2011 жылдың қаңтарынан наурызға дейінгі мерзімде шақыру учаскесіне тіркеу жылында жасы он жетіге толатын 1994 жылы туған еркек жынысты азаматтардың тіркеуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 2010 жылғы 12 қарашадағы № 12 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 желтоқсанда № 1-12-138 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 2011.04.25 № 5 шешімімен
«Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережеге сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылдың қаңтарынан наурызға дейінгі мерзімде 1994 жылы туған, тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтардың «Ақмола облысы Жарқайың ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркелуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің «2010 жылдың қаңтарынан наурызға дейінгі мерзімде шақыру учаскесіне тіркеу жылында жасы он жетіге толатын 1993 жылы туған еркек жынысты азаматтардың тіркеуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2010 жылғы 6 қаңтардағы № 2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-12-118 тіркелген, 2010 жылдың 15 қаңтарында аудандық «Целинное знамя» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ұ.А. Ахметоваға жүктелсін.
4. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
«КЕЛСІЛГЕН»
«Ақмола облысы Жарқайың
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д.Дильдибаев

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола 1994 года рождения, в период с января по март 2011 года, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку
Решение акима Жаркаинского района Акмолинской области от 12 ноября 2010 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 14 декабря 2010 года № 1-12-138. Утратило силу - решением акима Жаркаинского района Акмолинской области от 25 апреля 2011 года № 5
Сноска. Утратило силу - решением акима Жаркаинского района Акмолинской области от 25.04.2011 № 5
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в период с января по март 2011 года приписку граждан мужского пола 1994 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения «Объединенный отдел по делам обороны Жаркаинского района Акмолинской области».
2. Признать утратившим силу решение акима Жаркаинского района Акмолинской области «Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола 1993 года рождения, в период с января по март 2010 года, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку» от 6 января 2010 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-118, опубликовано 15 января 2010 года в районной газете «Целинное знамя»).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Ахметову У.А.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района, вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам
обороны Жаркаинского района
Акмолинской области»                       Д.Дильдибаев