Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № А-4/135 қаулысы. Ақмола облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 4 мамырда № 3354 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.04.06 № А-3/112 қаулысымен.
«Жекешелендіру туралы» 1995 жылғы 23 желтоқсандағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3250 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда «Арқа ажары» газетінде және 2008 жылғы 20 мамырда «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесі:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 135, 136 жолдарымен толықтырылсын:
«
135
Пансионат қонақ-үй ғимараты
Бурабай ауданы, «Золотой бор» туристік база аумағы
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
136
«Шортанды ауданның № 9 орталық дәріханасы» ЖШС-нің жарғылық капиталында 100% мемлекеттік қатысу үлесі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Пионерская көшесі, 7 үй
«Шортанды ауданның
№ 9 орталық дәріханасы» ЖШС
».
2. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Решение акимата Акмолинской области от 22 апреля 2010 года № А-4/135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2010 года № 3354. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2011 № А-3/112.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года «О приватизации», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 17 апреля 2008 года № А-3/134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3250, опубликовано 20 мая 2008 года в газете «Арка Ажары» и 20 мая 2008 года в газете «Акмолинская правда») следующие дополнения:
перечень объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 135,136 следующего содержания:
«
135
Здание пансионат-гостиницы
Бурабайский район, территория туристической базы «Золотой бор»
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
136
Государственная доля участия в размере 100% от уставного капитала ТОО «Шортандинская центральная районная аптека №9»
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Пионерская, дом 7
ТОО «Шортандинская центральная районная аптека № 9»
».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С. Дьяченко