Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Уәкілетті банктердің ішкі валюта нарығында сұраныс пен ұсыныс көздері бойынша есеп беру тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2005 жылғы 29 қазандағы № 135 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 26 шілдедегі N 64 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылғы 25 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6446 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 27 шілдедегі N 221 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.07.27 № 221 (2012.10.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
«Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және «Сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес келтіру, сондай-ақ уәкілетті банктердің ішкі валюта нарығында сұраныс пен ұсыныс көздері бойынша есеп беру тәртібін нақтылау мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Уәкілетті банктердің ішкі валюта нарығында сұраныс пен ұсыныс көздері бойынша есеп беру тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде» 2005 жылғы 29 қазандағы № 135 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3960 тіркелген) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Уәкілетті банктердің ішкі валюта нарығында сұраныс пен ұсыныс көздері бойынша есеп беру тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықта:
5-тармақтың бірінші бөлігі «жетінші күніне» деген сөздерден кейін «(қоса алғанда)» деген сөздермен толықтырылсын;
1-қосымшада:
кестеде:
реттік нөмірлері 13 және 26 жолдарда «басқа» деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 48 жолда «басқа да» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 61 жолда «басқа» деген сөз алынып тасталсын;
Толтыру жөніндегі нұсқауларда:
төртінші және бесінші бөліктер мынадай редакцияда жазылсын:
«1-нысанды толтырған кезде мына шарттардың орындалуын қамтамасыз ету қажет:
барлық жолдар бойынша 1-баған 2, 3, 4, 5-бағандардың сомасына тең;
коды 10000 жол = коды 11000 жол + коды 12000 жол + коды 13000 жол + коды 14000 жол + коды 15000 жол;
коды 11000 жол = коды 11100 жол + коды 11200 жол;
коды 11200 жол = коды 11210 жол + коды 11220 жол + коды 11230 жол + коды 11240 жол + коды 11250 жол + коды 11260 жол;

О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 октября 2005 года № 135 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления уполномоченными банками отчетности по источникам спроса и предложения на внутреннем валютном рынке"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 июля 2010 года № 64. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2010 года № 6446. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 июля 2012 года № 221
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.07.2012 № 221 (вводится в действие с 01.10.2012).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан", в целях приведения в соответствие с Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О национальных реестрах идентификационных номеров", а также уточнения порядка представления уполномоченными банками отчетности по источникам спроса и предложения на внутреннем валютном рынке Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 октября 2005 года № 135 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления уполномоченными банками отчетности по источникам спроса и предложения на внутреннем валютном рынке" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3960) внести следующие дополнения и изменения:
в Инструкции о перечне, формах и сроках представления уполномоченными банками отчетности по источникам спроса и предложения на внутреннем валютном рынке, утвержденной указанным постановлением:
часть первую пункта 5 после слов "числа месяца" дополнить словом "(включительно)";
в Приложении 1:
в таблице:
в строках, порядковые номера 13 и 26, слово "других" исключить;
в строке, порядковый номер 48, слово "других" исключить;
в строке, порядковый номер 61, слово "других" исключить;
в Указаниях по заполнению:
части четвертую и пятую изложить в следующей редакции:
"При заполнении Формы 1 необходимо обеспечить выполнение следующих условий:
графа 1 по всем строкам равна сумме граф 2, 3, 4, 5;
строка с кодом 10000 = строка с кодом 11000 + строка с кодом 12000 + строка с кодом 13000 + строка с кодом 14000 + строка с кодом 15000;
строка с кодом 11000 = строка с кодом 11100 + строка с кодом 11200;
строка с кодом 11200 = строка с кодом 11210 + строка с кодом 11220 + строка с кодом 11230 + строка с кодом 11240 + строка с кодом 11250 + строка с кодом 11260;

коды 11240 жол >= коды 11241 жол + коды 11242 жол;
коды 11241 жолда резидент банктерден тартқан заемдарына сондай-ақ клиенттердің есеп беретін банктен тартқан заемдары кіреді;
коды 11250 жол >= коды 11251 жол + коды 11252 жол + коды 11253 жол + коды 11254 жол + коды 11255 жол;
коды 13000 жол = коды 13001 жол + коды 13002 жол;
коды 13001 жолда клиенттердің резидент банктерде ашылған өз банк шоттарынан ақша аударымдарына сондай-ақ клиенттердің есеп беретін банкте ашылған банк шотынан ақша аударымдары (банкішілік аударымдар) кіреді;
коды 14000 жол = коды 14100 жол + коды 14200 жол;
коды 15000 жол = коды 15100 жол + коды 15200 жол;
коды 20000 жол = коды 21000 жол + коды 22000 жол + коды 23000 жол + коды 24000 жол + коды 25000 жол;
коды 21000 жол = коды 21100 жол + коды 21200 жол;
коды 21200 жол = коды 21210 жол + коды 21220 жол + коды 21230 жол + коды 21240 жол + коды 21250 жол + коды 21260 жол;
коды 21240 жол >= коды 21241 жол + коды 21242 жол;
коды 21241 жолда клиенттердің резидент банктерден тартқан заемдары бойынша міндеттемелерді орындау операцияларына сондай-ақ клиенттердің есеп беретін банктен тартқан заемдары бойынша міндеттемелерді орындау операциялары кіреді;

строка с кодом 11240 >= строка с кодом 11241 + строка с кодом 11242;
в строке с кодом 11241 займы, привлеченные от банков-резидентов, включают также займы, привлеченные клиентами от банка, предоставляющего отчет;
строка с кодом 11250 >= строка с кодом 11251 + строка с кодом 11252 + строка с кодом 11253 + строка с кодом 11254 + строка с кодом 11255;
строка с кодом 13000 = строка с кодом 13001 + строка с кодом 13002;
в строке с кодом 13001 переводы клиентами денег со своих банковских счетов, открытых в банках-резидентах, включают также переводы клиентами денег с банковского счета, открытого в банке, предоставляющем отчет (внутрибанковские переводы);
строка с кодом 14000 = строка с кодом 14100 + строка с кодом 14200;
строка с кодом 15000 = строка с кодом 15100 + строка с кодом 15200;
строка с кодом 20000 = строка с кодом 21000 + строка с кодом 22000 + строка с кодом 23000 + строка с кодом 24000 + строка с кодом 25000;
строка с кодом 21000 = строка с кодом 21100 + строка с кодом 21200;
строка с кодом 21200 = строка с кодом 21210 + строка с кодом 21220 + строка с кодом 21230 + строка с кодом 21240 + строка с кодом 21250 + строка с кодом 21260;
строка с кодом 21240 >= строка с кодом 21241 + строка с кодом 21242;
в строке с кодом 21241 операции по выполнению обязательств по займам, привлеченным клиентами от банков-резидентов, включают также операции по выполнению обязательств по займам, привлеченным клиентами от банка, предоставляющего отчет;

коды 21250 жол >= коды 21251 жол + коды 21252 жол + коды 21253 жол + коды 21254 жол + коды 21255 жол;
коды 23000 жол = коды 23001 жол + коды 23002 жол;
коды 23001 жолда клиенттердің резидент банктерде ашылған өз банк шоттарына ақша аударымдарына сондай-ақ клиенттердің есеп беретін банкте ашылған өз банк шоттарына ақша аударымдары (банкішілік аударымдар) кіреді;
коды 24000 жол = коды 24100 жол + коды 24200 жол;

строка с кодом 21250 >= строка с кодом 21251 + строка с кодом 21252 + строка с кодом 21253 + строка с кодом 21254 + строка с кодом 21255;
строка с кодом 23000 = строка с кодом 23001 + строка с кодом 23002;
в строке с кодом 23001 переводы клиентами денег на свои банковские счета, открытые в банках-резидентах включают также переводы клиентами денег на свои банковские счета, открытые в банке, предоставляющем отчет (внутрибанковские переводы);
строка с кодом 24000 = строка с кодом 24100 + строка с кодом 24200;

коды 110000 жол = коды 110001 жол + коды 110002 жол + коды 110003 + коды 110004 жол;
коды 120000 жол = коды 120001 жол + коды 120002 жол + коды 120003 жол + коды 120004 жол;
барлық жолдар бойынша 1-баған 2, 3, 4, 5-бағандардың сомасына тең;
коды 210000 жол = коды 211000 жол + коды 212000 жол;
коды 211000 жол >= коды 211400 жол;
коды 212000 жол >= коды 212400 жол;
коды 212400 жол = коды 212409 жол + коды 212410 жол + коды 212420 жол;
коды 212410 жол = коды 212411 жол + коды 212412 жол + коды 212413 жол + коды 212414 жол + коды 212415 жол + коды 212416 жол  + коды 212417 жол;
коды 212420 жол = коды 212421 жол + коды 212422 жол + коды 212423 жол + коды 212424 жол + коды 212425 жол + коды 212426 жол + коды 212427 жол;
коды 220000 жол = коды 221000 жол + коды 222000 жол;
коды 221000 жол >= коды 221400 жол;
коды 222000 жол >= коды 222400 жол.
2-нысанды толтырған кезде 2-нысанның және 1-нысанның деректерін төмендегідей келісуді қамтамасыз ету қажет:
2-нысанның 2-бағанының коды 211400 жолы = 1-нысанның коды 14100 жолы (2-баған + 3-баған);
2-нысанның 3-бағанының коды 211400 жолы = 1-нысанның коды 14100 жолы (4-баған + 5-баған);
2-нысанның 2-бағанының коды 212400 жолы = 1-нысанның коды 14200 жолы (2-баған + 3-баған);
2-нысанның 3-бағанының коды 212400 жолы = 1-нысанның коды 14200 жолы (4-баған + 5-баған);
2-нысанның 2-бағанының коды 221400 жолы = 1-нысанның коды 24100 жолы (2-баған + 3-баған);
2-нысанның 3-бағанының коды 221400 жолы = 1-нысанның коды 24100 жолы (4-баған + 5-баған);
2-нысанның 2-бағанының коды 222400 жолы = 1-нысанның коды 24200 жолы (2-баған + 3-баған);
2-нысанның 3-бағанының коды 222400 жолы = 1-нысанның коды 24200 жолы (4-баған + 5-баған).»;
3-қосымшада:
кестеде:
мына бағандардың атауы:
«
Клиенттің атауы
Клиенттің кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпы жіктеушісі (КҰЖЖ) бойынша коды
Клиенттің салық төлеушісінің тіркеу нөмірі (СТН)
Банктік шотының валютасы
_____________________________________________________________
Көрсеткіштің атауы
А
Б
»;
мынадай редакцияда жазылсын:
«
Клиенттің атауы
Клиенттің бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН) / Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН)
Банк шотының валютасы
______________________________________________________________
Көрсеткіштің атауы
А
Б
»;
реттік нөмірлері 11 және 24 жолдарда «басқа» деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 32 жолда «басқа да» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 45, 58 және 66 жолдарда «басқа» деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 74-жол алынып тасталсын;
Толтыру жөніндегі нұсқауларда:
екінші бөлігі мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
«Клиенттің бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН) болмаған кезде клиенттің салық төлеушісінің тіркеу нөмірі (СТН) көрсетіледі.»;
үшінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
«3-нысанды толтырған кезде мына шарттардың орындалуын қамтамасыз ету қажет:

строка с кодом 110000 = строка с кодом 110001 + строка с кодом 110002 + строка с кодом 110003 + строка с кодом 110004;
строка с кодом 120000 = строка с кодом 120001 + строка с кодом 120002 + строка с кодом 120003 + строка с кодом 120004;
графа 1 по всем строкам равна сумме граф 2, 3, 4, 5;
строка с кодом 210000 = строка с кодом 211000 + строка с кодом 212000;
строка с кодом 211000 >= строка с кодом 211400;
строка с кодом 212000 >= строка с кодом 212400;
строка с кодом 212400 = строка с кодом 212409 + строка с кодом 212410 + строка с кодом 212420;
строка с кодом 212410 = строка с кодом 212411 + строка с кодом 212412 + строка с кодом 212413 + строка с кодом 212414 + строка с кодом 212415 + строка с кодом 212416 + строка с кодом 212417;
строка с кодом 212420 = строка с кодом 212421 + строка с кодом 212422 + строка с кодом 212423 + строка с кодом 212424 + строка с кодом 212425 + строка с кодом 212426 + строка с кодом 212427;
строка с кодом 220000 = строка с кодом 221000 + строка с кодом 222000;
строка с кодом 221000 >= строка с кодом 221400;
строка с кодом 222000 >= строка с кодом 222400.
При заполнении Формы 2 необходимо обеспечить следующее согласование данных Формы 2 и Формы 1:
строка с кодом 211400 графа 2 Формы 2 = строка с кодом 14100 (графа 2 + графа 3) Формы 1;
строка с кодом 211400 графа 3 Формы 2 = строка с кодом 14100 (графа 4 + графа 5) Формы 1;
строка с кодом 212400 графа 2 Формы 2 = строка с кодом 14200 (графа 2 + графа 3) Формы 1;
строка с кодом 212400 графа 3 Формы 2 = строка с кодом 14200 (графа 4 + графа 5) Формы 1;
строка с кодом 221400 графа 2 Формы 2 = строка с кодом 24100 (графа 2 + графа 3) Формы 1;
строка с кодом 221400 графа 3 Формы 2 = строка с кодом 24100 (графа 4 + графа 5) Формы 1;
строка с кодом 222400 графа 2 Формы 2 = строка с кодом 24200 (графа 2 + графа 3) Формы 1;
строка с кодом 222400 графа 3 Формы 2 = строка с кодом 24200 (графа 4 + графа 5) Формы 1.";
в Приложении 3:
в таблице:
наименование граф:
"
Наименование клиента
Код общегосударственного классификатора предприятий
и организаций (ОКПО) клиента
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН) клиента
Наименование показателя
Валюта банковского счета
А
Б
"
изложить в следующей редакции:
"
Наименование клиента
Бизнес-идентификационный номер (БИН)/Регистрационный
номер налогоплательщика (РНН) клиента
Наименование показателя
Валюта банковского счета
А
Б
";
в строках, порядковые номера 11 и 24, слово "других" исключить;
в строке, порядковый номер 32, слово "других" исключить;
в строках, порядковые номера 45, 58 и 66, слово "других" исключить;
строку, порядковый номер 74, исключить;
в Указаниях по заполнению:
часть вторую дополнить предложением следующего содержания:
"При отсутствии бизнес-идентификационного номера (БИН) клиента указывается регистрационный номер налогоплательщика (РНН) клиента.";
часть третью изложить в следующей редакции:
"При заполнении Формы 3 необходимо обеспечить выполнение следующих условий:

кестенің барлық жолдары бойынша 1, 2, 3-бағандар барлық клиенттер бойынша банк шотының тиісті валютасы бойынша мәндердің сомаларына тең болуы тиіс;
коды 100000 жол = өткен есепті кезеңнің коды 300000 жолы;
коды 300000 жол = коды 100000 жол + (коды 210000 жол – коды 210400 жол) + коды 410400 жол – (коды 220000 жол – коды 220400 жол) – коды 420400 жол;
коды 210000 жол = коды 211000 жол + коды 212000 жол + коды 210300 жол + коды 210400 жол + коды 210500 жол;
коды 211000 жол = коды 211110 жол + коды 211120 жол + коды 211130 жол + коды 211140 жол + коды 211150 жол + коды 211160 жол;
коды 211140 жол >= коды 211141 жол + коды 211142 жол;
коды 211141 жолда резидент банктерден заемдар тарту бойынша операцияларға сондай-ақ есеп беретін банктен тартқан заемдар кіреді;
коды 211150 жол = коды 211151 жол + коды 211152 жол;
коды 212000 жол = коды 212110 жол + коды 212120 жол + коды 212130 жол + коды 212140 жол + коды 212150 жол + коды 212160 жол;
коды 212140 жол >= коды 212141 жол + коды 212142 жол;
коды 212141 жолда резидент банктерден заемдар тарту бойынша операцияларға сондай-ақ есеп беретін банктен тартқан заемдар кіреді;
коды 212150 жол = коды 212151 жол + коды 212152 жол;
коды 210300 жол = коды 210301 жол + коды 210302 жол;
коды 210301 жолда клиенттердің резидент банктерде ашылған өз банк шоттарынан ақша аударымдарына сондай-ақ клиенттердің есеп беретін банкте ашылған өз банк шотына ақша аударымдары (банкішілік аударымдар) кіреді;
коды 220000 жол = коды 221000 жол + коды 222000 жол + коды 220300 жол + коды 220400 жол + коды 220500 жол;
коды 221000 жол = коды 221110 жол + коды 221120 жол + коды 221130 жол + коды 221140 жол + коды 221150 жол + коды 221160 жол;
коды 221140 жол > = коды 221141 жол + коды 221142 жол;
коды 221141 жолда резидент банктерден тартқан заемдар бойынша міндеттемелерді орындау операцияларына сондай-ақ есеп беретін банктен тартқан заемдар бойынша міндеттемелерді орындау операциялары кіреді;
коды 221150 жол = коды 221151 жол + коды 221152 жол;
коды 222000 жол = коды 222110 жол + коды 222120 жол + коды 222130 жол + коды 222140 жол + коды 222150 жол + коды 222160 жол;

по всем строкам таблицы графы 1, 2, 3 должны равняться суммам значений по всем клиентам по соответствующей валюте банковского счета;
строка с кодом 100000 = строка с кодом 300000 за предыдущий отчетный период;
строка с кодом 300000 = строка с кодом 100000 + (строка с кодом 210000 – строка с кодом 210400) + строка с кодом 410400 – (строка с кодом 220000 – строка с кодом 220400) – строка с кодом 420400;
строка с кодом 210000 = строка с кодом 211000 + строка с кодом 212000 + строка с кодом 210300 + строка с кодом 210400 + строка с кодом 210500;
строка с кодом 211000 = строка с кодом 211110 + строка с кодом 211120 + строка с кодом 211130 + строка с кодом 211140 + строка с кодом 211150 + строка с кодом 211160;
строка с кодом 211140 >= строка с кодом 211141 + строка с кодом 211142;
в строке с кодом 211141 операции по привлечению займов от банков-резидентов включают также займы, привлеченные от банка, представляющего отчет;
строка с кодом 211150 = строка с кодом 211151 + строка с кодом 211152;
строка с кодом 212000 = строка с кодом 212110 + строка с кодом 212120 + строка с кодом 212130 + строка с кодом 212140 + строка с кодом 212150 + строка с кодом 212160;
строка с кодом 212140 >= строка с кодом 212141 + строка с кодом 212142;
в строке с кодом 212141 операции по привлечению займов от банков-резидентов включают также займы, привлеченные от банка, представляющего отчет;
строка с кодом 212150 = строка с кодом 212151 + строка с кодом 212152;
строка с кодом 210300 = строка с кодом 210301 + строка с кодом 210302;
в строке с кодом 210301 переводы клиентами денег со своих банковских счетов, открытых в банках-резидентах, включают также переводы клиентами денег с банковского счета, открытого в банке, предоставляющем отчет (внутрибанковские переводы);
строка с кодом 220000 = строка с кодом 221000 + строка с кодом 222000 + строка с кодом 220300 + строка с кодом 220400 + строка с кодом 220500;
строка с кодом 221000 = строка с кодом 221110 + строка с кодом 221120 + строка с кодом 221130 + строка с кодом 221140 + строка с кодом 221150 + строка с кодом 221160;
строка с кодом 221140 >= строка с кодом 221141 + строка с кодом 221142;
в строке с кодом 221141 операции по выполнению обязательств по займам, привлеченным от банков-резидентов, включают также операции по выполнению обязательств по займам, привлеченным от банка, представляющего отчет;
строка с кодом 221150 = строка с кодом 221151 + строка с кодом 221152;
строка с кодом 222000 = строка с кодом 222110 + строка с кодом 222120 + строка с кодом 222130 + строка с кодом 222140 + строка с кодом 222150 + строка с кодом 222160;

коды 222140 жол >= коды 222141 жол + коды 222142 жол;
коды 222141 жолда резидент банктерден тартқан заемдар бойынша міндеттемелерді орындау операцияларына сондай-ақ есеп беретін банктен тартқан заемдар бойынша міндеттемелерді орындау операциялары кіреді;
коды 222150 жол = коды 222151 жол + коды 222152 жол;
коды 220300 жол = коды 220301 жол + коды 220302 жол;
коды 220301 жолда клиенттердің резидент банктерде ашылған өз банк шоттарына ақша аударымдарына сондай-ақ клиенттердің есеп беретін банкте ашылған өз банк шотына ақша аударымдары (банкішілік аударымдар) кіреді;
коды 410400 жол >= коды 412400 жол.».
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Төлем балансы және валюталық реттеу департаменті (Дюгай Н.Н.):
1) Заң департаментімен (Өртембаев А.Қ.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, екінші деңгейдегі банктерге, «Қазақстан Даму банкі» акционерлік қоғамына, «Қазпочта» акционерлік қоғамына, «Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігіне және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігіне жіберсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Д.Т. Ақышевқа жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                   Г. Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Төрайым Бахмутова Е.Л.
2010 жылғы 13 тамыз
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Статистика агенттігі
Төрағаның м.а. Ж. Жарқынбаев
2010 жылғы 19 тамыз

строка с кодом 222140 >= строка с кодом 222141 + строка с кодом 222142;
в строке с кодом 222141 операции по выполнению обязательств по займам, привлеченным от банков-резидентов, включают также операции по выполнению обязательств по займам, привлеченным от банка, представляющего отчет;
строка с кодом 222150 = строка с кодом 222151 + строка с кодом 222152;
строка с кодом 220300 = строка с кодом 220301 + строка с кодом 220302;
в строке с кодом 220301 переводы клиентами денег на свои банковские счета, открытые в банках-резидентах, включают также переводы клиентами денег на свой банковский счет, открытый в банке, предоставляющем отчет (внутрибанковские переводы);
строка с кодом 410400 >= строка с кодом 412400.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту платежного баланса и валютного регулирования (Дюгай Н.Н.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Уртембаев А.К.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата Национального Банка Республики Казахстан, банков второго уровня, Акционерного общества "Банк развития Казахстана", Акционерного общества "Казпочта", Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана" и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Акишева Д.Т.
Председатель
Национального Банка                            Г. Марченко
"СОГЛАСОВАНО"
Агентство Республики Казахстан по
регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
Председатель Бахмутова Е.Л.
13 августа 2010 года
"СОГЛАСОВАНО"
Агентство Республики
Казахстан по статистике
И.о. Председателя Джаркинбаев Ж.А.
19 августа 2010 года