Ерейментау ауданы Бестоғай селолық округінің Байсары және Қызылту селоларының көшелеріне атауын иелену және Бестоғай селосының көшелерінің атауын өзгерту туралы.
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Бестоғай селолық округі әкімінің 2010 жылғы 9 ақпандағы № 01 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 наурызда № 1-9-148 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, тұрғындардың пікірлерін есепке ала отырып, Бестоғай селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау ауданы Бестоғай селолық округінің Байсары селосының көшелеріне атауы иеленсін:
№ 1 көшеге Жеңіс атауы иеленсін;
№ 2 көшеге Алғожа Мақанбедиев атындағы атауы иеленсін.
2. Ерейментау ауданы Бестоғай селолық округінің Қызылту селосының көшелеріне атауы иеленсін:
№ 1 көшеге Бәйтерек атауы иеленсін;
№ 2 көшеге Болашақ атауы иеленсін.
3. Ерейментау ауданы Бестоғай селолық округінің Бестоғай селосындағы көшелердің атаулары өзгертілсін:
Фрунзе көшесі Абай Құнанбаев атындағы көшесіне;
Целинная көшесі Тың игерушілер көшесіне;
Новостройка көшесі Достық көшесіне;
Советская көшесі Бейбітшілік көшесіне.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Бестоғай селолық
округінің әкімі                            Д.Кудабаева
КЕЛІСІЛДІ:
«Ерейментау ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Б.Әдірешев
«Ерейментау ауданының сәулет
және қалақұрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.К.Батенов

О присвоении наименований сел Байсары и Кызылту и переименований улиц села Бестогай Бестогайского сельского округа Ерейментауского района
Решение акима Бестогайского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 9 февраля 2010 года № 01. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 2 марта 2010 года № 1-9-148
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, с учетом мнения населения, аким Бестогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улицам в селе Байсары Бестогайского сельского округа Ерейментауского района:
улице № 1 присвоить наименование Женис;
улице № 2 присвоить наименование имени Алгожи Маканбедиева.
2. Присвоить наименование улицам в селе Кызылту Бестогайского сельского округа Ерейментауского района:
улице № 1 присвоить наименование Байтерек;
улице № 2 присвоить наименование Болашак.
3. Переименовать улицы в селе Бестогай Бестогайского сельского округа Ерейментауского района:
улицу Фрунзе на улицу имени Абая Кунанбаева;
улицу Целинная на улицу Тын игерушилер;
улицу Новостройка на улицу Достык;
улицу Советская на улицу Бейбитшилик.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бестогайского
сельского округа                           Д.Кудабаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Ерейментауского района»                    Адрешев М.Б.
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Ерейментауского района»                    Батенов Н.К.