Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № А-4/547 "2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 мамырдағы № А-5/816 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 маусымда № 1-1-123 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № А-3/526 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011.03.16 № А-3/526 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңдарына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласы әкімдігінің «2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2010 жылдың 16 сәуірдегі № А-4/547 қаулысына ( нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-1-122 болып тіркелген, 2010 жылдың 20 мамырында «Көкшетау»,«Степной маяк» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулысымен бекітілген, қалалық шақыру комиссиясының құрамына «Көкшетау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы Серік Кеңесұлы Балғожинов енгізілсін;
қалалық шақыру комиссиясының құрамынан Нұрмағамбетов Келден Төлегенұлы шығарылсын.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
3.Осы қаулы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б.Сапаров
«КЕЛІСІЛДІ»
«Көкшетау қаласының
корғаныс істері
жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.Балғожинов
«Ақмола облысының
денсаулық сақтау
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        В.П.Маджуга
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының
Ішкі істер департаменті
Көкшетау қаласының
Ішкі істер басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.К.Мадиев

О внесении изменений в постановление акимата города Кокшетау от 16 апреля 2010 года № А-4/547 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года"
Постановление акимата г.Кокшетау Акмолинской области от 24 мая 2010 года № A-5/816. Зарегистрировано Управлением юстиции г.Кокшетау Акмолинской области 8 июня 2010 года № 1-1-123. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16 марта 2011 года № А-3/526
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16.03.2011 № А-3/526
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года» от 16 апреля 2010 года № А-4/547, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-122, опубликовано 20 мая 2010 года в газетах «Кокшетау», «Степной Маяк» следующие изменения:
ввести в состав городской призывной комиссии, утвержденных указанным постановлением Балгожинова Серика Кенесовича - начальника государственного учреждения «Управление по делам обороны города Кокшетау», председателя комиссии;
вывести из указанного состава городской призывной комиссии Нурмагамбетова Келдена Толегеновича.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                Б.Сапаров
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Управление
по делам обороны
города Кокшетау»                           Балгожинов С.
Начальник государственного
учреждения «Управление
здравоохранения
Акмолинской области»                       Маджуга В.П.
Начальник государственного
учреждения «Управление
внутренних дел города Кокшетау
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних
Дел Республики Казахстан»                  Мадиев С.К.