Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 277 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 29 мамырда N 7-3-78 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 наурыздағы N 108 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2012.03.01 N 108 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, мүгедектерді жұмысқа орналастыруды қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 23 апреля 2009 года N 277. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурлинского района Западно-Казахстанской области 29 мая 2009 года за N 7-3-78. Утратило силу - постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 1 марта 2012 года N 108.
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 01.03.2012 N 108
В соответствии Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", "О занятости населения", в целях обеспечения занятости инвалидов акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Бөрлі ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындары жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В. Савченкоға жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Г. Урынгалиев
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 23 сәуірдегі
N 277 қаулысына
қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасын
белгілейтін кәсіпорындар мен ұйымдардың
тізбесі
N
Жұмыс беруші
Жұмыс орындары квотасы
1
"Ақсайгазсервис" акционерлік қоғамы
6
2
"Ақсай астық өнімдері комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
3
3
"Аксай железо-бетон" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
2
4
"Бөрлі аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1
5
Бөрлі ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Горкомхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
3

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях и организациях Бурлинского района согласно приложения.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района В.Савченко.
Исполняющий обязанности акима района Г. Урынгалиев
Приложение
к постановлению акимата
Бурлинского района
N 277 от 23 апреля 2009 года
Перечень
предприятий и организаций,
устанавливающих квоту
рабочих мест для инвалидов
N
Работодатели
Квота рабочих мест
1
Акционерное общество "Аксайгазсервис"
6
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аксайский комбинат хлебопродуктов"
3
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аксай железо-бетон"
2
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Бурлинская районная больница"
1
5
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Горкомхоз" акимата Бурлинского района
3