Бұланды ауданындағы халықтың мақсатты топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 шілдедегі № А-07/377 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 тамыздағы № 1-7-119 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 9 ақпандағы № А-02/24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы  әкімдігінің 2011.02.09 № А-02/24 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданындағы халықтың мақсатты топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (1жылдан астам);
2) 29 жасқа дейінгі жастар;
3) жұмыс істейтін адамы жоқ отбасыларында;
4) кәмелетке толмаған балаларды тарбиелеп отырған әйелдер;
5) маусымдық және уақытша жұмыс мерзімдерінің аяқталуына байланысты жұмыстан шығарылған тұлғалар;
6) жоғары, техникалық және кәсіптік оқу орындарын бітірушілер.
2. «Бұланды аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі қосымша мақсатты топтарға жататын тұлғаларды жұмыспен қамтуға көмек көрсету және әлеуметтік қорғау шараларын уақытында қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұланды ауданы әкімінің орынбасары Б.С.Ізбасароваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Нұғыманов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Буландынского района
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 21 июля 2010 года № А-07/377. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 13 августа 2010 года № 1-7-119. Утратило силу - постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 9 февраля 2011 года № А-02/24
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 09.02.2011 № А-02/24
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения Буландынского района:
1) лица длительное время (более одного года) не работающие;
2) молодежь в возрасте до 29 лет;
3) семьи, не имеющие ни одного работающего;
4) женщины, воспитывающие несовершенолетних детей;
5) лица, уволенные в связи с завершением сроков сезонных и временых работ;
6) выпускники организаций высшего, технического и профессионального образования.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Буландынского района» своевременно обеспечивать меры по содействию занятости и социальной защите лиц, дополнительно отнесенных к целевым группам.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Буландынского района Избасарову Б.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Нугманов