О внесении изменений в решение от 24 декабря 2008 года N 5 "О проведении приписки граждан Республики Казахстан 1992 года рождения к призывным участкам"
Решение акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 января 2009 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 3 февраля 2009 года за N 5-2-103. Утратило силу решением акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2009 года N 5
Сноска. Утратило силу решением акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 22.06.2009 N 5.
В связи с кадровыми изменениями и в соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», ПРИНИМАЮ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение акима от 24 декабря 2008 года № 5 «О проведении приписки граждан Республики Казахстан 1992 года рождения к призывным участкам» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 января 2009 года № 5-2-100, опубликовано в газетах от 15 января 2009 года № 2 «Семей таңы», № 2 «Вести Семей») следующие изменения:
1) ввести в состав комиссии для проведения приписки граждан к призывным участкам:
Кушенева Ержана Мутдасировича – председателем призывной медицинской комиссии (по согласованию);
2) вывести: Искакову М. З.
2. Настоящее решение вводится в действие с момента официального опубликования.
Аким города Семей                             М. Айнабеков